Powiem tak. Zamówiłem przez usługę dostawy, ale mam dość mocne zastrzeżenia że jestem zmuszony je tu zamieścić. Mam mocne podejrzenia co do przygotowania jedzenia, a konkretnie że pochodzi ono z gotowców i słoików. Napewno nie kupujcie tiramisu za tak wielką cenę - pochodzi ono z biedronki. Poniżej załączam zdjęcia produktu z internetu oraz tego co otrzymałem. Sami dokonajcie oceny czy się tu stołować czy nie. Dla mnie pierwszy i ostatni raz.
Zdjęcia
Opinie
-
Marcel Sobocki ★☆☆☆☆
-
Tomasz Stadnik ★★★★★
Bylem wczoraj z kumplem w miejscu Rumcajs - obiady domowe. Powiem tak. Było mega pysznie i dużo. Zamówiłem kotlet schabowy , ziemniaki i surówkę. Dostałem mega duży kotlet-na życzenie klienta został rozbity na cieńszy- taki jak lubie. Panierka chrupiąca , nie odpadała. Kotlet był robiony na świeżo. Dodam tylko , że ziemniaków było i były bardzo dobre same w sobie . A bukiet surówek to była poezja. Polecam i chętnie wróce. Pani kelnerka przesympatyczna. Na minus było samo wnętrze , ciemne i smutne. I zabierzcie ten okropny kącik dla dzieci i te zakurzone pluszaki. To jest miejsce do jedzenia a nie do zabawy. Dzieci w domu mogą siedzieć i tam sie bawić.
-
Mateusz Błaszczyk ★★★★★
Jem tu co jakiś czas od 10 lat i ciągle jest pysznie. Nie jest to super restauracja, tylko obiady domowe. I 23zl za taki zestaw to jest świetny stosunek ceny do jakości. A schabowy jest przepyszny po prostu
-
moris1928 ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie. Szczególnie za tą cenę. Ja z narzeczoną zamówiliśmy wątróbkę i zupke dnia (pomidorowa). Pomidorowa zwykła stołówkowa ale za tą kwotę zupy dnia byla ok. Za to wątróbka, ziemniaki i surówka przepyszne. Nie wiem szczerze skąd to opinie. Moze dwóch kucharzy, ciężko powiedziec.
-
Николай Ткаченко ★★★★☆
Dobre miejsce, żeby po prostu najeść się. Jedzenie nie drogę, dostarczają szybko, wszystko świeże i duże porcji - czego jeszcze potrzebujesz? Stawie 4 gwiazdki tylko dla tego, że nie dodają sztućce przy dostawie i zamiast tej listy sałaty lepiej by jakiś coleslaw dodali, bo to śmiesznie wygląda.
-
Aleksandra ★☆☆☆☆
EDIT: Niestety moja ocena spadła do jednej gwiazdki po ostatnim zamówieniu... W zupie był dosłownie kawałek plastiku, taki jak zwykle się odrywa od jakichś większych pojemników plastikowych, by je otworzyć. Na szczęście go zauważyłam, ale wolę nie myśleć o tym, co by bylo, gdybym go przypadkiem połknęła... + Pierś z kurczaka była w środku jeszcze miejscami różowa (niedosmażona). Masakra. Jak widać, jakość jedzenia to po prostu loteria. (zdjęcia odnoszą się do tej pozytywnej części recenzji, gdzie jeszcze było wszystko ok) Ciekawi mnie, skąd tak bardzo rozbieżne opinie. Chociaż przyznam, że jeśli chodzi o zamawianie jedzenia z tego lokalu to coś jest na rzeczy - raz tylko zamawiałam i dotarło, zimne, suche, generalnie wtedy się zraziłam do tego miejsca. Później jednak dałam mu ponownie szansę, poszukam do lokalu i wzięłam obiad na wynos - był przepyszny! Wszystko świeże, dobrze doprawione, taki pyszny, domowy obiad. Niestety sernik zupełnie nie w moim guście, jeśli chodzi o smak i ten dodatek śmietany na górze, według mnie lepszy byłby po prostu bez tych dodatków. Na plus duże porcje. + Bardzo sympatyczna obsługa!
-
Dawid ★☆☆☆☆
Zwykle zamawiam z tej restauracji i nigdy nie było problemu, zamówiłem filet w sosie śmietanowym, frytki oraz surówkę z białej kapusty na wynos. Po przyjściu do domu doznałem małego zdziwienia.. Kolejna próba dla tego lokalu, zamówiony gyros i surówka z kapusty pekińskiej. Zamiast barszczu trzeci raz żurek. Powiedzenie „tanie mięso tylko psy jedzą” nabiera znaczenia. Zdecydowanie nie polecam, radzę omijać szerokim łukiem.
-
Marta Krawczyk ★☆☆☆☆
"Porcja" gyrosa z frytkami o wartości 24 złotych. Dosłownie jest to pół opakowania. Jedynym plusem jest dobry smak, aczkolwiek ilość kompletnie niewarta ceny.
-
Anna Czerwińska ★☆☆☆☆
Nie polecam nikomu tych 'obiadów domowych'. Pominę fakt, że czekałam na jedzenie prawie 2h. To, co przywieziono mi DO JEDZENIA, nadawalo się tylko i wyłącznie do kosza. Zamówiłam ziemniaki z surówka, schabem i sosem oraz kotleta mielonego z kopytkami. Dostałam paskudną breję ziemniaczana i surówkę utopioną w śmierdzącym, ohydhym tłuszczu, a kotlet mielony byl surowy w środku!!! Nie chodzi już o walory smakowe, bo każdy może mieć odmienne smaki, ale to jedzenie było niejadalne!! Sprobowalam trochę tego gówna i cały wieczór spędziłam w toalecie. Nigdy więcej! Najgorzej wydane pieniądze w życiu. Obsługa i szefostwo również na najniższym poziomie. Zero szacunku do klienta. Zadzwoniłam do szefa tego lokalu i usłyszałam, że chyba jestem PRZEZIĘBIONA, skoro spędziłam wieczór w toalecie z bólami brzucha, po skosztowaniu tego 'pysznego, DOMOWEGO' jedzenia. Omijać szerokim łukiem! Najgorsze jedzenie w Łodzi. Radzę wyedukować kucharza albo zatrudnić takiego z prawdziwego zdarzenia. Chociaż - nie trzeba mieć nawet wykształcenia gastronomicznego, żeby wiedzieć że kotlet mielony, to nie jest to samo danie, co tatar:)))załączam zdjęcie tego pseudo kotleta
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Rumcajs. Obiady Domowe?
Rumcajs. Obiady Domowe znajduje się przy Gdańska 7, Śródmieście, 91-066 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Rumcajs. Obiady Domowe?
Można skontaktować się z Rumcajs. Obiady Domowe pod numerem +48 426 332 057
Jak można dotrzeć do Rumcajs. Obiady Domowe?
Do Rumcajs. Obiady Domowe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku