Opinie

  1. Taras Kryvyi ★☆☆☆☆

    Nie miałem przy sobie drobnych żeby na dworze wziąć wózka na zakupy.Po 30 minut w biedronce zrobiłem zakupy i chciałem wziąć wózka poskładać zakupy ale nie było i dalej,powiedziałem kaserki że niema żadnego wózka już jak 30 min i jak ja to wszystko doniosę do parkinga,ona powiedziała że pracowniki biedronki nie muszą przywozić wózki z dwoza i uzupełniać pustego miejsce gdzie nie ma żadnego wózka,a dla czego w innych biedronkach w Olawie albo ochroniaz przywozi albo pracowniki a w nowym otoki nie???? doniosłem zakupy byłe jak,to nie polecam ten sklep.....

  2. Patryk Jóźwiak ★☆☆☆☆

    Ocena za kulturę pracownika. Podczas dzisiejszych zakupów podknalem się o stojąca na środku alejki pusta paletę. Przesunąłem ją na bok żeby ktoś inny nie wybił sobie zębów. Podeszła do mnie pani Małgorzata, która wykładała towar. Z pretensjami zwróciła mi uwage żebym nie przesuwał "zabezpieczen" świeżo wymieniamych płytek. Dodam, że nie bylo zadnej informacji ani kartki. Niby nic ale do klienta, ktory chcial zadbać o bezpieczeństwo innych wylecieć z soczystym "qrwa gdzie teraz jest ta płytka?" chyba nie powinno mieć miejsca. Bardzo nie polecam.

  3. Agata H ★☆☆☆☆

    Sfrustrowane panie w biedronce pracują na zepsutym sprzęcie który nie oddaje pieniędzy. Wyzywają klientów od osz*st*w (pieniądze są zle). (Poranna zmiana 20.03.2023) Mają natychmiastową przerwę gdy klient potrzebuje pomocy. Moj upór zdziałał cuda Sprzęt się naprawił.

  1. Sławmoir Rudyk ★★★★★

    Miło i przyjemnie. Jedna z dwóch w okolicy z których korzystam

  2. Zdzisław Mendak ★★★★☆

    Na stanowisku z wyrobami mięsnymi ciągle kolejka a obsługuje tylko jedna osoba.

  3. 2402karolcia ★★☆☆☆

    Mały, wiecznie zagracony sklep ze zgniłymi lodówkami z mięsem. Smród skramencki. Nie polecam.

  1. Matiano 2 ★★★★★

    Bardzo miłe kasjerki sklep ma dużo zalet łatwo wszystko znaleźć.

  2. Michal Grzeszczuk ★★★★☆

    Biedronka - tyle że mniejsza. Niestety ta wielkość jest wadą - mniej towaru na sklepie, mniejszy asortyment niż w pozostałych Biedrach. Z drugiej strony jedyny duży sklep po tej stronie torów więc napewno bardzo potrzebny. No i najczesciej mniej ludzi więc to dodatkowy plus!

  3. Joanna Hładij Jarzębowicz ★☆☆☆☆

    Nie może być inaczej. Tylko jedna gwiazdka. Dziś byłam tam na zakupach. Patrzę o promocja na maslo: z kartą mb 3.99 zł sztuka przy zakupie 2 sztuk. Wychodzi 8 zł za dwa zamiast 12 zł. Fajnie, idę do kasy, kasuje się i przed uregulowanie płatności coś mnie Tknelo i Pytam się czy weszła promocja na masło. Odpowiada mi kasowa że nie. Ale zapłać pani to zawołał kierowniczka. Ok czekam. Przychodzi i z buzia do mnie że ja już kupiłam 6! Kostek masła w promocji. Wierutne kłamstwo bo ja rzadko chodzę do biedronki A e tygodniu to ani razu nie byłam. Po chwili wymiany zdań co myślę o zasadach w biedronce, nagle weszła promocja na masło. I to na maja karteLal, otrzymałam swoje utracone 4 zł. Kasa kasa ale zasady są. Nie polecam biedronki. Zadnej. Albo pilnujcie swoich paragonow i sprawdzajcie Zawsze.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Nowy Otok 11, 55-200 Oława, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements