Wszystko w jak nejlepszym porządku.Zawsze terminowo,sympatycznie i profesjonalnie.
Zdjęcia
Opinie
-
Mariusz Majer ★★★★★
-
Dariusz Bielski ★★★★★
Jestem bardzo zadowolony ze strzyżenia mojego dziecka ,które jest niecierpliwe i kręci głową, jak to 5 letnie dziecko ,pomimo dużych wymagań z mojej strony i to że syn ma długie włosy a ja duże wymogi Panie dały radę ,ponadto poleciły sąsiedni sklep zologiczno-groomerski o nazwie Mopsik,gdzie nie tylko można kupić karmę dla pieska czy kota , kupić przysmak ale też wyróżnia ten sklep to że można ostrzyc swojego pupila pieska czy kota .Osobiście mam shitsu był kapany czesany z koltunów ,później strzyżony na dowolną długość, oczki i uszy wyczyszczą a ponadto usuną kamień nazębny ,bez narkozy ultradźwiękiem-szacun:)
-
Tymoteusz S ★★★★☆
Jestem zadowolony ze strzyżenia męskiego, dobrze wykonana robota, pani miła i uprzejma. Jedyny minus to umawianie wizyt telefonicznie - na stacjonarny nie idzie się dodzwonić, na komórkę też ciężko, pani strzyże i umawia klientów sama a przydałby się ktoś do telefonów, albo jakiś sposób na rejestrowanie zapisów przez internet!
-
Monika ★★☆☆☆
Miła obsługa, przystępna cena.Niestety to tyle plusów.Córcia podcięte wlosy,bardzo nierówno.Ja poprosiłam o fryzurę "bob" napewno fryzurę która mi zrobiono nie jest podobna do boba.Wlosy nie dokonca są rowno ścięte.W zakładzie fryzjerskim są 2 Panie nie wiem jaki są umiejętności drugiej fryzjerki.Piszę o Pani w ciemnych włosach.
-
Dorota Nowak ★★★★★
Przemiła i serdeczna obsługa , bardzo polecam
-
Adrian Ścibiorek ★☆☆☆☆
Panie miłe i to tyle, syn "obcięty" nie równo. Jak go zobaczymy oniemiałem. Nikomu nie polecam nr skasowałem
-
Marcin Kedziera ★★★★★
Po umówieniu nie czekamy, strzyżenie męskie jest ok
-
Urszula Wierzbicka ★★☆☆☆
Niestety, ale nie mogę dać pozytywnej opinii. Panie są przemiłe i zapewniają odpowiednią atmosferę, ale nie otrzymałam fryzury o którą prosiłam. Pokazałam zdjęcie włosów do ramion, mocno wycieniowanych, z postrzępioną grzywką a dostałam krótki hełm, bez cieniowania i z prostą grzywką. Do tego wystylizowany tak, że na rower nie musiałabym już zakładać kasku, choć prosiłam o zostawienie "nieładu". Mój błąd, że na koniec nie powiedziałam fryzjerce wprost co myślę o jej pracy, jednak co mi po fakcie. A wystawiam tą opinie tylko po to, by inni dwa razy upewnili się, że zostali dobrze zrozumiani przez fryzjerkę i może by sama profesjonalistka dwa razy zapytała zanim zacznie ciąć.
-
Paulina Wagner ★★★★★
Wspaniałe miejsce, świetna atmosfera, wielki profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona i będę wracać.
-
Katarzyna ★★★★★
Polecam serdecznie. Korzystam z usług zakładu Pani Moniki od lat. Zawsze jestem zadowolona. Ma świetną rękę i zawsze dobrze doradza. Ceny nie są wygórowane a za taką jakość mogły by być. Polecam też dla dzieci. Obie Panie mają super podejście do małych Klientów i dużo cierpliwości.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Fryzjer?
Fryzjer znajduje się przy Złotno 51, Polesie, 94-221 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Fryzjer?
Można skontaktować się z Fryzjer pod numerem +48 426 111 766
Jak można dotrzeć do Fryzjer?
Do Fryzjer można dotrzeć, korzystając z poniższego linku