Opinie

  1. Agata Niwińska ★★★☆☆

    Smaczna kawa i tort bezowy, miła i pomocna obsługa, ale lody w mojej opinii kiepskie, co potwierdza mój 4latek, który pierwszy raz ich nie dojadł.

  2. Oliwia Rogala ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, pyszne lody i desery. Znajdą się również przekąski na zimne dni zamiast lodów, polecam.

  3. Grzegorz Szlag ★★★☆☆

    Jedzenie dobre ale obsługa mogła by być lepsza. Problemy z liczeniem pieniędzy oraz długi okres oczekiwania na gofry bąbelkowe. Wystarczy kilka osób zamówi i można troche naczekać się na swoje zamówienie. Jest potencjał ale trzeba pare rzeczy zmienić.

  1. Erni ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, kołacze z cynamonem i prażonym jabłkiem + nutella przepyszne. Polecam! :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres U Lodziarzy?

U Lodziarzy znajduje się przy Dworcowa 26, 55-120 Oborniki Śląskie, Dolnośląskie, Polska

Jak można dotrzeć do U Lodziarzy?

Do U Lodziarzy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements