Opinie

  1. Maciej ★★★★★

    Obiecano mi piękny uśmiech i dostałem to czego oczekiwałem. Pełen profesjonalizm i dobry kontakt z lekarzem.

  2. K S ★★★☆☆

    Mam mieszane uczucia po ostatniej wizycie. Dlatego są 3 gwiazdki. Bardzo ciężko jest się dodzwonić do gabinetu. W trakcie wizyty, po opowiedzeniu o bólu w zębach, zostało wykonane tylko jedno leczenie. A po nim pan Maciej stwierdził że dokona "przeglądu" innych zębów. Po tym przeglacie nie znalazł zębów nadających się do leczenia( a były takie). Stwierdzając, że wszystko jest w porządku zakończył wizytę. Do tej pory nie miałem prawa narzekać. Jednak za coś płacimy pieniądze...

  3. SCANIA ★★★★★

    Pełen profesjonalizm! Zaopiekowana od początku do końca. Zarówno pod względem stomatologicznym jak i medycyny estetycznej. Jak dla mnie najlepsi ❤️

  1. furious tomash ★★★★★

    Wierny od lat. Przede wszystkim profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta, zarówno Pana Macieja jak i Pani Agnieszki. Niejeden raz ratowali mnie z niespodziewanego zębowego kłopotu :) Poleciłem najbliższej rodzinie, również zadowoleni. Zresztą ilość pacjentów mówi sama za siebie. Od razu widać, ze trafiamy w dobre ręce. Polecam w 100%! Tomasz

  2. Tomasz Mazurkiewicz ★★★★★

    Prawdziwi rzetelni dentyści. Polecam! Zawsze zęby dokładnie wyleczone. Wracam z uśmiechem na twarzy. Miła obsługa.

  3. krzychu tek ★★★★★

    Pan Maciej to specjalista w swoim fachu, problem z jakim do niego trafiłem wymagał cierpliwości i wiedzy, dziękuję i polecam

  1. Mateusz Chun ★☆☆☆☆

    Pan Maciej w kontakcie z pacjentem jest w porządku, natomiast niestety zauważyłem, że coraz częściej robi na ilość a nie na jakość - śpieszy się, bo już czekają następni klienci; jest niestaranny. Wolałbym zapłacić więcej, ale chciałbym dobrze i ładnie zrobionego zęba. Chyba czas zmienić stomatologa. Nie polecam.

  2. Bartłomiej Marchwicki ★★★★★

    Ogólnie baaardzo pozytywnie. Zostałem obsłużony w bardzo profesjonalny sposób. Dodam, że poszedłem z dużym bólem zęba. Cenowo wydaje mi się w miarę atrakcyjnie - może gdzieś jest taniej ale za profesjonalną obsługę i bardzo dobre leczenie trzeba zapłacić. Zdecydowanie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stańczyk Maciej. Gabinet dentystyczny?

Stańczyk Maciej. Gabinet dentystyczny znajduje się przy Moniuszki 50, 95-060 Brzeziny, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stańczyk Maciej. Gabinet dentystyczny?

Można skontaktować się z Stańczyk Maciej. Gabinet dentystyczny pod numerem +48 468 742 687

Jak można dotrzeć do Stańczyk Maciej. Gabinet dentystyczny?

Do Stańczyk Maciej. Gabinet dentystyczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements