Opinie

  1. Karolina Zochniak ★★★★★

    Polecam. Przegląd techniczny zrobiony bardzo szybko i sprawnie. Pan wykonujący badanie super miły i pomocny.

  2. Ann Majchrow ★★☆☆☆

    Obsluga mila, ale ogolnie słabo. Byłam ustawic światła, bo po zmianie żarowki świeciło za bardzo do gory. A po dwóch dniach nowa zarówka w ogóle nie świeci.

  3. Przemek Dr ★★★★★

    Super obsługa. Pan wjechał sam na kanał i posprawdzał wszystko ja siedziałem w poczekalni. 100 procent satysfakcji. Polecam

  1. Karolina Borkowska-Latos ★★★★★

    Przegląd techniczny zrobiony szybko, sprawnie i dobrze. Pan Karol konkretny i bardzo miły w obyciu. Serdecznie polecam. Wracam tu co roku przez bliskość stacji, ale pierwszy raz obyło się bez kolejek i wizyta była czystą przyjemnością. Oby tak dalej!

  2. Tomasz Kubiak ★★★★★

    Bardzo miła obsługa potrafiąca wytłumaczyć nie dla wszystkich jasnych zagadnień przeglądów technicznych pojazdów , sprawnie i profesjonalnie , serdecznie polecam .

  3. Paulina Drożdż ★★★★★

    Jeżdżę do Pana Karola i bardzo polecam. Profesjonalnie przeprowadzona kontrola, ludzkie podejście i przyjazna atmosfera :)

  1. A C ★★★★★

    Jeździłem na różne stacje diagnostyczne, nigdy nie miałem nic do ukrycia,zawsze zależy mi na tym żeby samochód był sprawny technicznie i powiem szczerze że jest to jedna z niewielu stacji gdzie zasługują na 5 gwiazdek.Diagnosta znający się na robocie-chyba Pan Karol,do tego miły i nie "komentujący pod nosem..."jak na innych stacjach diagnostycznych.Szczerze polecam jeździć tam na przeglądy techniczne.

  2. Spongebob ★★★★★

    Wiedza diagnosty bardzo kompletna, przegląd samochodu wykonany sprawnie - nie trzeba było czekać pół godziny na dokument jak to ma miejsce ma innych stacjach. Na pewno będę w przyszłości korzystał z usług ponownie. Polecam.

  3. Izabela Majewska ★★★★★

    Polecam, fachowa robota, Pan diagnosta nie dość że konkret facet to również mega pomocny i przesympatyczny. Zawsze stresowało mnie wjeżdżanie na ścieżkę diagnostyczną a tutaj taka niespodzianka, Pan diagnosta poprosił o kluczyki, zaprosił do poczekalni i przeprowadził badanie. No full serwis.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja Kontroli Pojazdów PZM?

Stacja Kontroli Pojazdów PZM znajduje się przy Zgierska 108, Bałuty, 91-303 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja Kontroli Pojazdów PZM?

Można skontaktować się z Stacja Kontroli Pojazdów PZM pod numerem +48 426 781 264

Jak można dotrzeć do Stacja Kontroli Pojazdów PZM?

Do Stacja Kontroli Pojazdów PZM można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements