Świetnie jak zawsze! W salonie jest świetna atmosfera, wszyscy są bardzo przyjaźni i czuć profesjonalizm. Z czystym sumieniem mogę polecić Patryka, od którego już kolejny raz wychodzę zadowolona. Niezawodny fryzjer, szczególnie jeśli chodzi o cięcie grzywki!
Zdjęcia
Opinie
-
Hania B ★★★★★
-
Anita ★★★★★
Niesamowite zaplecze fryzjerskie, profesjonalne podejście i magia w rękach - to zdecydowanie określenia, które można przypisać do Patryka. Jestem bardzo zadowolona z cięcia oraz efektu rozjaśnienia włosów. Sama do końca nie wiedziałam czego chce ale Patryk trafił idealnie!
-
Agnieszka Mika ★★★★★
Świetny salon! Olga to prawdziwa profesjonalistka – koloryzacja i strzyżenie wyszło idealnie, a atmosfera była bardzo przyjazna. Polecam z całego serca!
-
Anna Kołacińska ★☆☆☆☆
Moja opinia dotyczy usługi Airtouch wykonanej w lipcu 2024 roku w tym salonie. (Pani Wiktoria) Zabieg początkowo wyglądał dobrze, ale już po około dwóch miesiącach zaczęłam zauważać, że włosy w miejscach rozjaśniania zaczynają się kruszyć. We wrześniu byłam zmuszona ściąć około 10 cm zniszczonych włosów. Stan był na tyle zły, że przez kilka miesięcy (do lutego) chodziłam wyłącznie w spiętych włosach. W lutym zdecydowałam się wrócić do salonu na odrost i podczas wizyty pokazałam fryzjerce, co się stało z moimi włosami zabiegu airtouch. Usługa została wykonana, zapłaciłam pełną cenę i to na tyle. Jedyne co usłyszałam to GDYBY SIĘ COŚ DZIAŁO BĘDZIEMY RATOWAĆ WŁOSY - Z UŚMIECHEM Pani stwierdziła. No cóż nie będę tego komentować. W marcu musiałam podciąć kolejne kilka centymetrów żeby wyrównać zniszczenia. Warto dodać, że nie używałam w tym czasie prostownicy ani innych agresywnych metod stylizacji, a na pielęgnację w domu wydałam naprawdę sporo – niestety bez większych efektów, bo zniszczenia były zbyt duże. Nie neguję, że wiele osób może być zadowolonych z usług tego salonu – ja jednak po swoim doświadczeniu niestety nie zdecyduję się na kolejną wizytę. Zdjęcia dodaje chronologicznie dwa pierwsze sa z instagrama salonu ostatnie sprzed tygodnia już sama zrobiłam.
-
ewaa c ★★★★★
Uwaga! Salon Pani Eweliny padł ofiara przykrego ataku, któremu nie jest winna. Jedynki wystawione w ostatnim czasie i negatywne opinie są dodawane przez ludzi, którzy nigdy nie byli w tym salonie a ocenę wystawili przez pryzmat tego, że nie lubią youtuberki która w tym salonie się czesze. Moim zdaniem, opinia powinna być wystawiana na podstawie wykonanej usługi. W każdym salonie czy to fryzjerskim czy kosmetycznym napewno znajda się klienci których ktoś nie lubi, czy taki salon zasługuje na negatywna ocenę? Mój apel do osób które szukają fryzjera i czytają opinie jest taki - proszę nie sugerować się negatywnymi opiniami z ostatnich dni/godzin, wystawiły je osoby które z logicznym myśleniem mają niewiele wspólnego. Pozdrawiam a Pani Ewelinie życzę dużo spokoju. ☺️
-
Magdalena Wolska ★★★★★
Korzystam z usług salonu od momentu jego powstania, a u Pani Eweliny nawet wcześniej. Zawsze wychodzę zadowolona, a ludzie wciąż mnie dopytują u kogo „robię włosy” bo nie mogą się napatrzeć jak dobrze są pofarbowane i zadbane. Korzystam z rad oraz profesjonalnych kosmetyków polecanych na wizytach i dzięki temu mogę cieszyć się pięknymi włosami na codzień. Serdecznie polecam.
-
Paulina Szatkowska ★★★★★
Zdecydowanie polecam! Szukałam długo fryzjera, do jasnego blondu. Dziewczyny pracują na najlepszych profesjonalnych kosmetykach, zawsze mądrze doradzą tak aby zabiegi odbywały się z najmniejsza szkoda dla włosów, bez przerwy szkolą się i rozwijają swoje umiejętności. Jestem klientka już kilka lat i z wizyt zawsze wychodzę zachwycona, moje włosy są piękne, zadbane a nie oszukujemy się nie każdy fryzjer jest w stanie podołać wyzwaniu jakim jest jasny blond. Pani Olga jest mistrzem! Atmosfera rowniez jest bardzo przyjemna.
-
Magdalena Pawlak ★★★★★
Do Eweliny i jej zespołu trafiłam kiedy moje włosy były już dramatyczne, a przez przepalenie od rozjaśniania powstawały dziury. Ewelina oraz cały jej zespół dokonały cudu, wyprowadziły te włosy do stanu, w którym wyglądają rewelacyjnie - dodam ze włosy mam bardzo długie a na ich punkcie mam bzika. Od tamtej chwili nie jestem w stanie zaufać już nikomu innemu. Dlaczego? Bo cały zespół, niezależnie kto się przy danej wizycie moimi wlosami zajmuje - korzysta z najlepszych produktów. Co więcej, dziewczyny nie tylko slyszą co mówię ale słuchają moich odczuć dot.codziennej pielęgnacji i zachowania włosa - pod co dobierane jest strzyżenie, fryzura, koloryzacja. Atmosfera w salonie jest cudowna, zawsze otrzymacie to czego potrzebujecie - kawa, herbata, poczęstunek, kocyk, podusie, i przede wszystkim cudowne rozmowy. Zespołowi dziękuje za ich „prace”, a raczej ze praktykują swoje pasję i robią to najlepiej!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres ESZ Atelier?
ESZ Atelier znajduje się przy Podhalańska 1, Górna, 90-001 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do ESZ Atelier?
Można skontaktować się z ESZ Atelier pod numerem +48 607 174 090
Jak można dotrzeć do ESZ Atelier?
Do ESZ Atelier można dotrzeć, korzystając z poniższego linku