Opinie

  1. Marek Słaby ★★★★★

    Usługa została zrealizowana zgodnie z oczekiwaniami, profesjonalnie i terminowo.

  2. Artur Walicki ★★★★★

    Bardzo cenię właściciela, Pana Jacka, za konkretne podejście. Dzwonię, umawiamy się na termin, a w dniu wizyty spisujemy na kartce wszystkie "bolączki" auta i po dosłownie 2–3 minutach mogę już jechać dalej. Wszystko przebiega sprawnie i bez zbędnego gadania. Na naprawę również nie trzeba długo czekać. Widać, że priorytetem jest tutaj szybka i solidna naprawa auta, a nie jego przetrzymywanie, jak to bywa w niektórych innych warsztatach/ serwisach. Ceny, jak na obecne czasy, są bardzo rozsądne. Zdecydowanie polecam!

  3. Patryk Ławniczak ★☆☆☆☆

    Telefony to sie odbiera jak sie chce zarobić, albo przynajmniej oddzwania. Ileż można do was dzwonić żeby sie umówić na wizytę, tracicie potencjalnego klienta.

  1. Magdalena Bednarek ★☆☆☆☆

    Przez wiele lat byłam zadowolona. Ostatnio mam wrażenie że naprawa na szybko. Pojechałam nad morze bo zapewniano mnie że auto sprawne, cud że dojechałam żywa. Hamulce zajechanie na maksa, osłona na przegubie wymieniona 2 miesiące temu spadła, sprzęgło do wymiany. Zaufałam, a mogłam na autostradzie źle skończyć. Aż strach wracać tam. Minus na gwiazdki.

  2. Marcin Bujak ★★★★★

    Z czystym sumieniem polecam to miejsce. Serwisowałem u nich C5 i byłem bardzo zadowolony. Każda naprawa szybko, tanio i jeszcze swoje części potrafią oddać (dzięki za osłonę silnika, którą miałem zniszczoną), każdy inny by sobie doliczył do usługi nawet jeśli nie była potrzebna. Szef widać uczciwy i zawsze pomocny. Wszystko zawsze dokładnie wytłumaczone. Dlatego po zmianie auta postanowiłem dalej serwisować u nich Forda C-max pomimo, że głównie "francuzy" naprawiają. Ale z fordem też jak na razie wszystko perfect. Bravo Panowie, tak trzymać.

  3. FallenSkyline ★★★★★

    Trafiłem na to miejsce przypadkowo, szukając warsztatu dla mojego Peugeota. Po trzech wizytach mogę śmiało polecić, obsługa profesjonalna, trzyma umówionych terminów oraz co najważniejsze wcześniej powiedzianych cen które są bardzo przystępne.

  1. Dominik ★★★★★

    Do warsztatu trafiłem z polecenia, gdy potrzebowałem zregenerować belkę w Peugeocie. Zaskoczyła mnie rozsądna cena, a przy tym fachowa i rzetelna naprawa. Od tamtej pory serwisuje rownież drugi samochód Megane 3 i nie zamierzam szukać innego warsztatu. Z czystym sumieniem polecam każdemu to miejsce.

  2. Michał Olejniczak ★★★★★

    Mega warsztat, profesjonalna naprawa, konkretne terminy, ceny bardzo przystępne. Wreszcie znalazłem warsztat dla swojego auta gdzie bez strachu mogę je zostawić. Pozdrawiam Jacka i ekipę mechaników. Michał z czerwonego E36:)

  3. Jacek Yaca ★★★★★

    Opinie pozytywne o tym serwisie są w pełni zasłużone. Byłem, w przeciągu kilku miesięcy drugi raz, za każdym razem naprawy wykonane sumiennie oraz profesjonalnie i Pan Jacek bardzo dokładnie wytłumaczył wszystko, o co go spytałem. Poza tym ceny bardzo przystępne. Polecam z czystym sumieniem.

  1. MARCIN CHOJNACKI ★★★★★

    Zaprowadziłem auto na regenerację tylnej belki. Naprawa wykonana sprawnie i nie za miliony monet. Do tego Pan z warsztatu zadzwonił do mnie i zaproponował wymianę zużytych elementów przedniego zawieszenia. Zgodziłem się, bo ta naprawa również nie kosztowała dużo, a mam dzięki pracownikom tego warsztatu zupełnie sprawny technicznie samochód. Polecam jak najbardziej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pecit?

Pecit znajduje się przy Rycerska 7A, Górna, 93-368 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pecit?

Można skontaktować się z Pecit pod numerem +48 426 469 933

Jak można dotrzeć do Pecit?

Do Pecit można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements