Jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu kosmetycznego. Atmosfera jest zawsze przyjemna, a personel bardzo profesjonalny i miły. Zdecydowanie widać, że zależy im na komfortcie klienta. Korzystałam z kilku zabiegów, w tym manicure, pedicure oraz oczyszczania twarzy – każdy z nich wykonany perfekcyjnie. Szczególnie doceniam dbałość o szczegóły i indywidualne podejście do moich potrzeb. Polecam każdemu, kto szuka wysokiej jakości usług kosmetycznych!
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina ★★★★★
-
Marta Grzechu warta ★★★★★
Byłam dziś po raz pierwszy w tym miejscu i zostałam pozytywnie zaskoczona jakością wykonanych usług. Na początku zostałam poczęstowana przepyszna kawą w pięknej porcelanowej filiżance. Pierwszym zabiegiem który wykonała mi Pani Magdalena był makijaż permanentny brwi bardzo bałam się tego zabiegu ale Pani Madzia sprawiła że strach przed bólem zniknął w mgnieniu oka. Zostałam profesjonalnie poinformowana o tym jak będzie przebiegać cały zabieg oraz czego po jakim czasie mam się spodziewać. Mimo iż końcowy efekt dopiero przede mną to i tak jestem już bardzo zadowolona bo moja twarz stała się bardziej wyrazista. No i cena naprawdę jest bardzo przystępna w porównaniu z innymi salonami. Po tym zabiegu przeszłam do drugiego gabinetu gdzie Pani Izabela wykonała mi bardzo ładny pedicure. Miejsce to jest bardzo czysciutkie a ja poczułam się tu bardzoooooo swobodnie. Bardzo dziękuję za profesjonalne podejście do klienta. Polecam!!
-
Karo ★★★★★
Od 15 lat jestem wierną klientką salonu. Można tu znaleźć profesjonalne podejście do klienta. Właścicielka salonu wciąż doskonali swoje umiejętności poprzez różnego rodzaju szkolenia i na bieżąco wprowadza nowe trendy do swojej bogatej już oferty. Średnio dwa razy miesiącu korzystam z usług salonu mimo iż zmieniłam miejsce zamieszkania i do pokonania mam teraz prawie 50km ale wiem że każdy z pokonanych km jest wart tego by tu przyjechać. Nigdy nie zawiodłam się na jakości usług a także przystępności cenowej. Z czystym sumieniem polecam wszystkim ten salon, gdzie panuje ciepła i miła atmosfera. Dziękuję bardzo Karolina Rybczyńska
-
Joanna S. ★★★★★
Profesjonalne podejście do klienta, szczególnie, że usługa wykonywana była jako prezent urodzinowy dla mojej mamy . Miła atmosfera dzięki, której zabieg bezboleśnie został przeprowadzony. Makijaż permanentny brwi wyszedł znakomicie. Jubilatka zadowolona, a to przecież jest najważniejsze : )). Ponadto należy podkreślić, że Pani Magda potrafi rozmawiać zarówno z klientami nieco starszymi jak i z młodym pokoleniem co świadczy o wysokiej kulturze osobistej. Serdecznie polecam.
-
Wiesia Miskiewicz ★★★★★
Regularnie od 12 lat uczęszczam do Pani Magdy i nie wyobrażam sobie zmiany gabinetu. Dziewczyny profesjonalne i zawsze sympatyczne. W Magda studio urody doskonale poczują się kobiety w każdym wieku. Oferta zabiegów również bogata.
-
Anna RC ★★★★★
Do Studia nieprzerwanie przychodzę regularnie od 2011 r i jestem bardzo zadowolona z efektów pracy Magdy. Rozwój tego gabinetu jest rewelacyjny. Zakres usług związanych z upiększaniem oraz odwracaniem procesów starzenia jest bardzo profesjonalny. Co ważne produkty są też świetnych marek. Ciągle dokształcanie i podnoszenie umiejętności Magdy sprawia, że i ja jestem bardziej świadoma i wyedukowana na temat pielęgnacji urody. Polecam!
-
Aneta Łuczak ★★★★★
Bardzo profesjonalny salon kosmetyczny czysty zadbany, obsługa super profesjonalna bardzo dobry kontakt, jakość usług na wysokim poziomie, ceny przystępne, bardzo miła rodzinna atmosfera polecam wszystkim
-
Magdalena Kosińska-Bartos ★★★★★
Jestem klientką "Magda studio urody" od 11 lat i pewnie na długo ją pozostanę. Świetny salon kosmetyczny. Przede wszystkim charakteryzuje się bardzo profesjonalnie wykonywanymi zabiegami kosmetycznymi – z dużą starannością, cierpliwością i przy użyciu świetnych kosmetyków. To wszystko w bardzo przyjemny otoczeniu – w małym i zacisznym salonie pozwala na dłuższą lub krótszą chwilę relaksu. Polecam w 100 %
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MAGDALENA KAROLAK Kosmetologia Estetyczna?
MAGDALENA KAROLAK Kosmetologia Estetyczna znajduje się przy Staffa 8, 95-100 Zgierz, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MAGDALENA KAROLAK Kosmetologia Estetyczna?
Można skontaktować się z MAGDALENA KAROLAK Kosmetologia Estetyczna pod numerem +48 501 416 787
Jak można dotrzeć do MAGDALENA KAROLAK Kosmetologia Estetyczna?
Do MAGDALENA KAROLAK Kosmetologia Estetyczna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku