Opinie

  1. Kapitan Bomba ★☆☆☆☆

    NIE POLECAM I RADZE UWAZAC PONIEWAŻ WIZYTA TAM MOZE POZNIEJ SKONCZYC SIE DUZYM WYDATKIEM NA LECZENIE ZEBA !! miało być zrobione leczenie kanałowe i wszystko było super lecz od jakiegoś czasu ząb znowuż zaczął boleć poszedłem do innego stomatologa i co się okazało ? PANI POMINĘŁA JEDEN KANAŁ!!! Jest to nieakceptowalne teraz czeka mnie długie i kosztowne leczenie aby uratować zęba !! Nie polecam i radzę omijać szerokim łukiem

  2. Marysia Pleszewska ★★★★★

    Jesteśmy pacjentami tej stomatologii całą rodziną i z pełnym przekonaniem możemy polecić to miejsce! Zarówno ja, jak i mój mąż jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnego podejścia i dokładności podczas leczenia. Wszystko odbywa się w spokojnej atmosferze, z dbałością o komfort pacjenta.(na NFZ i prywatnie ) Szczególne wrażenie zrobiła na nas opieka stomatologiczna nad naszym dzieckiem – podejście do najmłodszych jest naprawdę wyjątkowe. Podczas wizyty nasza córeczka czuła się bezpiecznie, a Pani doktor potrafiła zdobyć jej zaufanie i zadbać o to, by nie było stresu ani strachu. To miejsce łączy wysoką jakość usług z ludzkim podejściem. Z pewnością zostajemy tu na dłużej!

  3. Aleksander Wiktor Krawiecki Krawiec ★★★★★

    Pierwsza wizyta samotna, super diagnoza i wsłuchanie się w pacjenta. Nie wciskanie na siłę usług. Wizyta druga po naprawie już przepięknie z wypełnieniem mogę się uśmiechać :) Tego samego dnia z trójką dziewczynek 3/5/9 Sprawdzone i podjęte kolejne zapisy. Polecam bezapelacyjnie 10/10

  1. Natalia Natalia ★★★★★

    Byłam na wizycie adaptacyjnej z 4 latkiem. Pani doktor Agata - Anioł ❤️❤️ syn bardzo nieśmiały i płochy a cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani doktor wszystko pokazywała i tłumaczyła. Bardzo cierpliwa i ciepła Pani doktor. Polecam serdecznie ❤️

  2. Ewa Klimczak ★☆☆☆☆

    Nie polecam, Pani tz ortodonta Agnieszka to porażka i dramat, kompletna ignorantka nie znająca się nawet w 10% na wykonywaniu zawodu. Wizyty z opóźnieniem 45min to standard, wymuszanie płatności gotówkowej na pacjencie.... z powodu ?? kiedy dostępny jest terminal. Wcisneła mi aparat ruchomy twierdząc że wyprostuje mi zgryz a po 7 miesiacach twierdzi że zajmowała się tylko prostowaniem 1 zęba koszty poniesione około 2,5 tys zł efekt taki że dalej mam widoczmą szczerbę między zębami, a p. twierdzi że tak jest ok i nic się z tym już zrobić nie da, zgryz nawet nie ruszył z miejsca, a ona wciska mi że mam sie zastanowić ktorą stroną szczęki chce gryźć, bo na następnej wizycie zakładamy dolny aparat, żeby zobaczyć co to się tam zadzieje. Bardzo żałuje że tam trafiłam, bo strata tylko czasu i pieniędzy. Na każdej wizycie ten sam schemat klubo-kawiarni, nic się nie dowiedziałam o planie i efektach leczenia, za to znam bardzo dobrze problemy zdrowotne i finansowe rodziny, o których opowiada bez skrępowania.

  3. Julka Rozwandowicz ★☆☆☆☆

    Za każdym razem opóźnienia bo klienci prywatni wchodzą poza kolejką, nawet nie umówieni, odradzam.

  1. Damian Mardofel ★☆☆☆☆

    Wizyty umówione na konkretną godzinę ani razu nie weszliśmy z dzieckiem punktualnie. Na ścianach dyplomy dentysta przyjazny dzieciom lecz po ostatnim razie dentystka delikatnie zasugerowała byśmy z dzieckiem nie przychodzili. Brak chęci pomocy 4 letniemu dziecku, które ma traumę po nieudanej pomocy od innego dentysty.

  2. Vika Korol ★★★★★

    bezbolesnie, delikatnie , szybko . Polecam Pani doktor Anna Gutarowska -Wiśniewska

  3. Jolanta Reiter ★★★★★

    Z czystym sumieniem polecam, zwłaszcza Dr Gutarowską. Nie widzę opcji żeby ktoś inny leczył mi i mojemu dzieciakowi zęby. Młody nie może się doczekać kiedy siądzie do niej na fotel, nie płacze, nic go nie boli podczas leczenia. Panie bardzo miłe, przyjazna atmosfera. Pani Doktor wkłada bardzo dużo serca w swoją prace. Absolutnie nie przeszkadza to że drzwi są otwarte i dwa fotele gdyż są one oddzielone parawanem. Jest to nieduży gabinet ale zadbany. Czuć „intymność”. Co do opóźnień, owszem zdarzają się 5 - 10 minut. Zależy zapewne do kogo się zapisało. Dr Gutarowska stara się być punktualna a drobne poślizgi „wynagradza” profesjonalnym podejściem :)

  1. Aleksandra ★☆☆☆☆

    Wizyty umówione za każdym razem na kontretną godzinę , nigdy nie weszłam punktualnie . Zawsze opóźnienia i to nie kilku minutowe ale min 45 min - standard ale słaby . Panie nie szanują czasu innych . Z takim doświadczeniem mógłby już dawno ogarnąć prawidłowy sposób umawiania Klientów ,którzy zostawiają sporo pieniędzy . Nie polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ERB-Stomatologia?

ERB-Stomatologia znajduje się przy Pomorska 88, Śródmieście, 91-409 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ERB-Stomatologia?

Można skontaktować się z ERB-Stomatologia pod numerem +48 426 377 445

Jak można dotrzeć do ERB-Stomatologia?

Do ERB-Stomatologia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements