Jestem pacjentem od kilku lat.Bywało różnie, natomiast dziś totalna kpina: 1. opóźnienie około 20 min 2.strzyżenie miało być od 1 mm widać na zdjęciach precyzję i różnice między lewą a prawą stroną do poprawy u Barbera za rogiem. 3.góra grzywka w ogóle nie było widać różnicy przed i po strzyżeniu ( po zwróceniu uwagi korekta strzyżenia która nic nie pomogła ) 4. Brak jednolitych standardów combo bez strzyżenia precyzyjnego i gorącego recznika ) Nie polecam , osobiście nie wrócę.
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Siuda ★☆☆☆☆
-
Dagmara Komza ★☆☆☆☆
Przyszliśmy do lokalu w 9 - osobowej grupie z zamiarem spędzenia miłego wieczoru i skorzystania z oferty baru. Na wejściu usłyszeliśmy, że nie ma wolnych miejsc, ale po uprzejmej prośbie pozwolono nam łaskawie wstąpić na szybkiego szota przy barze. Gdy jednak zaczęliśmy zamawiać drinki – obsługa stwierdziła że nie taka była umowa. Wydawałoby się, że wydanie większej sumy pieniędzy na barze jest z korzyścią dla lokalu, ale jak widać nie tutaj. Zostaliśmy potraktowani tak, jakby nasza obecność była problemem – mimo że chcieliśmy po prostu zostawić tu pieniądze i dobrze się bawić. Brak elastyczności, konsekwencji i przede wszystkim podstawowej uprzejmości ze strony obsługi skutecznie zniechęca do powrotu. Zdecydowanie nie polecimy tego miejsca innym. W Łodzi lokali nie brakuje. Udało nam się spędzić miły wieczór w innym miejscu i to jemu udało się na nas zarobić.
-
dawidmalolat1992 ★☆☆☆☆
Odradzam bardzo nie miła obsługa Pani ewidentnie ma zły dzień wiadomo skąd jest :p naleje ci co jej sie podoba nie to co zamówiłeś do tego kuci się że niby zamawiałeś to ostatni raz !!!
-
Radosław Kowal ★★★★★
Przed majówką byłem na fotelu u Sergeia. Polecam tego Pana, jestem zadowolony z pracy jaką wykonał. W środku panowała miła atmosfera, przyjemna muzyka z głośników. Polecam również to miejsce!
-
Maciej Wiłkowski ★☆☆☆☆
Byliśmy w barze. Długi czas zajęło zanim ktoś się nami zainteresował a na koniec do rachunku doliczono nam 13 zł za obsługę. Żadnej wzmianki w karcie ani przez obsługę. Zostaliśmy poinformowani, że od 4 osób doliczają ale „stali klienci wiedzą”. Skandal i absurd. Nie polecam.
-
Wojciech Tatys ★☆☆☆☆
Czekaliśmy 15min na podejście kelnera, w momencie kiedy sala była praktycznie pusta. Fajnie bo w międzyczasie kelner wysprzątał resztę stolików dwa razy. Dostaliśmy wodę do picia za darmo, szkoda że ogórek w niej leżał przynajmniej od 2 dni. Dodatkowo przy płatności okazało się że jest dopłata serwisowa za 4 osoby, o której nikt nie poinformował. Jak to skomentował kelner „przecież stali klienci o tym wiedzą”…
-
Cristal Dark ★★☆☆☆
Oceniam cocktail bar. Zgadzam się z opinią Kuby B. - kiedyś było to ciekawe miejsce z niestandardowo podawanymi drinkami i zaangażowaniem kelnerów. Ceny były przyzwoite, a pojemność drinków zadowalająca. Dzisiaj mamy maleńkie drinki w wygórowanych cenach, podane w zwyczajny sposób i bez polotu. Kelnerzy stali się podawaczami.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Brush Barber Shop?
Brush Barber Shop znajduje się przy Piotrkowska 138/140, Śródmieście, 90-062 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Brush Barber Shop?
Można skontaktować się z Brush Barber Shop pod numerem +48 795 770 577
Jak można dotrzeć do Brush Barber Shop?
Do Brush Barber Shop można dotrzeć, korzystając z poniższego linku