Opinie

  1. Smolwalkker ★★★★★

    Polecam dr. Kasie. Bardzo ciepła, przyjazna osoba. Trafiłem na nią i w tym roku po kilku wizytach kończę leczenie zębów. (Dodam, że poza zwykłym leczeniem jeden ząb kanałowy, bo sytuacja tego wymagała) Odmieniła moje patrzenie na dentystę. Ale polecam również obsługę oraz asystentki. Czułem się dobrze podczas wizyt. Dziękuję wam.

  2. Elzbieta Chwed ★★★★★

    Dr Adam Lisik najlepszy. Miła atmosfera, bez bólu i ceny znośne.

  3. L. U. ★★★★★

    Ceny faktem wysokie, ale coś za coś, młody i bardzo miły zespół, szczególnie panie w recepcji, chodzę tam już wieeele wizyt i za każdym razem szybko, dokładnie i bezboleśnie

  1. Natalia ★★★★★

    Pan Piotr Szczepaniak (chirurg) jest mistrzem. Po ciężkich historiach z wyrywaniem ósemek w Łodzi przyjechałam tu okropnie zestresowana, tym bardziej, że zostały mi do usunięcia dwie dolne ósemki (podobno są gorsze od górnych). Na jednej wizycie zostały usunięte obie, szybko, bez żadnego bólu, totalne przeciwieństwo tego na co byłam gotowa. Już kolejnego dnia czułam się jakbym nie miała wykonywanego żadnego zabiegu. Atmosfera była świetna. Jeżeli chodzi o resztę leczenia, dr Adam Lisik nigdy nie pozostawił mnie bez odpowiedzi, bardzo kompetentny i dbający o komfort. Nie zapominając o bardzo miłych recepcjonistkach ;)

  2. Martyna Dela ★★★★★

    Od lat korzystałam z usług prywatnie. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z propozycja wydłużenia swoich krótkich „jedynek” myślałam że takie już są. Dziękuje p.Adamowi za propozycje zabiegu, zyskałam nowy uśmiech❤️ Polecam to miejsce, wraz z mężem i córką korzystamy z usług nie tylko u pana Adama i zawsze jesteśmy zadowoleni. Profesjonalne podejście do pacjenta, a co najważniejsze pozbyłam się swojej „traumy” którą niestety przeszłam w rękach nie odpowiednich ludzi. Miło,czysto,przyjemnie,pełen relaks❤️ Ludzie o wielkich sercach, to czuć:)

  3. Paulina Szczepanik ★★★★★

    Polecam gabinet Foxmed, szczególnie p. Lisika (do którego mam zaufanie)! idealnie odczytuje potrzeby pacjenta. W razie prośby przerwy są odpowiednio często. Ogólnie pełen profesjonalizm, mam wrażenie, że p. Adam potrafi czytać w myślach.. a 100% pewność, że rozumie każdy "bełkot" :) W Foxmed czuję się świetnie zaopiekowana, miłe panie w rejestracji i panie higienistki. Polecam zwłaszcza osobom średnio lubiącym wizyty stomatologiczne... To miejsce i zespół potrafi pozbyć się uprzedzeń. Pomimo, że mieszkam 380km od Tomaszowa mam nadzieję, że uda mi się dalsze leczenie prowadzić właśnie w tym gabinecie i dokładnie u tego Stomatologa:). Foxmed to bez wątpienia najlepsze miejsce do powierzenia wszelkich problemów stomatologicznych! Polecam i dziękuję za profesjonalną opiekę.

  1. Lukasz Kulakowski ★★★★★

    Rzadko mam czas na zamieszczanie opinii, ale na prawdę jestem zadowolony z wizyty u p. Lisika. Leczenie kanałowe bezbólowo, sprawnie, szybko i dokładnie. Pani Justyna z rejestracji bardzo fajnie poprowadziła wizytę, na nic nie musiałem czekać. Polecam w 100%.

  2. Anna T ★★★★★

    Dojeżdżam do doktora Lisika 100 km. Doceniam profesjonalizm, pracę pod mikroskopem i brak rozmów o prywatnych sprawach nad głową pacjenta. To jest coś czego nie znoszę, a jest nagminne wśród dentystów i wg mnie nieprofesjonalne.

  3. A S ★★★★★

    Usunięcie 8 wykonane profesjonalnie i bardzo sprawnie. Dzięki znieczuleniu, w trakcie zabiegu obyło się bez bólu, a samo wyrwanie trwało krótką chwilę. Po wszystkim, nie było nawet konieczne przyjmowanie leków przeciwbólowych, brak opuchlizny, a gojenie również przebiegło ekspresowo. Stres przed zabiegiem okazał się niepotrzebny, dziękuję!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres FoxMed?

FoxMed znajduje się przy Lewa 20, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do FoxMed?

Można skontaktować się z FoxMed pod numerem +48 537 777 141

Jak można dotrzeć do FoxMed?

Do FoxMed można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements