Opinie

  1. Karolina Zaborowska-Bołdowska ★☆☆☆☆

    Niestety ale kontakt z kancelarią okazał się wielkim rozczarowaniem. Pierwsza rozmowa z panią notariusz świetna. Konkretne informacje, umówiona wizyta. Wydaje się, będzie ok. Spotkanie nie odbyło się. Choć pojawiłam się na miejscu - jechałam z Retkinii. Spóźniona, jednak poinformowałam o spóźnieniu. W rozmowie z panią notariusz usłyszałam, że utknęła w sądzie i nie miała do mnie numeru żeby powiadomić o odwołaniu spotkania. Dziwne. Zdarza sie. Jesteśmy ludźmi. Ale doszłyśmy do porozumienia, że wyślę maila z informacjami o mojej sprawie i pani notariusz skontaktuje się ze mną. Cisza, dzwoniłam nikt nie odbiera. Jak już skontaktował się ze mną pan pracujący w kancelarii okazał się niekompetentny. Nie zapoznał się z dokumentami a wygłaszał opinie. Żeby łatwiej było się mnie pozbyć mówił utarte kwestie pasujące do każdej sprawy ale nie do mojej. Najzwyczajniej był niegrzeczny. Miałam czekać na telefon. Minął tydzień i cisza. Zachowanie kancelarii było lekceważące i to mocno. Warto otwarcie powiedzieć, że się nie ma czasu na kolejne sprawy lub nie potrafi zorganizować.

  2. Piotr Baczynski ★★★★★

    Pani Notariusz już podczas naszej rozmowy telefonicznej wydała się uprzejmą i kulturalną osobą. Pamiętam Jej słowa nie zostawię Pana bez pomocy i tak też było. Jeszcze raz dziękuję i polecam

  3. Barbara Zagawa ★★★★★

    Polecam wszystkim Kancelarię z całego serca. Pani Notariusz bardzo pomocna i wyrozumiała. Dziękujemy jeszcze raz za okazaną pomoc i cierpliwość.

  1. Agnieszka ★★★★★

    Kancelaria na najwyższym poziomie. Korzystałam z usług kilka razy. Nigdy się nie zawiodłam. Pełna kompetencja, rzetelność, zaangażowanie w sprawę, doradztwo i wsparcie na każdym kroku. Pracownicy wspaniali, zawsze do dyspozycji. Komentując poprzedniczkę, że Pani Notariuszjest nieuprzejmą osobą nie zgadzam się pod żadnym względem. Bardzo często interesanci sami nie wiedzą czego chcą. Potrafią być roszczeniowi i pretensjonali od otwarcia drzwi. Kancelaria pracuje do późnych godzin, każdy jest człowiekiem i ma prawo do zmęczenia. Polecam z całego serca.

  2. Kasia W. ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Pani notariusz nieuprzejma, nieżyczliwa, wywyższająca się, nie była w stanie poświęcić odrobiny czasu mimo ustalonego wcześniej terminu i godziny spotkania.

  3. Bartlomiej Jaworski ★★★★★

    Szybko i miło. Profesjonalna, bardzo miła i fachowa obsługa w razie potrzeby wrócę na pewno

  1. Biwon Kaazz ★★★★★

    Zacznę od tego że mam chorego od 1,5 roku męża na SLA - stwardnienie boczne zanikowe i stan jego jest bardzo zaawansowany do tego stopnia, że leży w łóżku uwięziony we własnym ciele. Ja aby załatwić cokolwiek w jego imieniu byłam odsyłana z przysłowiowym kwitkiem. Zwróciłam się z prośbą o wystawienie aktu notarialnego przez Panią Notariusz o pełnomocnictwo i zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona. Ludzkie i pełne odruchu współczucia podejście do sprawy, zrozumienie naszej trudnej sytuacji życiowej i faktyczna pomoc w załatwieniu sprawy. Dziękuję w imieniu męża i moim.

  2. JAROSLAW OBORZYNSKI ★★★★★

    Profesjonalizm i wiedza godne polecenia

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kancelaria Notarialna Notariusz Joanna Lewek-Czerwiec?

Kancelaria Notarialna Notariusz Joanna Lewek-Czerwiec znajduje się przy rynek Nowosolna 2, Widzew, 92-701 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kancelaria Notarialna Notariusz Joanna Lewek-Czerwiec?

Można skontaktować się z Kancelaria Notarialna Notariusz Joanna Lewek-Czerwiec pod numerem +48 511 567 002

Jak można dotrzeć do Kancelaria Notarialna Notariusz Joanna Lewek-Czerwiec?

Do Kancelaria Notarialna Notariusz Joanna Lewek-Czerwiec można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements