Opinie

  1. Robert S ★★☆☆☆

    Ceny kosmiczne, mój wykonawca niestety tam kupował i jak mi pokazał faktury to się za głowę złapałem. 2-3 razy drożej niż w zwykłym markecie i 3-4 razy drożej niż przez internet. Masakra. To już nie jest DROGO, to już jest OKRADANIE ludzi.

  2. Aneta Golińska ★★★★★

    Sklep jest dobrze zaopatrzony. Sprawna obsługa. Właściciel fachowo doradzi.

  3. MaFilm EAM ★☆☆☆☆

    Jak dla mnie sklep dno. Nieznaja sie na produktach.. Jednym slowej oszustwo albo niekompetencja obslugi. Nigdy wiecej i przestrzegam innych oni sie nie znaja. Czy dla Was te dwie czesci to te same czesci? Szok.. az mnie zatkalo.. nie oplaca sie wracac do sklepu bo wiecej na paliwo wydam.. wole do Obi podjechac niz tam. Przestrzegam

  1. Mateusz Potorczyk ★★☆☆☆

    Drogo. Paczka wkrętów liczona na sztuki. 80 zł pudełko, a na allegro 25. Poza drożyzna sklep nawet dobrze wyposażony.

  2. Dominika Wawrzyniak ★☆☆☆☆

    Tragiczna obsługa, czułam się jakby pan przy kasie robił mi łaskę, że mnie obsłuży. Nie wiem jak w taki sposób można traktować klienta. Bardzo nie polecam.

  3. Michał “Majkaczek” Płoszaj ★☆☆☆☆

    Bardzo nie miła obsługa proszę o pomoc a oni mówią klienci mieszają to niech se pan szuka.

  1. Małgorzata Jakubowska ★☆☆☆☆

    Obsługa sklepu to porażka. Klient nie jest traktowany poważne, jest traktowany z góry a na pytanie nie raczą odpowiedzieć.

  2. Joanna Rutkowska ★☆☆☆☆

    Bardzo nie miła obsługa w stosunku do Klijenta przy kasie i to nie pierwszy raz z tym się spotykam w Państwa sklepie. Nikt mi nie będzie dyktował żebym płaciła karta bo wszyscy placa, bo szanowny Pan nie miał wydać. Niestety towar po zostawiłam przy kasie.

  3. Natalia Stencel ★☆☆☆☆

    Z usług tego sklepu korzystaliśmy kilkukrotnie - dziś ostatni raz. Powodem tego jest Pan Właściciel, któremu najwidoczniej nie zależy na Klientach. W dniu dziejszym podczas wybierania materiałów i naszego niezdecydowania usłyszeliśmy od niego, że następnym razem mamy się lepiej przygotować do zakupów. Na zwrócenie uwagi, że takie komentarze są nie na miejscu, bo kolegami nie jesteśmy postanowił nie sprzedać nam spakowanego już towaru i wyprosił. Taka rada dla Pana - kac nie jest sprzymierzeńcem dobrze wykonanej pracy. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca, jest wiele innych sklepów których właścicielom zależy na dobrych klientach.

  1. Maciej ★★☆☆☆

    Kupowałem już dwa razy i za każdym razem musiałem czekac i prosić sie o wydanie towaru z magazynu, bo po odejściu od kasy nikt nie kwapił się by mi go wydac i za kazdym razem musiałem słuchać sapania niezadowolonego Pana... Smutne.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Materiały Budowlane Pawlo?

Materiały Budowlane Pawlo znajduje się przy Pomorska 604A, Widzew, 92-701 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Materiały Budowlane Pawlo?

Można skontaktować się z Materiały Budowlane Pawlo pod numerem +48 426 484 820

Jak można dotrzeć do Materiały Budowlane Pawlo?

Do Materiały Budowlane Pawlo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements