Opinie

  1. Mariusz Stępniewski ★★★★★

    Badanie techniczne zostało wykonane szybko, sprawnie i bez zbędnego oczekiwania. Obsługa bardzo miła i profesjonalna, serdecznie polecam

  2. Rafał Antoniak ★☆☆☆☆

    Ta stacja diagnostyczna ta jakiś wielki kosmos! Stanowczo odradzam i już opisuję o co chodzi by nie było niedomówień. Pojawiłem się u nich po raz pierwszy w sobotę, troszkę wcześniej niż pół godziny przed zamknięciem. Mimo, że nie było kolejki pan diagnosta od razu próbował mnie spławić "bo nie zdąży" (jak się później okazało zmyć podłogi). Nie dałem się jednak zbyć bo mój samochód dopiero co opuścił mechanika, poza tym byłem z przyczepą z wypożyczalni i miałem jechać na działkę. Ostatecznie niezadowolony pan diagnosta zrobił szybki przegląd kwitując, że mój "samochód nie go nie przeszedł, bo nie posiada tylnych świateł przeciwmgielnych". Cały sęk tkwi w tym, że ten pan próbował mi wmówić, że moje "auto w ogóle ich nie posiada", a nie że nie działają. Mój samochód o którym mowa to Jeep KJ, którego kupiłem nowego w autosalonie Autotraper Łódź w 2006 r. Bardzo o niego dbam i przez 19 lat nie miał nawet żadnej stłuczki, a jego stan jak na dziewiętnastoletni samochód oceniam na wręcz kolekcjonerski. Pojawiłem się ponownie już w poniedziałek z rana, bo brak wyżej wspomnianych świateł mnie zastanowił "co przez 19 lat były i znikły z samochodu" ;) Dodatkowo miałem problem, bo po mojej wcześniejszej wizycie nie mogłem znaleźć dowodu rejestracyjnego którego diagnoście dawałem do ręki. Poprosiłem zatem o to by sprawdzili na monitoringu co z nim się stało i usłyszałem odpowiedź "to pan przyjedzie za 4 dni w czwartek bo my nie mamy dostępu do monitoringu". Ostatecznie mój dowód się znalazł dopiero jak poprosiłem policję o pomoc w zabezpieczeniu nagrania z monitoringu i zgłoszeniu na policję "zaboru mienia". W podziękowaniu uprzejmy pan diagnosta wziął mój samochód i sprawdził ponownie najdokładniej jak umiał czego się może czepić i odesłał mnie z "negatywnym wynikiem badania" za które jeszcze musiałem zapłacić, oczywiście dopisując dodatkowe rzeczy, a powyższe oświetlenie opisał jako "uszkodzenie źródła światła" Jak diagnosta to powiedział "bo on też musi zarobić na chleb". Oczywiście na innej stacji diagnostycznej okazało się, że jedynie żarówka opisywanych przeciwmgielnych się przepaliła i należy ją wymienić. Zupełnie nie polecam tej stacji diagnostycznej nikomu, o ile ktoś nie chce sobie narobić problemów! Nasze samochody na pewno tam się nie pojawią. A jak ktoś będzie miał problemy... to ja uprzedzałem. Pozdrawiam serdecznie wszystkich, a w szczególności tych co mieli ochotę i chęci to przeczytać.

  3. Magdalena K ★★★★★

    Każda wizyta na tej stacji to bardzo pozytywne doświadczenie – zawsze panuje tu spokojna atmosfera, otoczenie jest zadbane, a Pan Diagnosta profesjonalny, rzeczowy i cechuje się wysoką kulturą osobistą. Z pełnym przekonaniem polecam to miejsce.

  1. Michał Cieślak ★★★★★

    Bardzo szybka i miła obsługa. Gdy na innych stacjach w okolicy były kolejki, tutaj udało mi się zrobić badanie techniczne od ręki.

  2. Tomasz Ś. ★★★★★

    Żadnej kolejki, miła i profesjonalna obsługa. Super!

  3. Bartek ★★★★★

    Bardzo fajna stacja diagnostyczna. Fachowa obsługa, miły Pan diagnosta. Dużo miejsca by stanąć w kolejce. Polecam :-)

  1. Anna Krysińska ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Gorąco polecam!

  2. Kate Cat ★★★★★

    Polecam tą stację! To najprzyjemniejszy przegląd samochodu jaki miałam kiedykolwiek. Nowoczesna i znakomicie wyposażona. Bardzo sympatyczna i pomocna obsługa. Super fachowo i sprawnie. Jeśli spytasz - dostaniesz wyczerpującą i rzeczową opinię, ale bez czepiania się. Doradzą i pomogą.

  3. Stary Misio ★★★★★

    Dobra stacja kontroli. Obsługa pełna kultury i na poziomie, skierowana na klienta. Należy przeznaczyć na badanie więcej czasu bo taka jest charakterystyka tej stacji. Za to nie ma na razie tłoków a więc kolejki. Płatność gotówką lub kartą.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja Kontroli Pojazdów SKP?

Stacja Kontroli Pojazdów SKP znajduje się przy Rzeszowska 2, Polesie, 94-301 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja Kontroli Pojazdów SKP?

Można skontaktować się z Stacja Kontroli Pojazdów SKP pod numerem +48 422 787 787

Jak można dotrzeć do Stacja Kontroli Pojazdów SKP?

Do Stacja Kontroli Pojazdów SKP można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements