Opinie

  1. Andrzej Stawski ★★★★★

    Dziś buszując na internecie i szukając blisko zakładu fryzjerskiego znalazłem adres DEMOKRATYCZNA.I to był strzał w dziesiątkę. Jestem bardzo zadowolony bo pełen profesjonalizm,bo sprawnie, bo punktualnie tak jak było umówiona wizyta ,bo duża empatia i wyczuwa się tą dbałość o klienta. Czegoś więcej potrzeba. Jestem na tak i będę tu wracał. Mało tego będę robił reklamę p. Adamowi bo warto. BRAWO tak trzymać!

  2. Bartek ★★★★★

    Zawsze miło i ciekawie można porozmawiać, profesjonalne strzyżenie, wychodzę zadowolony, a i ceny nie odstraszają :) Na Panu Adamie można polegać, zawsze punktualnie a jakość potwierdzona dyplomem że szkoły fryzjerskiej.

  3. Adam Jarząbek ★★★★★

    Bardzo dobre profesjonalne strzyżenie polecam

  1. Piotr Guzek ★★★★★

    Trafiłem przypadkiem i na pewno wrócę :) Adam to nie tylko świetny fryzjer, ale bardzo sympatyczna i kontaktowa osoba. Polecam!

  2. Adam Wiwała ★★★★★

    Najlepszy fryzjer jaki istnieje. Z żadnym innym nie można sobie tak elegancko porozmawiać jak z Adamem. Obcina mega super, a dziewczyna zawsze po mojej wizycie u Adama mówi, że przybyło mi +1000 do atrakcyjności. Facet 10/10, polecam ze szczerością sięgającą w kosmos.

  3. Marta Zgrajka ★★★★★

    Polecamy Mistrza Adama :) Super kontakt z klientami dorosłymi i dziećmi :)

  1. Tomek B ★★★★★

    Polecam. Świetny fryzjer i bardzo, ale to bardzo sympatyczny człowiek, co jest coraz większą rzadkością w obecnych czasach. Chodzę regularnie razem z synem na strzyżenie. Wcześniej mieliśmy poważny problem ze strzyżeniem syna, ponieważ bardzo nie lubił strzyżenia, wyrywał się, płakał, zawsze było nerwowo jak tylko wspominaliśmy o wizycie u fryzjera. Przerobiliśmy wielu fryzjerów, było źle do tego stopnia, że przez jakiś czas sami się męczyliśmy z jego strzyżeniem w domu, ogólnie masakra. Na szczęście trafiłem na Pana Adam, na początku byłem kilka raz sam i byłem bardzo zadowolony z jakości strzyżenia i podejścia, dlatego zdecydowałem się zabrać syna ze sobą. Nie wiem jak Pan Adam to robi, ale syn u niego jest spokojny i nie narzeka. Teraz chętnie ze mną jeździ do Pana Adama, skończyły się niepotrzebne nerwy. Dziękuję i dalej będziemy chętnie przyjeżdżać. Z plusów jeszcze: - parking - elastyczność (zawsze można się dogadać na odpowiedni termin) - punktualność (czasami są małe poślizgi, ale wszystko w dobrej atmosferze) - jakość strzyżenia Z minusów: jeszcze szukam ;)

  2. Dariusz Tomczyk ★★★★★

    Byłem u Pana Adama po raz drugi i ponownie jestem bardzo zadowolony. Fryzjer potrafi podpowiedzieć coś odnośnie fryzury , a co najważniejsze potrafi ostrzyc , co w wielu odwiedzonych przeze mnie salonach nie jest wcale taką oczywistą sprawą. Dogodne miejsce do zaparkowania auta , elastyczność jeśli chodzi o umówienie się na wizytę. Bardzo sympatyczny człowiek. Mnie odpowiada dlatego SPOKOJNIE POLECAM !!!!!

  3. Radek Glaszcz ★★★★★

    Bardzo dobry profesjonalista i fajny człowiek do pogadania co u fryzjera jest myślę jednym z ważniejszych atutów. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Fryzjer męski - Adam Głaszcz?

Fryzjer męski - Adam Głaszcz znajduje się przy Demokratyczna 89, Górna, 93-430 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Fryzjer męski - Adam Głaszcz?

Można skontaktować się z Fryzjer męski - Adam Głaszcz pod numerem +48 888 283 962

Jak można dotrzeć do Fryzjer męski - Adam Głaszcz?

Do Fryzjer męski - Adam Głaszcz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements