Chodziłem dość długo, ale od pewnego czasu ceny mocno wzrosły, ale za to spadła dokładność i jakość strzyżenia
Zdjęcia
Opinie
-
Grzesiu S ★☆☆☆☆
-
Adam ★☆☆☆☆
Cięcie szybkie i bardzo niedokładne. Wydawało by się że panowie się gdzieś spieszą. Słabe podejście do klienta. Za tą cenę naprawdę bardzo słabo.
-
Galicki Digital ★☆☆☆☆
Bylem tam z 3 razy, za kazdym razem bylo coraz gorzej. Fatalna obsluga, zero podejscia do klienta - powiedzialem ze chce zeby fryzura pasowala do wasow - zostalem obciety tak jak poprzednio wedlug pana "fryzjera". Szkoda pieniedzy na takie cos, narzedzia brudne, panowie zatrzymali sie w swoim czasie. Nie polecam kompletnie.
-
Nicole ★☆☆☆☆
Kompletna tragedia! męskie strzyżenie fatalne, fryzjer pozacinał skórę i wbił nożyczki w głowę, narzędzia nie umyte! włosy obcięte byle jak, raz krócej raz dłużej, wstyd tak gdzieś iść, zapłaciłem 40 zł za to coś, nie polecam!!!
-
Halina Derendarz ★★★★★
Miejsce, w którym pracuje prawdziwy mistrz fryzjerstwa męskiego pan Zdzisio. Strzyże świetnie. Kiedyś salon był damsko - męski. Dziś to tylko salon męski. A szkoda. Drugi fryzjer dobrze strzyże tylko na zero. Ceny przystępne. Miejsce przyjemne. Nie trzeba umawiać wizyty. Obowiązuje czekanie w kolejce.
-
kristof jarz ★☆☆☆☆
W salonie utrzymuje się nieprzyjemny zapach. Pracownicy nie dbają o kontakt z klientem. W tym salonie panuje również nie porządek, wszędzie są włosy poprzednich klientów, a sprzęt którym tu się obsługują jest przestarzały i również nie zbyt czysty. Brak możliwości płatności kartą. Koszt zwykłego strzyrzenia to 25 zł. Jest ono zrobione szybko i nie dokładnie. Oczywiście mycie włosów nie jest w cenie i nie wiem czy w ogóle jest możliwe w tym salonie z powodu braku odpowiedniego wyposażenia już nie mówiąc o nakladaniu jakiegoś żelu itp. Fryzjer po skończonej pracy zostawił mnie bez wyczesania obciętych włosów z głowy. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ten salon nie jest godny polecenia. Gorąco odradzam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Henryk?
Henryk znajduje się przy Rzgowska 73, Górna, 93-020 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Henryk?
Można skontaktować się z Henryk pod numerem +48 426 822 174
Jak można dotrzeć do Henryk?
Do Henryk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku