Opinie

  1. Krzysiek Szymczak ★☆☆☆☆

    Więc tak niestety nie polecam tego miejsca Powodów jest wiele Pierwszy, ciężko z diagnozą jak komp nie pokazuje Drugi wymieniali mi sprzęgło i wszystko co związane ze skrzynią czyli uszczelniacze i olej No i niestety coś poszło nie tak nikogo nie będę oskarżał bo nie wiem co zaszło ale niesmak pozostał na zdjęciu olej który wyleciał ze skrzyni u innego mechanika kiedy sprawdzał mi auto bo nie ustawili wózka i zbierzności Olej który był w skrzyni powinien mieć około 500km bo tyle przejechałem tym autem po odebraniu samochodu Nie polecam

  2. Mateusz Olszewski ★★★★★

    Bardzo polecam ten zakład, usterka zdiagnozowana w 10 minut naprawiona na miejscu mimo tego że pojechałem tam bez wcześniejszego umówienia się, ceny naprawdę BARDZO przyzwoite. Załoga konkretna i fachowa. Każdemu mogę polecić to miejsce na pewno w razie jakichkolwiek problemów oddam samochód w ręce tych specjalistów.

  3. Maciej Mirecki ★★★★★

    Osobiście jeatem barszo zadowolny. Polecam w stu procentach. Gościłem już z naprawą kilkukrotnie i jak do tej pore bez zawiedzenia się, a już kilkukrotnie wcześniej nieatety miało to miejsce po wizycie w innych warsztatach. Sympatyczny konkretny właściciel, dobry mechanik i ekpia również wporządku. Bez naciągania, fachowe doradzanie oraz rozwiązywanie problemów oczywiście na możliwości . Osobiście polecam.

  1. Szczepan Paszkowski ★★★★★

    Serwisuje swoje auto w tym warsztacie od dwóch lat. Zawsze profesjonalnie, szybko i w rozsądnych pieniądzach. Kilka razy się zdarzyło że za naprawę/diagnostykę nie wzięli żadnego grosza bo "a to kabelek się odpiął ale już powinno być ok" :) Najlepszy warsztat, tak trzymać!

  2. Juliusz Cezar ★★★★★

    Bylem ze swoim passkiem b6, problem z hamulcami. Szybka diagnoza, auto zrobione w kilka godzin. Panowie podpowiedzieli co jeszcze jest do zrobienia, podczas pobytu w serwisie ocenili koszty naprawy, wiec czlowiek moze sie przygotowac, na dodatek wszystko z usmiechem i na luzie tak jak powinno być :) Cena za naprawe wyszla nizsza niz panowie przypuszczali, dzieki bardzo ! Napewno mechanicy godni polecenia :)

  3. Misiek Ciapek ★★★★★

    Bardzo fachowa pomoc, dobra diagnoza i wyjaśnienie problemu. Rzetelnie przeprowadzona naprawa układu zapłonowego (świece + przewody) w Punto. Będąc dwukrotnie w tym zakładzie drugi raz nie zapłaciłem nic za wyregulowanie obrotów. Na pewno odwiedzę ten zakład jeszcze raz już pewnie z innym samochodem. Szczerze polecam!

  1. krzychulski ★★★★★

    Naprawdę polecam. Pacjentem do montażu LPG było Megane II 1.6, instalacja nie wygląda jak "wrzucona" pod maskę, nie idzie odczuć, że jedzie się na gazie. Ponad 2k km już przejechane i wszystko pięknie śmiga. Do tego przyzwoita cena i zespół naprawdę sympatycznych ludzi pracujących w warsztacie :) Pozdrawiam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres CRAB przeniesiono na ul.Brzezińska 298?

CRAB przeniesiono na ul.Brzezińska 298 znajduje się przy Strykowska 33, Bałuty, 91-725 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do CRAB przeniesiono na ul.Brzezińska 298?

Można skontaktować się z CRAB przeniesiono na ul.Brzezińska 298 pod numerem +48 511 583 383

Jak można dotrzeć do CRAB przeniesiono na ul.Brzezińska 298?

Do CRAB przeniesiono na ul.Brzezińska 298 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements