Opinie

  1. Marcin Janowski ★★★★☆

    Przyjemne miejsce. Pas startowy trochę bumpy, ale przestrzeń, zieleń i ciągły ruch samolotów, skoczków i kto na co trafi tworzą naprawdę fajny klimat.

  2. Earl Lemongrab ★☆☆☆☆

    Umówiony lot widokowy nie odbył się. Po przybyciu na miejsce zastałem zamkniętą bramę, a w sekretariacie głuchy telefon. Aeroklub po mojej skardze najpierw twierdził, że nie mają takiej rezerwacji w systemie, a jak im pokazałem maila z potwierdzeniem rezerwacji to przestali się odzywać. Ja rozumiem, że mają chaos i zdarzył się jakiś błąd ale wypadałoby klienta przeprosić i natychmiast zwrócić pieniądze, prawda? Ale nie, odzyskanie pieniędzy zajęło kilka miesięcy i wymagało pogrożenia prawnikiem, a przeprosin się oczywiście nigdy nie doczekałem. Potwierdzam to, co pisali autorzy innych negatywnych opinii - jak już człowiek zapłaci za voucher to przestaje się liczyć.

  3. Jacek Mazur ★★★★★

    Piękne lotnisko, świetna atmosfera! Jedyny minus to spory wiatr. Trzeba się dobrze ubrać. Dzieci zachwycone. Dużo małych samolotów i awionetek, a my mieliśmy okazję zobaczyć kilka startów z bliska. Byliśmy też przy tankowaniu – naprawdę ciekawe doświadczenie. Polecam każdemu, kto interesuje się lotnictwem

  1. Maciej Olejasz ★★★★☆

    Fajne miejsce do pooglądania z dzieciakami samolotów i szybowców. Z zewnątrz budynki nie sprawiają wrażenia zadbanych. Podczas naszej 40 minutowej wycieczce samolot z szybowcami startował z 3 razy. Fajne przeżycie nawet stojąc za płotem.

  2. Rafal Werner ★★★★★

    Fajny klub, fajni ludzie. Super atrakcje, skoki spadochronowe, przeloty, skoki w tandemie. Szkolenia, szybowce, baza . Kto nigdy nie był, polecam.

  3. Jola K ★★★★★

    Fantastyczne przeżycie, obserwowanie sterowca z tak małej odległości jak przelatuje nad naszymi głowami! Doskonała organizacja całości. Ogromny sterowiec a dokoła " tańczące " kolorowe spadochrony...Oczywiście wszystko z zachowaniem należytej granicy bezpieczeństwa ! Nagle wyłania się czarny helikopter, za chwilę szybowiec i tak na zmianę! Nie wiadomo było co podziwiać! Wielkie brawa za wszystko ;dla organizatorów, dla pilotów, dla osób z obsługi tego WIELKIEGO WIDOWISKA !!

  1. Mirek Las ★★★★☆

    Odwiedziłem to lotnisko przy dwóch okazjach. Okazja nr 1: Piknik Lotniczy - bardzo fajne wydarzenie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Mnóstwo samolotów, atrakcji, pokazów, itp. Okazja nr 2: World Games - tu przeciwieństwo. Wieje nudą tak, że na trybunach więcej organizatorów niż widzów... :/ Czekam więc na kolejny Piknik Lotniczy...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lotnisko Szymanów, Aeroklub Wrocławski?

Lotnisko Szymanów, Aeroklub Wrocławski znajduje się przy Szymanów, 51-188 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lotnisko Szymanów, Aeroklub Wrocławski?

Można skontaktować się z Lotnisko Szymanów, Aeroklub Wrocławski pod numerem +48 713 878 716

Jak można dotrzeć do Lotnisko Szymanów, Aeroklub Wrocławski?

Do Lotnisko Szymanów, Aeroklub Wrocławski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements