Opinie

  1. Dawid Zawada ★★☆☆☆

    Masakra. Po co fryzjer pyta o preferencje skoro i tak tnie po swojemu. Wyraźnie i dobitnie poinformowałem „maszynką 3 i 6 boki, góra nozyczkami”, więc mam teraz karczycho niczym pełnoprawny mieszkaniec Pomorskiej. Ps. Moja głowa traktowana była przez Mayka niczym worek treningowy, dawno nie bylem u tak „gruboskórnego” fryzjera. Wizyta w święta nie była dobrym pomysłem. To moja druga i ostatnia wizyta w tym miejscu.

  2. Karolina Pabin ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z usług fryzjera Arkadiusza. Koloryzację wykonywałam już drugi raz i za każdym razem efekt był świetny. Włosy pięknie się układają i wyglądają zdrowo. Dodatkowo fryzjer jest bardzo sympatyczny i tworzy miłą atmosferę. Zdecydowanie polecam! :)

  3. Marta Kotas ★★★★★

    Przyjechałam do Pana Arka na przedłużenie włosów. Jestem totalnie zachwycona podejściem, profesjonalizmem i efektem jaki uzyskałam. Wyszłam zadowolona i podekscytowana z nowymi włosami. Dziękuję ❤️Wchodząc do salonu czuć rodzinną atmosferę. Pani Natalka to cudowna i uśmiechnięta osoba o bardzo dużej wiedzy. Chętnie doradzi i wywoła uśmiech na waszej twarzy. Ten duet to najlepszy zespół fryzjerski na świecie. Z całego serca polecam ❤️

  1. Monika Maciaszczyk ★★★★★

    Super salon bardzo przyjemna obsługa. Pan Stylista Arkadiusz wykazał się ogromnym profesjonalizmem.Fryzura dopasowana do kształtu twarzy,włosy pięknie, lśniące,odświeżone,zarąbiste strzyżenie włosów -perfekcja ,pięknie ułożone i wymodelowane włosy.Zawsze dobrze służy poradą,a także cennymi uwagami co do codziennej pielęgnacji włosów i skóry głowy. Badzo gorąco polecam Pana Stylistę Arkadiusza.

  2. Marzena Karolak ★★★★★

    Jestem zadowolona z usług Salonu...a przede wszystkim efektem ... Ale prócz zabiegu fryzjerskiego,który wykona każdy zakład zajmujący się tego typu usługami.....tutaj dostałam całkiem darmo coś więcej....życzliwość,uśmiech i ekipę tak zgranych że sabo młodych ludzi i tak przesympatycznych że czułam się wyjątkowo dobrze oraz nnaladowana pozytywna energia....Dziękuję kochani... Jezeli chcesz wygladac niczym Gwiazda filmowa i mieć chumor niczym po występach kabaretu...pilecam ekipe.. Pozdrawiam goraca

  3. Beata Grzegorczyk ★★★★★

    Witam pierwszy raz robiłam botox na włosach moje włosy cienkie rozjaśniane zniszczone po zabiegu które robił Kacper są superr delikatne błyszczą wyglądają jak zdrowe jestem zadowolona Dziekuje

  1. Agata Kuberska ★★★★☆

    Dzieki Pani Natalii wreszcie mam to o co mi chodziło. To siła spokoju i cierpliwości oraz zrozumienia dla Klienta. Salon się dopiero rozkręca i jeżeli miałabym się czepiać to za głośnej muzyki i lekko obcesowego obejścia na początku innej Pani (chcę wierzyć że to tylko brak doświadczenia w Customer care) Moja Pani Natalia natomiast jest najlepsza i p.Kacper ma szczęście że Ją ma.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ROZCZOCHRANI?

ROZCZOCHRANI znajduje się przy Pomorska 79, Śródmieście, 90-224 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ROZCZOCHRANI?

Można skontaktować się z ROZCZOCHRANI pod numerem +48 573 476 015

Jak można dotrzeć do ROZCZOCHRANI?

Do ROZCZOCHRANI można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements