Opinie

  1. Piotr Piasecki ★★★★☆

    Trzeba się nachodzić, czasem produkt jest w innym miejscu niż powinien być. Co do promocji. Czasem się okazuje że jest co innego a co innego na paragonie.

  2. Anna K ★★★★★

    Bardzo duży sklep, dobrze zaopatrzony, obsługa jest bardzo miła, zarówno ta na sklepie, jak i na kasach.

  3. Krzysztof KYNEK ★☆☆☆☆

    MASAKRA!!! Warzywa nie przebrane, stare, nieświeże,ale cena bez zmian. Kwiaty zdechłe ale dalej do sprzedaży. Sajgon na regałach. Tragedia

  1. Tomasz Z ★★★★★

    Wiadomo z czym kojarzy się Biedronka i widziałem już mocno zaniedbane markety tej marki, niemniej ten - mimo pewnych niedociągnięć - na tym tle wygląda przyzwoicie. Wśród obsługi jest sporo sympatycznych osób, którzy zawsze chętnie pomogą i wskażą miejsca, gdzie co jest. Częste promocje, owoce i warzywa i świeże pieczywo. Wystarczy, żeby zaopatrzyć się na weekend.

  2. And Miko ★☆☆☆☆

    Tragiczna obsługa Nieuprzejma jedna kasa czynna i kilometrowe kolejki.A obok Pani zamyka kasę i "co mi Pan zrobi".Nie szanują klientow i tak do nich przyjdą.Ale odwiedzałem inne Biedronki i było o niebo lepiej.Mysle.ze to wina organizacji pracy.Nie polecam

  3. Serhii Hromyko ★★★★★

    Wszystko ok, duży sklep, dużo promocji (w przeciwieństwie do sklepu w Długołęce), a po 22:30 nawet kolejka do kasy jest krótka

  1. Ilona Ratowska ★★★★★

    Najlepsza Biedronka do jakiej chadzam. Porządek, wiem gdzie co znajdę, obsługa przesympatyczna. Jak jadę do jakiejkolwiek we Wrocławiu to jest taki bałagan i chaos, że ciężko zrobić zakupy bez nerwów.

  2. Bohdan Matlov ★★☆☆☆

    Jak to klienci mają się przejść i dostać się do towaru żeby zrobić zakupy

  3. Tomasz Kroik ★★☆☆☆

    Ogólnie Biedronka jak Biedronka, syf na podłodze i półkach. Braki w wystawianiu towarów. Przejścia zawalone paletami a lody w lodówkach roztopione i to niezależnie czy na dworze +30 czy -20. Sanepid i inne służby miałby co robić :) Jedyny plus to że jest.

  1. Paweł Wit ★★☆☆☆

    Co tydzień ten sam problem. Brak pieczywa o godzinie 19. Myślicie, że kiedy ludzie je kupują, jeśli nie po pracy? Pani na kasie złota kobieta, zawsze uprzejma i komunikatywna.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Wrocławska 23D, 55-093 Kiełczów, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements