Opinie

  1. Mariusz G. ★★★★★

    Uczciwie i profesjonalnie świadczone usługi

  2. Jan Sikora (Czwarty) ★★★★★

    Trafna diagnoza, szybka i solidna naprawa. Polecam

  3. Tomasz Machowski ★☆☆☆☆

    Przez telefon Pan powiedział że nie zajmuje się elektromechanika. Pod podanym na stronie adresem nie ma warsztatu samochodowego

  1. Maciej “Chikaraa” Panocha ★★★★★

    Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Fajny właściciel, konkretna robota i wykonana nawet przed czasem. Jeden z lepszych mechaników w okolicy.

  2. Adam Figas ★★★★★

    Bylem już u kilku mechaników i szczerze mówiąc pierwszy raz miałem styczność z tak rzeczowym podejściem do klienta i szybkością wykonania usługi. Umówiony termin, tego samego dnia odbiór. Teoretycznie miały być linki od ręcznego wymieniane, a skończyło się na regulacji, gdzie inni "znafcy mechanikowania" potrafili jeszcze bardziej podkręcić ręczny, z czego nie było żadnego efektu. Najważniejsze, że mechanicy w tym zakładzie nie kierują się zasadą "coś szwankuje to wymieniaj jak leci, klient zapłaci". Szczerze mogę polecić z czystego serduszka, jeśli dbacie o samochód i własny portfel to nie znajdziecie lepszego miejsca. Pozdrawiam cały zespół ;)

  3. Grzesiek Czarnocki ★☆☆☆☆

    Jak dla mnie to facet się nie zna ... Teściowej nie odpalał Matiz ... Zero reakcji po przekręceniu kluczyka ...tylko kontrolki się zapalały... Stwierdził że to akumulator... Drogi mechaniku gdyby to był akumulator to coś by cykneło kontrolki by przygasły ... Wymieniła akumulator - drugi naciągacz z polecenia mechanika co sprzedaje akumulatory... Wymienił Aku a auto nie odpala i zamiast włożyć spowrotem stary to jeszcze powiedział że musi go oddać bo już nie ma czegoś takiego jak kaucja 30pln gdy nie zdaje się starego - oszustwo !!!!koniec końcem poleciłem jej innego mechanika który zdemontował rozrusznik naprawił go i wziął za to 40pln ... Biorąc pod uwagę poprzednie naprawy które były wykonywane w tym warsztacie przy prostym aucie jakim jest Matiz to ja tyle nie płaciłem przy Vectrze C 3.2 V6 a mieszkam w Łodzi ... Pozdrawiam znafców mechanikóf z tego zakładu ...

  1. Kamil Mianowski ★★★★★

    Najlepszy mechanik w mieście. Ze wszystkim pomoże, nakieruje co zrobić, co sprawdzić, a gdy sam już nie dasz rady - on weźmie sie do pracy. Terminy dość długie bo czeka się nawet po 3 tygodnie jednak to swiadczy tylko o tym, że facet ma fach w ręku. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Olejniczak Arkadiusz. Elektromechanika samochodowa?

Olejniczak Arkadiusz. Elektromechanika samochodowa znajduje się przy Wyszyńskiego 35 41, 95-035 Ozorków, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Olejniczak Arkadiusz. Elektromechanika samochodowa?

Można skontaktować się z Olejniczak Arkadiusz. Elektromechanika samochodowa pod numerem +48 427 182 880

Jak można dotrzeć do Olejniczak Arkadiusz. Elektromechanika samochodowa?

Do Olejniczak Arkadiusz. Elektromechanika samochodowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements