Opinie

  1. Andżelika M ★★☆☆☆

    Niestety ale obsługa nie wyrabiam odwiedzam często to miejsce ale niestety chyba będę musiała poszukać czegoś innego. Praktycznie za każdym razem mylone są zamówienia. Zdążyło się to kilka razy, machlam ręką ale to już jest męczące. Zamawiasz kawę na mleku migdałowym a dostajesz na owsianymi... Itp. przykre

  2. Maciej Pańko ★★★★★

    Przyjemne miejsce na Rynku w Oławie. Bardzo miła obsługa. Świetna kawa i bardzo dobry tost z awokado. Dla spragnionych polecam lemoniadę.

  3. Magdzia Magdzia ★★★★★

    Bardzo klimatyczne miejsce, i cieszę się że to w samym centrum miasta :)

  1. Kamil Wiśniewski ★★★★★

    Nowy punkt CafeMania w Oławie. + bardzo dobre bajgle, gofr Kinder Bueno, kawy Latte i Cappuccino + bardzo miła obsługa + świetny wystrój + bardzo dobra lokalizacja na samym rynku przy fontannie + czysto w środku + stoliki pod parasolami na zewnątrz lokalu + duża różnorodność przekąsek i napojów Toaleta na zewnątrz lokalu w budynku ratusza. Klucz należy pobrać z baru.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres CafeMania?

CafeMania znajduje się przy Rynek 28, 55-200 Oława, Dolnośląskie, Polska

Jak można dotrzeć do CafeMania?

Do CafeMania można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements