Opinie

  1. Witek Matusiak ★★★★★

    Chcialbym podziekowac za fachowe rozwiązanie problemów z silnikiem oraz instalacją lpg landi renzo w samochodzie Orlando 1.4t

  2. MSP ★☆☆☆☆

    Nie polecam warsztatu zasady jak z lat 80 jednym słowem żeby dostać paragon lub fakturę trzeba dopłacić 23% do ceny. Samochod przyjechał do nich na kołach natomiast przy odbieraniu samochodu silnik okazał się do kompletnego remontu przez brak kompetencji mechaników i złą obsługę środków czyszczących do silników plus tego katalizator magicznie został spalony obok perfekcyjnego przecięcia go na pół przez panów mechaników samochod został oddany w częściach i nie złożony oczywiście pobrali także pieniadze za usługę rozbierania samochodu i zostawiania go w proszku polecam omijać ten warsztat szerokim łukiem

  3. Michał Michalak ★★★★★

    Serdecznie Polecam, posiadam instalacje gazową założoną przez tą firmę od 9-ciu lat i do tej pory ani jednego problemu. PS. Brat zmagał się w swoim aucie przez dwa lata problemami z gazem i poleciłem aby podjechał tutaj na diagnozę, jeden dzień auto zostało zdiagnozowane i naprawione, czego duży łódzki zakład nie mogł zrobić przez dwa lata.

  1. Piotr Szadkowski ★★★★★

    Polecam. Daję 5/5. Pan Jarek świetny fachowiec, zawsze pomocny i profesjonalny. Zna się na robocie. Fachowa diagnostyka i sprawna naprawa. Wszystko w jak najlepszym porządku. Pozdrowienia również dla Szefowej.

  2. pietrosoprivate ★★★★★

    Z całego serca polecam ten warsztat! Pełen profesjonalizm, kompleksowa obsługa i uczciwość bez żadnych zarzutów. Po wielu problemach z różnymi warsztatami w końcu znalazłem miejsce, któremu mogę w 100% zaufać i wyjechać zadowolony z przeprowadzonej usługi, a dodatkowo sympatyczna, rzeczowa szefowa z którą współpraca to czysta przyjemność! 5 gwiazdek!

  3. Karina Łaczkowska ★★★★★

    Świetny warsztat, zrobią dosłownie wszystko! Do zrobienia było praktycznie wszystko: remont silnika, hamulce, lampy do wymiany - chłopaki stanęli na wysokości zadania. Moje piękne dziecko śmiga jak oszalałe, w dodatku ekologicznie, bo na gazie! Polecam z całego serca, bo w tej branży brakuje kobitek, a szefowa jest niezastąpiona

  1. Nerd FromZgierz ★☆☆☆☆

    Pierwsze 10kkm było bez problemu. Potem zaczęły się serwisy gwarancyjne. Każdy płatny dodatkowo za czyszczenie reduktora, którego "zazwyczaj się nie rusza", ale strasznie zły gaz tankuję. Ciekawe jest to, że inne auto tankuję tak samo, lecz mam innego serwisanta i tak jakoś od 50kkm problem nie występuje. Za pierwszym razem musiałem wężyk wymienić, bo niestety zamontowany został tak, że przetarł się o cybant zamontowany na innym wężu. Po drugim takim serwisie po około 400km od wyjazdu zacząłem czuć gaz w kabinie oraz wkoło auta jak wysiadałem. Sporo ale naszukałem tej nieszczelności. Okazało się, że pan co mam wrażenie totalnie nie zna się na innej pracy jak tylko młotkiem tak skręcił obudowę filtra, że wyszło to co na zdjęciu. Nauczony doświadczeniem nie wracam tak więcej. Za każdym razem jakieś dodatkowe koszty, o których podobno informują wcześniej. Niestety rzeczywistość jest inna. Jedyna ogarnięta rzecz to program, ale zdążyłem zaobserwować bywając tam, że od tego mają odpowiedzialnego pracownika Pana Tomasza, na którego robocie robią wizerunek właściciele.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KAM-TECH Joanna Łaczkowska?

KAM-TECH Joanna Łaczkowska znajduje się przy Orla 10, 95-100 Zgierz, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do KAM-TECH Joanna Łaczkowska?

Można skontaktować się z KAM-TECH Joanna Łaczkowska pod numerem +48 501 702 210

Jak można dotrzeć do KAM-TECH Joanna Łaczkowska?

Do KAM-TECH Joanna Łaczkowska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements