Opinie

  1. edwin budzynski ★☆☆☆☆

    Firma tragedia, samochód wracał do nas 6 razy i dalej nie działa. Auto miało być naprawione niestety nie jest naprawione. Pracownicy tragedia kontakt zerowy. Sprawa została skierowana do sądu. Nie polecam.

  2. Marek Kasza ★★★★★

    Bardzo dobry kontakt z klientem , od razu czujemy , że rozmawiamy z fachowcami , praktykami a poruszając temat cen jest miło bo Panowie szanują nasz portfel , pozdrawiam.

  3. Paweł Kopczyński ★★★★★

    Polecam współpracę, wspólnie współpracujemy wiele owocnych lat zawsze możemy liczyć na pomoc i wiedzę odnoście serwisu.

  1. Jakub Słowak ★☆☆☆☆

    Państwa przedstawiciel wydzwania w nocy nie wiadomo w jakim celu Ze strony wynika, że to Pan Adam Z. Proszę o dyskusję na ten temat z Państwa pracownikiem

  2. Witold Wawrzyniak ★★★★★

    Serwis na poziomie. Jestem stałym klientem więc może ktoś myślec że jestem nieobiektywny . Ja jestem w pełni zadowolony, Od małych po poważne naprawy zawsze było wszystko zrobione. Doradcy informują na bierząco o postępie naprawy. Nie obiecują złotych gór. Robią swoje.

  3. Liza Fischer ★★★★★

    Serwis MOTO CENTRUM - MAN Truck Service naprawił mojego wysłużonego TGA 400. Widać że i o starszym truckach mają wiedzę. Szybko i niedrogo. 5/5.

  1. James Bailey ★★★★★

    W centralnej Polsce według mojej oceny to najlepszy serwis MAN. Fachowcy w biurze i na hali. Naprawy wykonuję tylko u nich i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Polecam. Adam B.

  2. Marcus Livingston ★★★★★

    Serwis MAN MOTO CENTRUM zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Może tylko obsługa olejowa ale widać że to dobra kultura organizacji w tym serwisie. Pozdrawiam Trzymajcie tak dalej. Radosław Makowski.

  3. Richard Jonson ★★★★★

    Potrzebowałem pilnie naprawy WEBASTA, kierowca musiał w ten sam dzień jechać z towarem dalej w trasę. Zadzwoniłem z prośbą o przyjęcie i naprawę. Bez odsyłania dalej wysłuchali mnie i przyjeli. Webasto naprawili. Dziękuję za pomoc MOTO CENTRUM - MAN Truck Service. Wojtek P

  1. Wojtell ★☆☆☆☆

    Polecam ale omijać z daleka. Regeneracja wtryskiwaczy Siemensa w silniku 2.0tdci bardzo popularnym w grupie Ford/Citroen/Peugeot/Volvo zajęła finalnie 3 tygodniu. Panowie nie potrafili ponad tydzień uruchomić prawidłowo wszystkiego, a wystarczyło prawidłowo zakodować wtryski po regeneracji. Codziennie wymyślana była nowa historia co się dzieje nawet jeśli prze cały dzień nie dotykali samochodu. Mam spore wątpliwości co do jakości wykonanej regeneracji i myślę że ta sprawa jeszcze się nie skończyła. Jeśli chodzi o regenerację wtrysków polecam Dmosin, a jeśli chodzi o wtryski/turbo/pompy to Łowicz albo poszukajcie warsztatu z polecenia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MOTO CENTRUM - MAN Truck Service?

MOTO CENTRUM - MAN Truck Service znajduje się przy Zgierska 250/252, Bałuty, 91-001 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MOTO CENTRUM - MAN Truck Service?

Można skontaktować się z MOTO CENTRUM - MAN Truck Service pod numerem +48 426 175 340

Jak można dotrzeć do MOTO CENTRUM - MAN Truck Service?

Do MOTO CENTRUM - MAN Truck Service można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements