Opinie

  1. Laura Bonk ★☆☆☆☆

    Bardzo nie polecam niby starszej kobity doktor ona chyba tam wszystkim nadzoruje. Ostatnio jak byłam umówiona do doktora Juliusza to pospieszała go bo następna osoba czeka czy to żart?! Z daleka od tego miejsca jak chcecie mieć przeprowadzona w spokoju wizytę. A ta straszą kobita bardzo nie miła nie polecam

  2. Konomi Nezumi ★★★★★

    Bardzo miły pan dentysta, szybka obsługa, przy okazji zwykłego przeglądu od razu załatwił też inną sprawę :) Gabinet też bardzo przyjazny, polecam

  3. Fuego ★★★★★

    Dentysta jakiego szukałam, przemiła atmosfera, dobrze dobrany termin. Jestem bardzo zadowolona z usług! Polecam z czystym sumieniem.

  1. Tomasz Zajączkowski ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony, wcześniej miałem dość kiepskie doświadczenia z innymi stomatologami. Tutaj nie ma takiego problemu, tu mam pewność że jak ząb będzie zrobiony, to będzie zrobiony porządnie od początku do końca. Pojawiłem się tutaj z polecenia i nie żałuję, ciężko znaleść miejsce z tak wysokim profesjonaliźmie. Wyleczyłem tu parę zębów, nawet te które rzekomo były wyleczone w innym miejscu. Szczerze mogę polecić.

  2. Arsen ★☆☆☆☆

    Jestem głęboko rozczarowana ostatnią wizytą w Państwa gabinecie stomatologicznym z moim dzieckiem. Dentysta uporczywie nalegał na użycie starego, przerażającego sprzętu – ssaka śliny o średnicy palca dorosłej osoby, który działał jak fontanna – tłumacząc, że bez niego nie będzie mógł pracować ze względów bezpieczeństwa. Mój syn był przerażony, więc poprosiłam o zrobienie przerw zamiast używania tego urządzenia, ale lekarz całkowicie zignorował moją prośbę. Brak empatii i niechęć do dostosowania się do potrzeb młodego pacjenta są nieakceptowalne. Mam nadzieję, że ta opinia skłoni gabinet do modernizacji sprzętu i bardziej przyjaznego podejścia do dzieci.

  3. Sandra Iskra ★☆☆☆☆

    Lekarz ogólnie mówiąc życzliwy, aczkolwiek leczenie na poziomie zerowym. Wypełnienia zębów, które wypadają, źle dobrany kolor mimo ze płaciłam za lepszy materiał. Prochnica zęba błędnie wyczyszczona przez co doszło do rozwoju zapalenia miazgi. Niestety nie polecam

  1. Arkadiusz-Gabriel Kubczak (pacjęt) ★☆☆☆☆

    Witam na pierwszych wizytach pani doktor sympatyczna ale gdy zaczęła wyrywać zęby przy znieczuleniu ,które nie działało wogóle tak przestało być zabawnie ..zdażały się umawiane wizyty na których po moim przyjeżdzie okazywało się że jestem nie umówiony i nikt nawet mnie nie poimformował że takiej wizyty nie było.Jeśli chodzi o panią doktor przy kolejnych wizytach już nie była taka sympatyczna ,wyładywała swoje nerwy na mnie,podnosiła głos jak nie było po jej myśli, poczułem się w tej klinice jak ktoś gorszy bo leczyłem się na N.F.Z..Protezy ,które zostały wykonane kilka razy były poprawiane ponieważ były nie dopasowane ,wszystko latało nie mogłem w nich jeść,zaczępy same poodpadały,więc zostały poprawione w taki sposób że z następnymi protezami nic się nie da zrobić ,a pani doktor każe nosić dwa miesiące i się przyzwyczajać do czegoś co nie można wcisnąć ,ostatnio z nerwami na chama mi wciskała w twarz proteze na zęba ,który był uszkodzony i mnie boli i dobrze o tym wiedziała...poza tym nikt nie przypomina o wizytach ...nie polecam tej kliniki nikomu ze względu na panią doktor..ps.pan doktor jest ok...

  2. Marcin Francuz ★☆☆☆☆

    Bardzo miła obsługa. Widać starania żeby niebolało. Można być zrelaksowanym przy każdej wizycie. Jakość hmmm.... niestety tu jest kiepsko. Pląby potrawią wypadać już kilka tygodni po założeniu. Opatrunek tymczasowy u innego dentysty wytrzymał prawie miesiąc a u nich średnio 2 dni, poprawiano mi to 7razy! Jedna z plomb ukrychneła sie po 2 dniach a po poprawieniu zaledwie 3 dni i ząb znów bolał. Inny po plombowaniu bolał przy gryzieniu aż finalnie plomba zaczeła się rozpadać po kilku miesiącach. Jedynka zaplombowana wytrzymała 3 tygodnie po poprawce narazie się trzyma ale mam wrażenie że ząb jak by pobolewa. Dramat! Niepolecam.

  3. Mariusz Trzeciecki ★☆☆☆☆

    Nie polecam pani doktor na pierwszej wizycie bardzo miła gdy byłem z bólem , ale gdy już po dwóch tygodniach na następnej wizycie nie zdecydowałem się na płatna usługę tylko usunięcie zęba to już front pani doktor się zmienił i aby się pozbyć problemu dała skierowanie na chirurgię szczękową gdyż stwierdziła że nie da rady usunąć zęba nawet go nie oglądając . Nie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PEMED Elżbieta Ogonowska Marcin Napieralski?

PEMED Elżbieta Ogonowska Marcin Napieralski znajduje się przy hm. Aleksandra Kamińskiego 15, Śródmieście, 90-229 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PEMED Elżbieta Ogonowska Marcin Napieralski?

Można skontaktować się z PEMED Elżbieta Ogonowska Marcin Napieralski pod numerem +48 426 785 119

Jak można dotrzeć do PEMED Elżbieta Ogonowska Marcin Napieralski?

Do PEMED Elżbieta Ogonowska Marcin Napieralski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements