Męski fryzjer ma dobrą rękę i pedagogiczne podejście do dzieci. Salon niszowy użytkowany jak za PRL w bloku, dojście jak na śląską hałdę. Całość nie sprawia przyjemnego odczucia.
Zdjęcia
Opinie
-
Stary Misio ★★★★☆
-
merrylouiss Anna ★★★★★
Byłam pierwszy raz z synem. Bardzo dobre strzyżenie i bardzo miła atmosfera. Na pewno wrócimy.
-
Witold Szwedkowski ★★☆☆☆
Obrzydliwość tego szyldu, to relikt myślenia rodem z lat dziewięćdziesiątych. Jeżeli szyld to wizytówka zapowiadająca jakie poczucie estetyki króluje w samym salonie, to jest to coś, co powinno odstraszać. Podsumowując: kwalifikuje się do usunięcia, bo szpeci.
-
Yekaterina Zajko ★★★★★
Salon jeden z nielicznych na Retkinii Godny Polecenia! Swoją opinię głównie bazuję na wizytach u Pana Darka (od ponad 4 lat) . Stwierdzam, że Pan jest fachowcem w swojej dziedzinie, Mistrzem nożyczek, Stylistą z powołania, lubi to co robi i poprostu człowiekiem. Mąż zawsze był zadowolony z efektów strzyżenia. Paniom, które lubią nowoczesne, odważne i nietypowe stylizacje, polecam równiez Pana Darka. Pan Darek ma także super podejście do dzieci w każdym wieku i każdej płci. Dwulatka zaufała Panu Darku bardziej niż Paniom z "Fryzjerka". 9latek czuje się przy nim swobodnie, samodzielnie podejmuje decyzje co do fryzury i z przyjemnością wchodzi w konwersacje.
-
Mateusz Lenormand ★★★★★
Szybko, sprawnie i bardzo dobrze! Efekt taki, że po powrocie do domu człowiek nie może napatrzyć się w lustro :D
-
Fgyfd321 Hjhcf321 ★☆☆☆☆
Fryzjer nie posprzątał po pierwszym kliencie zaprasza mnie na fotel na którym są włosy, na ziemi leży jeszcze więcej. Niestety się spóźnił dlatego mnie obcinał bardzo szybko w przeciwieństwie do mojego poprzednika. Na koniec podziękował, czy klient zadowolony czy nie kwestia mało ważna, za 15 min swojej pracy skasował 35 pln. Dodatkowo modelowanie włosów, żel czyli święty gral lat 2000' pyk pyk jako tako i gotowe. Strzyżenie jedno z gorszych jakie miałem. Modelowanie definitywnie najgorsze. W skrócie nie polecę. Zastrzegam że opinia dotyczy tylko fryzjerstwa męskiego
-
Patryk Kasprzyk ★☆☆☆☆
Fryzjer nie posprzątał po pierwszym kliencie zaprasza mnie na fotel na którym są włosy, na ziemi leży jeszcze więcej. Niestety się spóźnił dlatego mnie obcinał bardzo szybko w przeciwieństwie do mojego poprzednika. Na koniec podziękował, czy klient zadowolony czy nie kwestia mało ważna, za 15 min swojej pracy skasował 35 pln. Dodatkowo modelowanie włosów, żel czyli święty gral lat 2000' pyk pyk jako tako i gotowe. Strzyżenie jedno z gorszych jakie miałem. Modelowanie definitywnie najgorsze. W skrócie nie polecę. Zastrzegam że opinia dotyczy tylko fryzjerstwa męskiego
-
Beata Jach ★★★★★
Polecam serdecznie salon fryzjerski Małgoś Profesjonalna obsługa . Jestem bardzo zadowolona
-
Kinga Franczyk ★☆☆☆☆
Nie polecam. Umówiłam się z Panią fryzjerka telefonicznie, wiadomo pandemia. Gdy zjawilam się w salonie poinformowano mnie, że nie obsłuży mnie bo za dużo roboty z moimi włosami a ma klientki ustawione do 20 i miała by poślizg. Dodam, że na wizytę czekałam 2 tygodnie i specjalnie wzięłam dzień urlopu z pracy. Widocznie nie zależy im na nowych klientach. Moja złość nie do opisania. Po komentarzach widać, że nie tylko mnie tak potraktowali. Proszę dwa razy się zastanowić czy udać się do tego salonu. Widać, że pani fryzjerka lubi bardzo łatwe i proste rozwiązania. Empatii ani poczucia odpowiedzialności nie ma w ogóle.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon Małgoś?
Salon Małgoś znajduje się przy aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 91, Polesie, 94-042 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon Małgoś?
Można skontaktować się z Salon Małgoś pod numerem +48 426 898 542
Jak można dotrzeć do Salon Małgoś?
Do Salon Małgoś można dotrzeć, korzystając z poniższego linku