Opinie

  1. Krzysztof Slebocki ★☆☆☆☆

    Niestety za późno przeczytałem ostrzeżenia przed tym mechanikiem. Ten błąd kosztował mnie 12 650zł. Tyle zapłaciłem za naprawę silnika w VOLVO XC70 T6 ( z tego prawie 10 tys to rozłożenie silnika i ponownie jego złożenie). Po naprawie i przejechaniu zaledwie 3 tys km, samochód zużywa ponad 1 litr oleju na 1000km, czyli silnik trzeba rozebrać ponownie ( kolejne 10 tys złotych) i szukać przyczyny. Jak Stwierdził p. Bartosz ( właściciel) bez rozebrania silnika nie da się stwierdzić co jest przyczyną ale jednocześnie odrzucił reklamację i stwierdził , że On nie popełnił żadnego błędu . Na koniec zażądał zabrania samochodu w ciągu 3 dni. Na szczęście wszystkie rozmowy od momentu złożenia reklamacji prowadziłem mailowo, bo inaczej się z Tym Panem nie da. Nigdy nie spotkałem tak pyszałkowatego i gburowatego człowieka który nie dość że nie bierze odpowiedzialności za swoją pracę to jeszcze pomiata klientami . To nauczka żeby czytać opinie.

  2. Im Eug ★★★☆☆

    Miałem problem z adm, błędy widziałem i mówiłem o tym, ale tak czy inaczej zrobili diagnozę, pobrali kasę i powtórzyli to, z czym przyjechałem do nich, że problem z adm po czym była zalecana wymiana modułu. Na dzień dzisiejszy moduł został ten sam, problem rozwiązany u innego ogarniętego gościa. Więc wydaje mi się że elektryka nie jest mocnej stroną tego warsztatu. Osobiście więcej tam nie wrócę.

  3. Rafał Czeszyński ★★★★★

    Usługa wykonana szybko, fachowo i w dobrej cenie. Widać, że znają się na tym co robią. Od ręki zrobiona niespodziewana wymiana napinacza i paska. Cały samochód szczegółowo przejrzany i wypunktowane rzeczy na które należy zwrócić uwagę. Na szczególne podkreślenie zasługuje super podejście mechanika Daniela. Oby więcej takich ludzi. Warto było jechać 150 km ;-)

  1. Kamil Łazuchiewicz ★★★★★

    Polecam ten warsztat z czystym sumieniem. Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do klienta. Najważniejsze, to czas realizacji. Umawiasz się na termin i godzinę, a auto jest robione. Nie jak w większości warsztatów. Specjalizują się w Volvo, ale inne marki też robią.

  2. Marta Marta ★★★★★

    Miałam przyjemność oddania samochodu (volvo 480, 1994r.) do tego warsztatu. Panowie nie dość, że poradzili sobie świetnie że wszystkimi usterkami oraz wymianą oleju w automatycznej skrzyni biegów ( w innych warsztatach odsylano mnie z tzw. "kwitkiem", że auto jest za stare). To dodatkowo, gdy auto było unieruchomione z niewiadomych przyczyn przyjechali na miejsce zdiagnozować usterkę i podjąć próbę odpalenia samochodu na miejscu. Sam Pan Bartek wszystko świetnie umie wytłumaczyć nawet kobiecie i na pewno nie naciąga na niepotrzebne wydatki. Serdecznie polecam.

  3. Krzysztof Jarmusz ★☆☆☆☆

    Niestety nie polecam tego mechanika. Podobnie jak inni niezadowoleni klienci, stwierdzam, że ten Pan nie jest kompetentny. Byłem u niego, aby wymienił mi przednią małą lampę ledową w XC 60. Po kilku godzinach otwymalem, informacje telefoniczną, że usterka jest naprawiona, więc pofatygowałem się po odbiór pojazdu. Po przyjeździe na miejsce zaufałem ślepo Panu i zapłaciłem za usługę. Następnie na miejscu sprawdziłem czy usterkę usunięto. Niestety nadal LED był niesprawny. Pan się zarzekał, że był wcześniej sprawny. W mojej obecności ponownie rozebrali pas przedni i dochodzi przyczyny. Finalnie nie udało się naprawić światła. Pan oddał pieniądze. Nie polecam, ja tu napewno nie wrócę.

  1. piotr sobczak ★★☆☆☆

    Niestety nie mogę polecić. Miałem kiedyś awarie wysprzeglika w volvo silnik s60 II d3. Pan właściciel stwierdził że wymieni ale trzeba też wymienić kolo dwumasowe bo na pewno też jest do wymiany (opinia bez właściwej inspekcji ale wiadomo że jak ktos tak mówi to przecież sprawi by koło było do wymiany np. Celowo je uszkodzi). Samochód miał wtedy 210k przebiegu. Oczywiście odmówiłem bo wtedy z usługi za 1100pln robi się usluga za 4500. Pojechałem do innego mechanika który bez marudzenia zrobił sam wysprzeglik. Samochód ma już najechane 315k i koło dwumasowe nadal działa. Generalnie naciagacz. Nie polecam. Dałem dwie gwiazdki A nie jedna bo kiedyś robiłem tam klocki - zrobili dobrze ale cenami to opierali się o ASO.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bartus Volvo. Mechanika pojazdowa?

Bartus Volvo. Mechanika pojazdowa znajduje się przy Kasztanowa 6, 95-100 Zgierz, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bartus Volvo. Mechanika pojazdowa?

Można skontaktować się z Bartus Volvo. Mechanika pojazdowa pod numerem +48 600 413 490

Jak można dotrzeć do Bartus Volvo. Mechanika pojazdowa?

Do Bartus Volvo. Mechanika pojazdowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements