Opinie

  1. Dorota Nowak ★☆☆☆☆

    Może i dobrze robią włosy ale traktowanie praktykantek w tym salonie to masakra. Są 3-4 młode dziewczyny które wiecznie sa karcone i odrzucane głupimi komentarzami przy klientach. Ta siwa babka znęca się nad nimi. Aż zwróciłam uwagę. Totalny brak profesjonalizmu.

  2. Bon Gio ★★☆☆☆

    Niestety nie polecam. Powód? Koszt przez telefon: 30-35 złotych. Na miejscu:50 złotych. W kwestii strzyżenia pani fryzjerka ok.

  3. Anna Jachimowska ★★★★★

    Miła obsługa , salon zadbany czystm

  1. Draqqonfly ★☆☆☆☆

    Niestety zostałem oskarżony o kradzież 20 zł, których to pani właścicielka nie potrafiła dobrze przeliczyć. Pani Jadzia, fryzjerka, fantastyczna i sympatyczna osoba i naprawdę szkoda, że ma taką szefową. Nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze tu przyjdę, tak się nie traktuje klientów. Może gdyby akceptowana była chociaż płatność kartą (można płacić tylko gotówką), to pani właścicielka nie miałaby takich problemów...

  2. Nattalia ★☆☆☆☆

    Brak profesjonalizmu, dzwoniąc chciałam zapytać się o przedział cenowy zwykłego damskiego obcięcia. Pani przez telefon tłumaczy, ze muszę się pokazać i dopiero dostanę cenę, prosząc jeszcze raz o podanie średniej ceny powiedziała, „No kochaniutka cena rożna od 30-150zl”. Rozumiem, ze cena może się różnić od długości, ale w innych salonach bez problemu podają przedział cenowy, tutaj trzeba specjalnie przyjść i się zaprezentować, nieważne ze sie pracuje i nie ma sie możliwości. W końcu Pani stwierdziła, ze około 60zl, wiec chciałam kontynuować rozmowę, już zaczęłam mówić a w tym samym czasie usłyszałam: „dziękuje, dowiedzenia”. Kompletny brak profesjonalizmu i podejścia do klienta.

  3. Anna Pikiel ★☆☆☆☆

    Tak kosmetyczka wypuscila klientke z gabinetu..... . Niestety nie umiem zalaczyc zdjęcia do tego posta.... Lakier na paznokciach spuchl w trakcie wizyty a Pani Kinga stwierdziła ze to wina zbyt wysokiej temperatury na zewnatrz (+25°C). Na moją uwage ze jest to bardzo nieestetyczne stwierdzila ze moze zmyc lakier i zostawić bezbarwny....????? Probowala mi rowniez wmowic ze 'nie jest tak źle... Zaplacilam 130zl,poszlam do domu i zmylam to co bylo' nie tak źle' bo nie dało się na to patrzec Pytanie, po co tam poszlam'? Moze po to zeby się dowiedzieć ze nie jest tak źle generalnie.... Bylam tam 2,5godziny w tym czasie sama może dałabym rade ale chcialam miec super... No i mam... K... wa. Po co mi to bylo? Moze ku przestrodze dla innych. Omijajcie łodzianki salon kosmetyczny Jola.... Nowa kosmetyczka nie jest dla nas. Koniec kropka. Szukajcie gdzie indziej Ania

  1. Lukasz Furmankiewicz ★★★★★

    W przeciwieństwie do poprzedniej opinii Polecam Salon Jola. Jestem klientem fryzjera męskiego,który mogę polecić na pewno. Ladni czysto cennik odkąd pamiętam na ścianie. Jestem dość wymagający a Pani Jola Strzyze super! Dla mnie jeden z najlepszych fryzjerów w Łodzi. Dodam że nikt mi nie zapłacił za ocenę,a mam wrażenie ze to konkurencja robi zły PR

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Jola. Salon fryzjerski?

Jola. Salon fryzjerski znajduje się przy Bratysławska 10A, Polesie, 90-001 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Jola. Salon fryzjerski?

Można skontaktować się z Jola. Salon fryzjerski pod numerem +48 426 889 153

Jak można dotrzeć do Jola. Salon fryzjerski?

Do Jola. Salon fryzjerski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements