Opinie

  1. Seler Seler ★☆☆☆☆

    Autobusy które poruszają się po Zgierzu i okolicach to jakaś porażka. Ledwo jadą... Przegląd techniczny zdaje tylko dlatego że ZPK otworzyło własną stację kontroli pojazdów

  2. Filip Borden ★★★★★

    Przeglądy samochodów perfekcja ale tabor na liniach autobusowych już nie

  3. Mariusz S ★★★★★

    Mój tata jeździ ponad 20 lat tutaj na przegląd ja po zdaniu prawa jazdy i odwiedzeniu większości stacji w Zgierzu przekonałem się że to najlepsze miejsce na zrobienie przeglądu potrafię przyjechać po poradę sprawdzą nawet poprawią jeśli są w stanie i często wystarczy im tylko dobre słowo Polecam

  1. Zuza Rybikowska ★☆☆☆☆

    w dniu 14.01.25r. czekałam na dworcu Łódź Fabryczna na linie 61 o godzinie 17:51, nie pojawił się:) następny autobus rozkładowo ma byc 18:21, nie pojawił się:) uratowało mnie 51 do łagiewnik, aby nie stać na mrozie, ale moja podróż nie wyniesie 2,80zl tylko 2,80 plus zaplata za taksówkę do domu:) jest to zenujace i nie ma nic gorszego niż linie zgierskie

  2. Canał jr. ★☆☆☆☆

    Generalnie autobusy jeżdżą jak chcą (np. dziś 2.01. kierowca linii 6 podjechał sobie na pierwszy przystanek (dw. Łódź Kaliska) po godzinie odjazdu 12:43, odjazd miał być 12:42), rozkład jazdy z każdym miesiącem co raz gorszy, tabor to totalny złom, polecam ITD przyjrzeć się przewoźnikowi.

  3. Pablo ★☆☆☆☆

    Tragiczna firma. Osobom, które nie korzystają z komunikacji na co dzień ciężko ogarnąć jak to funkcjonuje. Brak jakiejkolwiek strony, aplikacji na której można by zobaczyć czytelny rozkład jazdy, jak chociażby MobileMPK, JakDojade, Kiedyprzyjedzie. Jedno z nielicznych miast gdzie nie można sprawdzić lokalizacji autobusu, czy jest opóźniony. W autobusach również nie ujrzymy czegoś takiego, jak to gdzie się znajdujemy i jaka jest nasza trasa przejazdu. Nie wiadomo na jakim przystanku się znajdujemy. Czas ewidentnie się tu zatrzymał 15 lat temu. Autobusy jeżdżą jak chcą, codziennie się psują.

  1. Pawel Walencki ★☆☆☆☆

    Tragedia z punktualnością, autobusy to starocie z innych krajów, przystanki brudne,tablice rozkładów jazdy stare, pomazane, mało czytelne. Rozpacz.

  2. Mateusz Kołodziejczyk ★☆☆☆☆

    Linia 6 Zgierz-Łódż-Zgierz Opóżnia się przyjeżdża 12-10 min za wcześnie lub za późno Sądzę ze sprawa zainteresuje się ZDiT i Urząd Marszałkowski w Łodzi a najbardziej to Gazeta

  3. Bożena Banasiak ★☆☆☆☆

    Linia 6 Zgierz -Lodz wieczne opóźnienia bez znaczenia ramo południe czy wieczór rozkład jazdy to fikcja , całkowita ignorancja pasażerów

  1. Marcin Kamiński ★☆☆☆☆

    Jak chcesz się przejechać busem tej firmy to wyjdź na niego minimum 40 minut po tym jak jest na rozkładzie jazdy a będziesz i tak 15 minut za wcześnie. tak to mniej więcej wygląda :( Do tego loteria przyjedzie czy nie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ZPK Markab Sp. z o.o.?

ZPK Markab Sp. z o.o. znajduje się przy Wiosny Ludów 26, Stare Miasto, 95-100 Zgierz, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ZPK Markab Sp. z o.o.?

Można skontaktować się z ZPK Markab Sp. z o.o. pod numerem +48 427 152 844

Jak można dotrzeć do ZPK Markab Sp. z o.o.?

Do ZPK Markab Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements