Opinie

  1. Gregorian185 A ★☆☆☆☆

    Opinia negatywna. Panowie "specjaliści" nie podołali zdjąć opony z felgi. Park maszynowy widocznie już powinni wymienić, ponieważ jak ustawili prawidłowo, to urządzenie nie miało siły ściągnąć opony. Większość prób kończyła nie na stopce tylko na środku wysokości opony. Stwierdzenia "specjalisty" też były cudowne, dla niego koreańskie i chińskie opony to to samo. Później magicznie według wulkanizatora (przez pół roku) albo opona się skurczyła albo felga urosła (albo opona za mała, albo felga za duża), dodam że w zeszłym roku przed zimą jak i w tym roku na wiosnę jak była wymiana opon nie było kłopotu. Opony 2 lata. Szkoda czasu i nerwów

  2. Marcin Bodega ★☆☆☆☆

    zobaczcie swoje opony i zapytajcie o tył zakładu i jak są opisywane

  3. z. r. ★★★★★

    Byłem późno, samochód ogarnięty profesjonalnie. Cena bardzo dobra.

  1. Ewelina R ★☆☆☆☆

    zdecydowanie nie polecam, przy wymianie opon został urwany czujnik ciśnienia, "fachowiec" oczywiście nie poinformował o tym fakcie. Okleil wszystko izolacja licząc ze nic nie zauwazymy. Usterka odezwala sie po 3tyg od wymiany. Radzę omijac takich speców.

  2. Monika Urbańska ★☆☆☆☆

    Piszę dla Państwa aby OSTRZEC PRZED TĄ PSEUDO WULKANIZACJĄ Nowe alufelgi idealne( zdjęte z swieżo kupionego auta) plus nowe opony Usługa miała polegać na założeniu opon na alufelgi i wyważeniu nic więcej ( bez montażu na samochód ) Pan zaczął zdejmować z pierwszej alufelgi ciężarki NOŻEM !!! Zrobił grubą ryse długości 6cm i liczne zadrapania na alufeldze.... Zapytałem CZY TY WIDZISZ CZŁOWIELU CO TY ROBISZ ? Opowiedział że za usługę zapłacę połowę ceny CO MI TO DA KIEDY ALIFELGA JEST ZNISZCZONA Pracownik odparł że może mi ją pomalować ( orginalna nowa alufelga) Wspomnę że przy zapłacie za usługę 120zł zapłaciłem 60zł PYTAM Z KĄD TA CENA NIE POLECAM !!!!!!!!!!!

  3. Mikołaj Lisicki ★★★★★

    Jest ok, może gdyby k... i h... mniej latało w powietrzu byłaby przyjemniejsza atmosfera, ale do fachowości zastrzeżeń brak.

  1. Piotr Wieczorek ★★☆☆☆

    Główną zaletą tego miejsca są godziny otwarcia. Musiałem podjechać poznym wieczorem, przed planowana trasa, awaryjnie z wbitym gwoździemw opone. Naprawa przeprowadzona sprawnie, czy dobrze i trwale to sie okaze, ale jak przyszło do płacenia to usłyszałem kwotę 2x większą niż u wulkanizatora w centrum, do którego zawsze jeżdżę. Jak do tego dostałem wytłumaczenie, że cena bo to bo tamto każda czesc tej usługi kosztuje, na przykład wyważenie kola, które oczywiście nie było wyważane, bo wszystko działo się na moich oczach, to nie mam więcej pytaj. Właściciel zdawał sobie sprawę, że o tej porze jestem w stanie zapłacić każda cenę za tą usługę. No cóż, mogłem spytać wcześniej. Oczywiście brak możliwości zapłacenia karta. Polecam tylko w sytuacjach awaryjnych.

  2. Przemysław Czuba ★☆☆☆☆

    Masakra. Na wstępie przywitała mnie dwójka buraków. Tego tematu nie będę nawet rozwijał. Nie są tego warci. W trakcie już wymieniania opon spytałem ile to będzie kosztować i powiedziano mi że 180 zł. (Dwa dni w wcześniej wymieniałem opony na jeszcze większej feldze w wulkanizacji na ul. Przybyszewskiego - zapłaciłem 130 zł z vat ) . Pomyślałem że drogo ale pomimo tego postanowiłem kontynuować wymianę. Niestety okazało się że nie mogę zapłacić kartą ani blik i musiałem drałować do bankomatu oddalonego o 15 min marszem. Gdy poprosiłem o fakturę, okazało się że mam już do zapłaty 221 zł. Firma rodem ze średniowiecza. Kategorycznie nie polecam.

  3. Paweł Dąbrowski ★★☆☆☆

    Drogo, długo, źle. Za naprawę opony z gwoździem 70zl, czas 1.5h, dodam że kolo nie było zdejmowane z samochodu ani na niego zakładane. Na koniec przy wyjmowaniu kola z bagarznika odkleiła się listwa z odważnikami, bo była przyklejona na nie oczyszczony kawałek felgi. Nawet nie chce mi się wracać z reklamacją. Oczywiście jak to bywa w takich skansenach brak możliwości płacenia kartą. Zdecydowanie Nie Polecam

  1. Nn Nn ★☆☆☆☆

    Przy wymianie niestety sruba krzywo zalozona i tak dokrecona chociaz wczesniej przy zdejmowaniu kola bez problemu sie dalo sie odkrecic. Teraz az piasta do wymiany czyli zmiana kol mnie kosztowala nie 90 zl tylko 500 zl. Bardzo nieprofesjonalna usluga. Nigdy tam juz nie pojade.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wulkanizacja 24h?

Wulkanizacja 24h znajduje się przy Bronowa 23, Polesie, 94-212 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wulkanizacja 24h?

Można skontaktować się z Wulkanizacja 24h pod numerem +48 500 027 202

Jak można dotrzeć do Wulkanizacja 24h?

Do Wulkanizacja 24h można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements