Opinie

  1. Kasia Szymczyk ★★★★★

    Pani Notariusz przemiła, kompetentna. POLECAM!

  2. Jan Majchrzak ★★★★★

    Polecam, pełen profesjonalizm. Bardzo uprzejmi pracownicy. Gdy byłem w kryzysowej sytuacji i potrzebowalem notarialnego odpisu od ręki, każdy odmówił pomocy, oprócz tej kancelarii.

  3. ula g. ★★★★★

    Często korzystam z tego rodzaju usług . Uważam, że Notariusz Agata Teleman jest mistrzynią w swoim fachu. Ogromna wiedza wykorzystywana w praktyce, profesjonalizm, empatyczne podejście do każdego klienta. Pani Notariusz cierpliwie tłumaczy zawiłości prawne każdego przypadku. Końcowy akt jest wykonany perfekcyjnie, z wielką dbałością o wszystkie szczegóły. Przy czym umawiane terminy nie są drastycznie odległe. Z tego co słyszę od moich znajomych korzystających z usług w tej Kancelarii, pani AgataTeleman jest wyjątkowo pracowitą osobą. Polecam z całą odpowiedzialnością.

  1. Marzena Stanikowska ★★★★★

    Serdecznie polecam korzystanie z usług Kancelarii Pani Notariusz Agaty Teleman. Profesjonalne podejście do Klienta. Usługa na najwyższym poziomie merytorycznym. Pozdrawiam!

  2. Piotr Luczak ★☆☆☆☆

    przed chwilą dzwoniłem, zdaniem pani reprezentującej firmę, osoba fizyczna może wynająć mieszkanie tylko osobie fizycznej. nie może wynająć firmie.

  3. Klaudia PPP ★★★★★

    POLECAM SERDECZNIE Panią Agatę, pomogła nam zarówno z zakupem mieszkania, jak również z uporządkowaniem księgi wieczystej do wykreśleniu banku. Profesjonalnie i miło do tego w konkurencyjnej cenie, czy można chcieć więcej :)

  1. Sephiroth ★★★★★

    POLECAMY SERDECZNIE! Z usług Pani Agaty korzystamy już od kilku lat, zawsze miło i profesjonalnie. Osoba, która potrafi podpowiedzieć w trudnej sprawie, kompetentna i życzliwa. Darmowy parking w tej części miasta to niewątpliwy atut, wystarczy z bilecikiem od Pani pod budynkiem podejść na sekretariat i macie darmowe parkowanie, Pozdrawiam serdecznie

  2. Emil Pastuszko ★★★★★

    POLECAMY SERDECZNIE! Z usług Pani Agaty korzystamy już od kilku lat, zawsze miło i profesjonalnie. Osoba, która potrafi podpowiedzieć w trudnej sprawie, kompetentna i życzliwa. Darmowy parking w tej części miasta to niewątpliwy atut, wystarczy z bilecikiem od Pani pod budynkiem podejść na sekretariat i macie darmowe parkowanie, Pozdrawiam serdecznie

  3. Marlena O ★★★★★

    Godna polecenia profesjonalna i rzetelna Kancelaria. Pani Agata posiada ogromną wiedzę, cierpliwość i kulturę osobistą. Starannie wszystko tłumaczy, a samo załatwienie sprawy przebiega bardzo sprawnie i przede wszystkim dokładnie. Spotkanie odbywa się w miłej atmosferze, pani Agata z zaangażowaniem i duża życzliwością podchodzi do klienta. Jak najbardziej polecam !!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Notariusz Agata Teleman Kancelaria Notarialna?

Notariusz Agata Teleman Kancelaria Notarialna znajduje się przy Henryka Sienkiewicza 13, 97-300 Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Notariusz Agata Teleman Kancelaria Notarialna?

Można skontaktować się z Notariusz Agata Teleman Kancelaria Notarialna pod numerem +48 887 762 118

Jak można dotrzeć do Notariusz Agata Teleman Kancelaria Notarialna?

Do Notariusz Agata Teleman Kancelaria Notarialna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements