Zmieniłem szybę, wszystko jest jak zawsze Super! Szybka jakość! Zalecać
Zdjęcia
Opinie
-
Evgeny Filon ★★★★★
-
Alexa Alex ★★★☆☆
24.11.2025 jest po prostu ZIMA W SRODKU SKLEPU! Nie mozna normalnie rozebrać w przymierzalnie, szkoda Pań które tam pracują również...Proszę o szybkiej naprawie ,bo na ile wiem normalnie nie macie prawa prowadzić działalność jak jest niżej ustawionych norm temperatura pokojowa w sklepie. Na linii sklepu bylo powiedziano _ Jak Pani nie pasuje ,to proszę iść do innego sklepu! TO co za szacunek do klientów??? Nie wstyd tak odpowiadać!? Nie powiedziałam nic brzydkiego ,a dostałam nieprzyjemny humor na cały dzień po takiej rozmowie .Wstyd takiemu kierownictwo ,zawsze mozna grzecznie rozmawiać, a nie to co usłyszałam! Szybkiego naprawy ogrzewania ! I trochę więcej szacunku do personali i klientów!
-
Krzysztof Przybylski ★★☆☆☆
Wszystko co nie schodzi z calego tygodnia z innych Margo upychane jest w sobote na Hubskiej. Ciasno, duszno... i panie z obslugi traktujace kazdego jak potencjalnego zlodzieja i przesuwajace wieszaki w trakcie ogladania rzeczy ( chociaz sa one tak poupychane, ze te wieszaki ciezko sie przesuwa ). Jedyny malutki plusik to stosunkowo niskie ceny wzgledem innych tego typu obiektow.Brak parkingu i miejsc parkingowych, w bezposredniej bliskosci wezel komunikacyjny MPK.
-
Magdalena Rybacka ★★★☆☆
Zawsze, kiedy zmieniają godziny otwarcia, to nie ma o tym żadnej informacji na ich stronie. Klienci czekają, jak durnie. Dlatego podziękuję za ich sklep. Ban.
-
Edyta Lukasiewicz ★★☆☆☆
Mozna znaleźć coś fajnego ale przestałam tam przychodzić ze wzgledu na straszny smród wchodzą tam wszyscy menele z okolicy ale jak widać panią które tam pracują to nie przeszkadza może ich znajomi to są bo kobiety z kasy i układających ubrania na wieszaki kultury osobistej zero więc mnie już to nie dziwi że wszystkie pijusy z okolicy do nich przychodzą jak to ich znajomi bo zachowanie na to wskazuje
-
Iwo Dalmata ★★★☆☆
Typowy lumpeks byłem dwa razy zobaczyć co i jak gdy zostawiałem telefon do naprawy w serwisie Apple obok Na hubskiej 82z
-
Magda Magdalena ★★★☆☆
Mam mieszane uczucia,odzież damska dość kiepska jak nie plamy to dziury,choć wiadomo nie wszystko.Odzież męska w lepszym stanie można znaleźć fajne ciuszki.
-
Ola Albińska ★★★☆☆
Obsługa dość nieprzyjemna, wpychają ciagle rzeczy na wieszaki podczas przeglądania właśnie tych stref oraz przesuwają co chwile ciuchy na wieszakach, aby były równo kiedy nadal ktoś tam przegląda ubrania. Całość mozna ocenić na 4 gwiazdki ale obsługa przeszkadza w przeglądaniu ciuchów po prostu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Margo Odzież Używana?
Margo Odzież Używana znajduje się przy Hubska 80, Krzyki, 50-502 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Margo Odzież Używana?
Do Margo Odzież Używana można dotrzeć, korzystając z poniższego linku