Opinie

  1. Patryk Kuchar ★★★★★

    Do Pana Krzysztofa trafiłem z polecenia. Szkoła nie tylko uczy jak zdać egzamin ale tez jak poprawnie prowadzić jednoślad aby czuc sie bezpiecznie. Instruktorzy to sa przedewszystkim motocykliści, ktorzy daja przykłady z życia wzięte. Bardzo mi sie podobało, ze umówiłem sie z Panem Krzysztofem, ze jeździmy prawie codziennie i słowa dotrzymał. Kurs zacząłem 3 września egzamin zdałem za pierwszym razem 22 października. I gdyby nie bardzo długi czas oczekiwania na egzamin w Wordzie to skończyłbym znacznie szybciej. Bardzo cienie sobie, ze obowiązkiem było uczestniczyć na kursie pierwszej pomocy. Takie oczywiste rzeczy ale proszę mi wierzyć ze na rynku wrocławskim szkoly jazdy powinny sie uczyć od Pana Krzysztofa jak prowadzić szkole. Nie mogę pominąć Pani Sylwii. Ostatnie zajęcia, ogromną dawka informacji w pigułce. Jak ktoś sie zastanawia to gorąco polecam. Ja wybrałem szkole w Jelczu pomimo ze mieszkam we Wrocławiu, i nie żałuję. Ta decyzja nie wziela sie bez przyczyny. Pozdrawiam

  2. Magdalena Pieszczyńska ★★★★★

    Lepszej szkoły motocyklowej niż MotoMucha nie mogłam sobie wybrać na rozpoczęcie swojej przygody z motocyklem! Świetni instruktorzy - profesjonalni i pełni zaangażowania i pasji, którą chętnie dzielą się z innymi. Wszystko tłumaczone w prosty i zrozumiały sposób, ogromny nacisk kładziony jest na odpowiednią technikę jazdy i bezpieczne zachowanie na drodze. A do tego wszystko na wesoło, w bardzo przyjemnej atmosferze, więc każda lekcja nie tylko przynosi nową wiedzę i doświadczenie, ale również sprawia, że chętnie się tam wraca po więcej :) Sylwia, Krzysiek, wielkie dzięki za pomoc w spełnieniu marzeń!

  3. Marek Gawroński ★★★★★

    Jeśli chcesz łatwo zdać egzamin, oraz nauczyć się jak jeździć motocyklem sprawnie i bezpiecznie - nie szukaj dalej! Instruktorzy MotoMucha są zaangażowanymi i kompetentnymi specjalistami. Spotkania odbywają się w formule 1 na 1. Oznacza to, że instruktor skupia się tylko na jednym kursancie. Bacznie przygląda się postępom i natychmiast reaguje na błędy i braki w technice. Dzięki temu czas spędzony w szkole jest maksymalnie efektywny, a egzamin państwowy staje się formalnością. Szczególne podziękowania dla mojego opiekuna Krzyśka. Dzięki za przyjacielską atmosferę i przekazaną wiedzę. Do zobaczenia!

  1. Aleksandra Stachów ★★★★★

    Nie mając żadnej wcześniejszej styczności z motocyklami stwierdziłam, że dobrze byłoby szkolić się pod okiem nie tylko instruktora jazdy a również instruktora techniki jazdy. Tak trafiłam na Sylwię i myślę, że lepiej trafić nie mogłam. Sylwia to wspaniała instruktorka, która doskonale przekazuje wiedzę, kładąc nacisk nie tylko na przygotowanie pod egzamin w DORD'zie a przede wszystkim na przygotowanie do bezpiecznej i świadomej jazdy przyszłego motocyklisty/-ki. To co podobało mi się najbardziej, to szybkie wyłapywanie popełnianych błędów jak również skuteczna ich eliminacja, z uwzględnieniem predyspozycji kursanta. Każda godzina spędzona na placu z Sylwią przyprawiała mnie o wiele radości, niezależnie czy był to lepszy czy gorszy dzień na progres. Egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam bez najmniejszego zawahania :D

  2. Renata Namięta ★★★★★

    ... I tak powinna wyglądać prawdziwa szkola jazdy! Miałam przyjemność szkolić się pod okiem Sylwii i Krzysztofa, bardzo kompetentni i cierpliwi, oni uczą jeździć a nie tylko zdać egzamin . Polecam!!!

  3. Paweł ★★★★★

    Profesjonalne podejście do szkoleń. Instruktorzy mają dużo wiedzy i umiejętności którą potrafią przekazać . Najlepsza szkoła jaką znam. Polecam.

  1. Agnieszka ★★★★★

    Miałam przyjemność przygotowywać się do egzaminu pod okiem Sylwii. Z całego serca polecam! Świketna instruktorka - wymagjąca, ale sprawiedliwa, a pondato ciepła i sympatyczna osoba, dla której najważniejszy jest kursant i jego bezpieczeństwo. Dzięki Sylwii, jej cierpliwości i ogromnej wiedzy którą dzieli się z podopiecznymi egzamin zdany za pierwszym podejściem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szkoła Motocyklowa?

Szkoła Motocyklowa znajduje się przy Japońska 6, 55-220 Jelcz-Laskowice, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szkoła Motocyklowa?

Można skontaktować się z Szkoła Motocyklowa pod numerem +48 606 811 266

Jak można dotrzeć do Szkoła Motocyklowa?

Do Szkoła Motocyklowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements