Opinie

  1. Norbert Michalak ★★★★★

    przyjechalem na wakacje do Polski i na szczescie trafilem do pana Lukasza. Na umowiony dzien zjawilem sie przed czasem a w warsztacie ku mojemu zaskoczeniu juz oczekiwali na mnie gotowi do dzialania. Tak powinna wygladac usluga! Wiedzieli ze mi sie spieszy, zabrali sie do roboty od razu, bez stresu i jakichs wymowek. Samochod odebralem nastepnego dnia zrobiony choc nie obylo sie bez dodatkowych kosztow ale coz chcemy miec dobrze zrobione to i czasami trzeba isc na ugode. Czesci wymienione zostaly mi zaprezentowane przy odbiorze, tak samo zostalo mi wytlumaczone co sie stalo i co zostalo zrobione. Polecam pana ASAP i Lukasza a takze elektryka ( nie znam imienia - nie mialem przyjemnosci) widac ze fachowo podchodza do sprawy.

  2. Paweł Opol ★☆☆☆☆

    NIE POLECAM!!! Naciągacz Amator. Byłem umówiony na naprawę, po czym przyjechałem zostawić auto. Mechanik zaczął nie fortunie bo nawet nie umiał otworzyć maski co już zapaliło mi sie czerwone światełko ze naprawia chyba tylko 20 letnie auta. Następnie stwierdził ze musi podłączyć komputer i zdiagnozować mimo że mówiłem co dolega ponieważ wcześniej sprawdzałem błędy tania wtyczka OBD z Alliexpres, a także aby się upewnić zrobiłem diagnozę w serwisie. Po podłączeniu mechanik powiedział ten sam błąd co serwis i stwierdził ze dopiero może podjąć naprawę za tydzień i trzeba teraz zapłacić 150 zł za podłączenie komputera ponieważ loguje sie przez bramki co jest nie prawda. Wszędzie jest tak że jeżeli naprawiasz to za kompa juz nie liczą albo liczą symboliczne 50 zł bo żadnych bramek nie ma a napewno on nie ma takiego sprzętu co serwis.

  3. Richu Rizwan ★☆☆☆☆

    Odpisuje na pana odpowiedzi jak kolega wstawił opinię związane z Fiat stilo. 1. Jak oddałem auto, pytałem o koszt i mówił że mniej więcej 200-250 zł plus koszt części które jest to wymianę. Plus miał pan dać znać przez SMS ile to będzie kosztowało przed naprawa, i żadnego takiego SMS od pana nie otrzymałem. W dniu odbioru dostałem SMS od pana że to razem kosztuje 440 zł, i to po kilkukrotnym pytanie telefonicznie o tym kiedy mogę odebrać auto i ile wszystko razem wyszło. 2. Koszt części które pan wymienil kosztuje 32 zł. I informuje że to nie przez allegro tego sprawdziłem tylko w InterCars i InterMotors. 3. Jak wymienił pan części które jest zepsute, jako mechanik musi pan też wyczyścić błędów z systemu. Jak pytałem o tym, byłem poinformowane że zeby za tydzień zadzwonić i się dowiedzieć kiedy mogę przyjechać to zrobić, i muszę za to dodatkowo płacić mimo tego że płaciłem 440 zł. ODPOWIEDZI: Ale ja nie narzekałem że auto nie zostało naprawione. Poprosiłem pana żeby pan mi wymieniał czujnik ciśnienia oleju i pan za to mówił że będzie kosztowało mniejwiecej 200-250 zł, plus koszt części. Chyba jako mechanik pan powinnien wiedzieć że jak wymienia części to też trzeba wyczyścić kodów z systemu. A propo koszt części nie przedstawił pan ile to kosztowało tylko narzekał że pan nie kupił tego w allegro. No ja też nie sprawdziłem cenę tego produktu w allegro. Miał pan też dać znać przed naprawa ile to będzie kosztowało, a żaden informacje związane z kosztem nie otrzymałem przed naprawą. Jeszcze dodam za komentarz które pan dodał na koniec. Jestem tutaj, pracuje i płacę podatki. Nie tak jak ktoś kto nie wystawia paragon czy faktura

  1. Kornelia Mazur ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Narzeczony przywiózł samochód i kilkukrotnie był zmieniany termin jak i godzina odbioru auta. Finalnie usterka nie naprawiona tak jak być powinna. Pan nie wydaje paragonu, oraz nie wystawia faktur. Nie dotrzymuje kwoty na którą umawia się z klientem. Omijać szerokim łukiem. Nie polecam. Odpowiadam: Drogi Panie, przypominam że to Pan kupował część, nikt z nas tego nie robił. Jeśli kupuje Pan części na Allegro to tylko świadczy o Pana uczciwości. Mówił Pan że Pana „robocizna” 200 zł + część. Później w dniu odbioru Pan stwierdził że 200 zł bierze za godzinę swojej pracy. A pracował nad wymianą 2 godziny. Nie informował Pan wcześniej że wycenia Pan się godzinowo. Więc finalnie nie zdziwi mnie jeśli Pan kupił ową część na allegro bo w takim układzie kosztowała 40zł. Kultury Pan nie ma za grosz. Pana odpowiedź pokazuje dobitnie przyszłym klientom z czym mogą się mierzyć. Czy konieczne są chamskie docinki aby przesiąść się na rower? Może Pan powinien zmienić branżę i naprawiać rowery bo z autami ewidentnie Pan ma problem jeśli wymieniając daną część nie wie Pan że trzeba usunąć również błędy systemie auta. Nie będę z Panem wchodzić w dyskusję, ponieważ Pana podejście do wykonania naprawy i słowność pozostawia wiele do życzenia. Nie mówiąc już o braku wystawienia faktury/paragonu. Opinia wystawiona ku przestrodze.

  2. Arkadiusz “AR0M4N” Kaźmierczak ★★★★★

    Bardzo dobry mechanik i wulkanizator! Opony w ciężarowej lawecie oraz koła na bliźniaku nie stanowiły problemu :) Polecam!

  3. OrangeInvader (OrangeInvader) ★★★★★

    Profesjonalne podejście do klienta oraz do wykonywanej pracy. Sezonowa wymiana kół oraz serwis auta wykonany z dbałością o szczegóły. Warsztat godny polecenia :) Z chęcią będę kontynuował współpracę.

  1. Rafał Stępnik ★★★★★

    Pan Łukasz ma dużą wiedzę praktyczną i teoretyczną, oraz potrafi bardzo dobrze doradzić klientą w wyborze części do samochodu. Polecam serdecznie pana Łukasza.

  2. Marzanna Boratynska ★★★★★

    Polecam tego mechanika Pan Łukasz podczas wymiany opon sprawdził od razu stan hamulców. Okazało się że mam liche klocki. Nie wiem jakim cudem ale wcisnął mnie na wymianę na następny dzień. Mój samochód został kompleksowo przejrzany płyny uzupełnione i jesteśmy umówione z moją kropeczką na kolejną wizytę. Szczerze polecam tego mechanika.

  3. Adam Pietras ★★★★★

    Super fachowiec dobre terminy i dobre ceny . Wymiana rozrządu wymiana drążków kierowniczych, madzenty oslony przekladni wykonane na najwyższym poziomie .Polecam .

  1. Michal Dobrosz ★★★★★

    Korzystałem z usług tego warsztatu i jestem mega zadowolony , szybko , nie drogo i solidnie. Na pewno wrócę bo to rzadkość znaleść mechanika tak uczciwego. Polecam w 100%

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres A.S.A.P Mechanika Pojazdowa?

A.S.A.P Mechanika Pojazdowa znajduje się przy Suwalska 17, Górna, 93-176 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do A.S.A.P Mechanika Pojazdowa?

Można skontaktować się z A.S.A.P Mechanika Pojazdowa pod numerem +48 606 682 191

Jak można dotrzeć do A.S.A.P Mechanika Pojazdowa?

Do A.S.A.P Mechanika Pojazdowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements