Opinie

  1. Mariusz Majer ★★★★★

    Wszystko w jak nejlepszym porządku.Zawsze terminowo,sympatycznie i profesjonalnie.

  2. Dariusz Bielski ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony ze strzyżenia mojego dziecka ,które jest niecierpliwe i kręci głową, jak to 5 letnie dziecko ,pomimo dużych wymagań z mojej strony i to że syn ma długie włosy a ja duże wymogi Panie dały radę ,ponadto poleciły sąsiedni sklep zologiczno-groomerski o nazwie Mopsik,gdzie nie tylko można kupić karmę dla pieska czy kota , kupić przysmak ale też wyróżnia ten sklep to że można ostrzyc swojego pupila pieska czy kota .Osobiście mam shitsu był kapany czesany z koltunów ,później strzyżony na dowolną długość, oczki i uszy wyczyszczą a ponadto usuną kamień nazębny ,bez narkozy ultradźwiękiem-szacun:)

  3. Tymoteusz S ★★★★☆

    Jestem zadowolony ze strzyżenia męskiego, dobrze wykonana robota, pani miła i uprzejma. Jedyny minus to umawianie wizyt telefonicznie - na stacjonarny nie idzie się dodzwonić, na komórkę też ciężko, pani strzyże i umawia klientów sama a przydałby się ktoś do telefonów, albo jakiś sposób na rejestrowanie zapisów przez internet!

  1. Monika ★★☆☆☆

    Miła obsługa, przystępna cena.Niestety to tyle plusów.Córcia podcięte wlosy,bardzo nierówno.Ja poprosiłam o fryzurę "bob" napewno fryzurę która mi zrobiono nie jest podobna do boba.Wlosy nie dokonca są rowno ścięte.W zakładzie fryzjerskim są 2 Panie nie wiem jaki są umiejętności drugiej fryzjerki.Piszę o Pani w ciemnych włosach.

  2. Dorota Nowak ★★★★★

    Przemiła i serdeczna obsługa , bardzo polecam

  3. Adrian Ścibiorek ★☆☆☆☆

    Panie miłe i to tyle, syn "obcięty" nie równo. Jak go zobaczymy oniemiałem. Nikomu nie polecam nr skasowałem

  1. Marcin Kedziera ★★★★★

    Po umówieniu nie czekamy, strzyżenie męskie jest ok

  2. Urszula Wierzbicka ★★☆☆☆

    Niestety, ale nie mogę dać pozytywnej opinii. Panie są przemiłe i zapewniają odpowiednią atmosferę, ale nie otrzymałam fryzury o którą prosiłam. Pokazałam zdjęcie włosów do ramion, mocno wycieniowanych, z postrzępioną grzywką a dostałam krótki hełm, bez cieniowania i z prostą grzywką. Do tego wystylizowany tak, że na rower nie musiałabym już zakładać kasku, choć prosiłam o zostawienie "nieładu". Mój błąd, że na koniec nie powiedziałam fryzjerce wprost co myślę o jej pracy, jednak co mi po fakcie. A wystawiam tą opinie tylko po to, by inni dwa razy upewnili się, że zostali dobrze zrozumiani przez fryzjerkę i może by sama profesjonalistka dwa razy zapytała zanim zacznie ciąć.

  3. Paulina Wagner ★★★★★

    Wspaniałe miejsce, świetna atmosfera, wielki profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona i będę wracać.

  1. Katarzyna ★★★★★

    Polecam serdecznie. Korzystam z usług zakładu Pani Moniki od lat. Zawsze jestem zadowolona. Ma świetną rękę i zawsze dobrze doradza. Ceny nie są wygórowane a za taką jakość mogły by być. Polecam też dla dzieci. Obie Panie mają super podejście do małych Klientów i dużo cierpliwości.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Fryzjer?

Fryzjer znajduje się przy Złotno 51, Polesie, 94-221 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Fryzjer?

Można skontaktować się z Fryzjer pod numerem +48 426 111 766

Jak można dotrzeć do Fryzjer?

Do Fryzjer można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements