Opinie

  1. Olla ★★★★★

    Pierwszy raz wystawiam opinię na Google, natomiast Lulu Cafe w Pasażu Grunwaldzkim zrobiło na mnie naprawdę świetne wrażenie. Obsługa była bardzo sympatyczna — szczególnie pani blondynka, która poleciła mi wyjątkowy napar z malinami i rozmarynem. Był aromatyczny, lekko słodki i idealny na chłodniejsze dni. Do tego zamówiłam tartę pistacjową, która okazała się absolutnie rewelacyjna — delikatna i świetnie zbalansowana w smaku. Całość w przyjemnej, spokojnej atmosferze. Polecam odwiedzić ten lokal.

  2. Łukasz Tabała ★★★★★

    Mila obsługa, przyjemne wygodne fotele, pyszna kawa i deser. Polecam.

  3. Karina Haczkiewicz ★★☆☆☆

    Dla osób z nietolerancjami i alergiami serdecznie odradzam... Mam silną nietolerancje laktozy, poprosiłam o słodką kawę bez laktozy na zimno. Dostałam kawę rzeczywiście z mlekiem bez laktozy, ale z... bitą śmietaną i pewnie zwykłymi lodami. Stwierdziliśmy, ze może skądś znaleźli taką, która jest "bezpieczna" dla takich osób jak ja, ale Pan który nam ją robił jakby gdyby nigdy nic powiedział, że zapomniał, że bita śmietana ma również laktoze, już po tym jak ją zdążyłam do połowy wypić, drugą połowe dałam partnerowi żeby nie marnować. Sama kawa nie była tak słodka jakbym chciała, ale o gustach sie nie dyskutuje, bo w tej kwestii ciężko mi dogodzić i to w pełni rozumiem. Ale ta laktoza jednak bardzo mi uprzykrzyła i randkę i sam wieczór, brzuch bolał niemiłosiernie. Gdybym miała alergie to na pewno skończyłoby sie to na szpitalu. Szefostwo lub kierownictwo powinno bardziej sie skupić na szkoleniu pracowników w tej kwestii.

  1. Weronika Zajac Zając ★★☆☆☆

    Obsługa jest bardzo niesympatyczna. Na każde pytanie Pani Kelnerka odpowiadała z pogardą i niechęcią. Chcąc zapłacić za koleżanki ze zniżką studencką czułam się jak na przesłuchaniu co która osoba jadła i piła. Podejście wysoce nie na miejscu. Jedzenie również kiepskie. Inny skład dania niż w menu. Na pytanie drugiego kelnera dlaczego zawartość dania jest inna niż w menu - brak odpowiedzi.

  2. Daniel ★☆☆☆☆

    Bardzo miłe miejsce dla oka lecz, jestem zawiedzionym drinkiem Mojito. Nie wyglądało, nie smakowało i do tego "barman" powiedział że powinienem go sobie sam wymieszać. Przygotowany drink wygląda jak ogród w szklance i z tego powodu nawet nie miałem chęci spróbować czegokolwiek innego.

  3. Mr Ponczur ★★★★★

    Miejsce mnie urzekło. Nie jest przy głównym przejściu w pasażu przez co nie przechodzi tam dużo ludzi. Zawiera w ofercie kawy smakowe (nie wiem czy to rzadkość, ale osobiście pierwszy raz je widziałem w kawiarni), a Latte Honeymoon, czyli latte z miodem i cynamonem, jest po prostu przepyszne. Polecam zajrzeć tu każdemu kto ma ochotę na pyszną kawę.

  1. Aleksa E ★★★★★

    Smakowite miejsce, bardzo klimatycznie, elegancko. Ciasta przepyszne- beza pierwsza klasa, snickers też znakomity a do tego kawusia! Polecam, brak wolnych stolików o czymś swiadczy.

  2. Natalia Bagińska ★★★★★

    Dobre zestawy śniadaniowe, kawa i czekolada też. Ciasta poprawne, mogłyby smakować tak jak wyglądają :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lulu Cafe - Pasaż Grunwaldzki?

Lulu Cafe - Pasaż Grunwaldzki znajduje się przy plac Grunwaldzki 22, Śródmieście, 50-363 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lulu Cafe - Pasaż Grunwaldzki?

Można skontaktować się z Lulu Cafe - Pasaż Grunwaldzki pod numerem +48 785 777 333

Jak można dotrzeć do Lulu Cafe - Pasaż Grunwaldzki?

Do Lulu Cafe - Pasaż Grunwaldzki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements