Polecam - jestem zawsze zadowolona z wykonanej usługi
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka Leon ★★★★★
-
wojciech witkowski ★★★★★
Korzystałem z usług fryzjerskich i jest Lepiej niż super Polecam !
-
S ★☆☆☆☆
Nie polecam tego miejsca. Wykupiłam voucher na zabieg kobido, który zgodnie z informacją na Booksy powinien trwać 1h 20min. Osoba obdarowana nie mając świadomości zakładanego czasu trwania zabiegu poinformowała mnie, że trwał nieco ponad pół godziny. Łącznie z dodatkowymi czynnościami jak wypełnianie ankiety spędziła tam nieznacznie więcej czasu. Gdy zadzwoniłam aby wyjaśnić tę sytuację, usłyszałam od osoby wykonującej zabieg, że „na pewno tak nie było”. Brak wyjaśnień o przyczynach czy zaproponowania jakiejkolwiek rekompensaty. Obsługa posprzedażowa klienta fatalna i nie spotkałam się z takim podejściem w żadnym innym miejscu.
-
Jolanta JJ ★☆☆☆☆
Stanowczo odradzam Panią u której robiłam paznokcie. Umalować tak zrobić wzorek z naklejki tak cokolwiek innego już nie .
-
MichU “SzczfanyLis” Solo ★☆☆☆☆
Wizyta córki na chyba najprostrzym zabiegu kosmetycznym jakim jest regulacja brwi zakończyła się tak jak na załączonych zdjęciach. Zabieg był wykonywany nie pierwszy raz więc zdziwienie córki wywołał fakt, że po usunięciu wosku podczas przecierania skóry wywoływało to ból. Pani wykonująca zabieg stwierdziła, że może tak się zdarzyć i kontynuowała zabieg. Córka wróciła do domu w takim stanie więc natychmiast zadzwoniłam do salonu i bezzwłocznie udałam się tam z córką. Czekał na nas lekarz z jedną z pracownic, który oglądnął córkę i stwierdził, że jest to podrażnienie. Na moją sugestię że jest to ewidentnie poparzenie przyznał rację ale stwierdził, że zniknie w bardzo szybkim czasie . Zniknęło ale w ciągu w ciągu tygodnia. Konkludując : nikt w salonie nie użył słowa przepraszam albo że jest nam przykro a stwierdzenia osoby która ze mną rozmawiała ,,czego Pani oczekuje i że takie rzeczy się zdarzają ." w profesjonalnym salonie w ogóle nie powinny paść. Szanowna Pani , która wykonywała zabieg nawet nie pofatygowała się, żeby wyjaśnić zaistniałą sytuację ale do tego najzwyczajniej potrzeba cywilnej odwagi. Być może tak właśnie wyglądają standardy obsługi klienta .. Osobiścię odradzę każdej znajomej korzystanie z usług wykonującej właśnie ten zabieg i jestem zdziwiona tą całą sytuacją ponieważ zdarzyło mi się już skorzystać z ich usług i byłam zadowolona. Ale być może standard wykonywanych zabiegów nie poszedł za ich ilością.
-
Kasia Krawczyk ★★★★★
Polecam to miejsce. Chodzę tam na pedicure i manicure. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Najbardziej polecam podolog Agnieszkę. W gabinetach jest czyściutko i urządzenia i przybory są zawsze sterylizowane.
-
Kinga ★☆☆☆☆
W salonie wykonywałam przedłużanie paznokci u Pani, która chyba dopiero co się uczy je robić jednak zapłaciłam normalną cenę. Paznokcie niekształtne, Krzywe, rozszerzają się ku górze.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przystań Uroda?
Przystań Uroda znajduje się przy Sosnowa 4, 95-015 Głowno, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przystań Uroda?
Można skontaktować się z Przystań Uroda pod numerem +48 511 039 023
Jak można dotrzeć do Przystań Uroda?
Do Przystań Uroda można dotrzeć, korzystając z poniższego linku