Od 3 dni nie idzie się dodzwonić do nich … dzwonię po 30/40 minut. Sygnał cały czas jest a nikt nie raczy odebrać telefonu. Rozumiem wszystko ale to już jest jakieś przegięcie
Zdjęcia
Opinie
-
Adrian Fijałkowski ★☆☆☆☆
-
Oliver Kapcewicz ★☆☆☆☆
Szerokim łukiem omijać, kazde inne biuro w Łodzi będzie zdecydowanie lepszym wyborem
-
bartlomiej legiedz ★☆☆☆☆
Jeden wielki burdel na kółkach Jak zawierasz polisę to są pierwsi do pomocy jak pojawi się włamanie to są ostatni do wypłacenia kasy wymyślają braki dokumentów mimo że miesiąc wcześniej były wysyłane Unikać jak ognia cwaniaków
-
Piotr Walecki ★★☆☆☆
Nie polecam. Po kolizji (nie z mojej winy) pojawił się u mnie rzeczoznawca, szybko porobił zdjęcia i odjechał. Dostałem kosztorys z zaniżonym odszkodowaniem, złożyłem reklamację, która oczywiście nic nie dała. Na szczęście trafiłem na stronę szkodocentrum.pl dostałem fajną dopłatę i wreszcie miałem za co naprawić samochód.
-
Kuba Steglinski ★☆☆☆☆
Ta firma to farsa. Nie wiem jakim cudem w dzisiejszych czasach tacy oszuści jeszcze normalnie funkcjonują.
-
Rafał Urbaniak ★☆☆☆☆
Bardzo mało kompetentni ludzie pracują w tej mizernej firmie.Kontakt jest ograniczony,czy to elektronicznie,czy też telefonicznie.Od końca listopada operują pieniędzmi,które powinni mi już dawno wypłacić.Dostali wiadomość od policji i dalej nie ruszają z załatwieniem sprawy.Nie polecam kontaktów z tym zakłafem pracy chronionej.
-
Mam Talent ★☆☆☆☆
Najgorsza firma z jaką współpracowałem, bardzo utrudniony kontakt z osobami prowadzącymi sprawy odszkodowań, przedłużanie czasu wyliczenia i wypłaty odszkodowania, mocno nie polecam
-
Shadow Of Chernobyl ★☆☆☆☆
Nie polecam. Zepsuł mi się samochód. Całe szczęście, że pod blokiem. Chciałem zamówić lawetę z assistance. Od prawie tygodnia się nie mogę do nich dodzwonić. Brak profesjonalizmu. Całe szczęście że nie stało mi się to nigdzie na trasie. Dzwonię do TUWa u siebie w mieście, ale oni nic nie poradzą, bo trzeba dzwonić do głównej siedziby w Warszawie. I tak dzwonię już któryś raz.... Za taką usługę będę żądać zwrotu pieniędzy za ubezpieczenie, no i również za koszty holowania auta.
-
Maciek Kalwados ★☆☆☆☆
Nie korzystałem jako klient, tylko miały ją osoby, które we mnie uderzyły, dwa razy. Kręty niesamowite. Za pierwszy razem sprawa się ciągnęła w nieskończoność, bo sprawca urwał kontakt. Zadzwoniłem do niego sam i powiedział, że nikt jej nic nie wysłał ani nie dzwonił. Za drugim razem olali całkiem sprawę, musiałem naprawiać zawieszenie i układ kierowniczy za swoje pieniądze. Nie chcieli w ogóle wykonać porządnych oględzin. Sprawdzili tylko czujnikiem lakieru. :), śmieszna złodziejska firma.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"?
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW" znajduje się przy Żurawia 7, Bałuty, 91-455 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"?
Można skontaktować się z Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW" pod numerem +48 426 406 853
Jak można dotrzeć do Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"?
Do Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku