Opinie

  1. Grzesiu S ★☆☆☆☆

    Chodziłem dość długo, ale od pewnego czasu ceny mocno wzrosły, ale za to spadła dokładność i jakość strzyżenia

  2. Adam ★☆☆☆☆

    Cięcie szybkie i bardzo niedokładne. Wydawało by się że panowie się gdzieś spieszą. Słabe podejście do klienta. Za tą cenę naprawdę bardzo słabo.

  3. Galicki Digital ★☆☆☆☆

    Bylem tam z 3 razy, za kazdym razem bylo coraz gorzej. Fatalna obsluga, zero podejscia do klienta - powiedzialem ze chce zeby fryzura pasowala do wasow - zostalem obciety tak jak poprzednio wedlug pana "fryzjera". Szkoda pieniedzy na takie cos, narzedzia brudne, panowie zatrzymali sie w swoim czasie. Nie polecam kompletnie.

  1. Nicole ★☆☆☆☆

    Kompletna tragedia! męskie strzyżenie fatalne, fryzjer pozacinał skórę i wbił nożyczki w głowę, narzędzia nie umyte! włosy obcięte byle jak, raz krócej raz dłużej, wstyd tak gdzieś iść, zapłaciłem 40 zł za to coś, nie polecam!!!

  2. Halina Derendarz ★★★★★

    Miejsce, w którym pracuje prawdziwy mistrz fryzjerstwa męskiego pan Zdzisio. Strzyże świetnie. Kiedyś salon był damsko - męski. Dziś to tylko salon męski. A szkoda. Drugi fryzjer dobrze strzyże tylko na zero. Ceny przystępne. Miejsce przyjemne. Nie trzeba umawiać wizyty. Obowiązuje czekanie w kolejce.

  3. kristof jarz ★☆☆☆☆

    W salonie utrzymuje się nieprzyjemny zapach. Pracownicy nie dbają o kontakt z klientem. W tym salonie panuje również nie porządek, wszędzie są włosy poprzednich klientów, a sprzęt którym tu się obsługują jest przestarzały i również nie zbyt czysty. Brak możliwości płatności kartą. Koszt zwykłego strzyrzenia to 25 zł. Jest ono zrobione szybko i nie dokładnie. Oczywiście mycie włosów nie jest w cenie i nie wiem czy w ogóle jest możliwe w tym salonie z powodu braku odpowiedniego wyposażenia już nie mówiąc o nakladaniu jakiegoś żelu itp. Fryzjer po skończonej pracy zostawił mnie bez wyczesania obciętych włosów z głowy. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ten salon nie jest godny polecenia. Gorąco odradzam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Henryk?

Henryk znajduje się przy Rzgowska 73, Górna, 93-020 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Henryk?

Można skontaktować się z Henryk pod numerem +48 426 822 174

Jak można dotrzeć do Henryk?

Do Henryk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements