Klasyczny, duży Starbucks. Kawy mają tu po prostu dobre, ale kanapki i ciasta też niczego sobie. Ceny dość wysokie. Obsługa sympatyczna i pomocna. Bez tłumów, co ciekawe.
Zdjęcia
Opinie
-
Bartosz Szafran ★★★★☆
-
Dorota Węgłowska ★★★★★
Przyjemnie, dość spokojnie i kawa zawsze pyszna. Obsługa uśmiechnięta. Miło się wraca.
-
José ★★★★★
Bardzo miła obsługa, pyszna kawa i przyjemna atmosfera.
-
Adam Polak ★★★★☆
Kawa - dobra, podawana w kubkach, bułeczki i croissant'y smaczne i ciepłe. W toalecie brak ręczników i nie działa suszarka do rąk.
-
Rafał Jakubowski ★★★★★
Pani Oliwa - obsługa klienta na najwyższym poziomie. Uśmiechnięta i miła, takie podejście sprawia, że człowiek ma od razu lepszy dzień pomimo zmęczenia po 14 godzinach lotu. Powinna dostać podwyżkę :)
-
Agnieszka Helios ★☆☆☆☆
Bylismy w podróży kamperem. Była godz 20.30. otwarty był tylko drive. Podeszliśmy do okienka chcąc kupić kawę. Usłyszeliśmy, że musimy podjechać samochodem żeby złożyć zamówienie. Nie pomogły tłumaczenia, że jesteśmy samochodem, który się tam nie zmieści. Mąż się zdenerwował i wjechał pod drive camperem. Zamówił. Do samego okienka odbioru już nie dojechał, bo nie zmieściłby się pod zadaszeniem. Nigdzie nie ma info o wysokości, jaka jest max dla samochodu. Musieliśmy przepraszac kierowców, którzy stanęli za nami i prosić ich o cofnięcie, żebyśmy my mogli wycofać. Dziwna polityka firmy, która woli produktu nie sprzedać niż obsłużyć kogoś kto podejdzie, szczególnie, że nie ma innej możliwości. Przecież wolałabym podjechać pod okienko, zamówić i odebrać nie wysiadając z samochodu . To była nasza ostatnia wizyta w Starbucks.
-
Olya Brovchak ★☆☆☆☆
W związku z tym ze lokalizacja jest tuż przy autostradzie, jechałam w trasie w niedziele zaspana i postanowiłam napić się pysznej kawy i odpocząć. Natomiast odrazu po wejściu zepsuł mi się humor. Pani blondynka, która mnie obsługiwała była bardzo opryskliwa. Jestem częstym klientem starbucksa ,ale nigdy nie obsługiwała mnie tak niemiła osoba, która nawet nie potrafi uśmiechać się do klienta.
-
Inspirator ★★★☆☆
Byłem jedynym klientem w lokalu. Wcześnie rano. Mimo to obsługa pyta o moje imię do zamówienia :) Kawa smakuje przyzwoicie, ale taki sam ma smak z lepszego ekspresu, np jura. Generalnie nie wrócę i nie rozumiem całej podniety związanej z tą marką.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Starbucks?
Starbucks znajduje się przy Czekoladowa 14A, 55-040 Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Starbucks?
Można skontaktować się z Starbucks pod numerem +48 713 861 674
Jak można dotrzeć do Starbucks?
Do Starbucks można dotrzeć, korzystając z poniższego linku