Opinie

  1. Daniel Adamczyk ★★★★★

    Ekipa z niedzieli na najwyższym poziomie. Bardzo dziękuję za fachowe doradztwo. Polecam!!

  2. Bluetallyn ★★★★★

    Z całego serca polecam Panią Magdę z tego sklepu!! Dobrała nam cały zestaw wyjściowy, doradziła i widać było, że zna się na rzeczy :) Mieliśmy też przyjemność poznać kierowniczkę i od razu zauważyliśmy, że przykład obsługi na najwyższym poziomie idzie z góry. Z pewnością wrócimy. Polecam!

  3. Agtaaa Agaa ★★★★★

    Bardzo udana wizyta, przemiła obsługa i doskonałe doradctwo wizerunkowe. Super dobrana stylizacja. Pani Katarzyna wspaniale nam doradziła. Polecam serdecznie.

  1. Wojtek Kuszyński ★★★★★

    Pani Katarzyna i jej profesjonalizm to coś już niestety niespotykanego. Polecamy z czystym sumieniem. Po prostu warto odwiedzać miejsce, gdzie pracuje osoba z taką pasją ♥️

  2. Nicola Poprawska ★★★★★

    Z miłą chęcią wracam do PAWO. Świetny sklep z garniturami, duży wybór, wysoka jakość i bardzo profesjonalna obsługa. A szczególnie Pani Karolina, to wspaniała osoba, która potrafi doradzić i idealnie dopasować garnitur do okazji. Polecam każdemu! Wrócę tam nie raz!

  3. Oktu ST ★★★★★

    Profesjonalne doradztwo, pasja i wiedza Pani Katarzyny Majek sprawiły, że zakupy stylizacji na weselę stały się przyjemnością. Polecam w 100%.

  1. Joanna P ★☆☆☆☆

    Byliśmy tam kupić koszulę dla męża. Panie bardzo miłe i profesjonalnie doradzały, jednak...ciągłe wciskanie innych produktów było wręcz męczące. Rozumiem, że Panie muszą proponować inne rzeczy ale po którymś razie człowiek już jest po prostu zirytowany. No i niestety koszule okazały się też niewypałem a za takie pieniądze to nie przyjęcia.

  2. justyna banas ★★★★★

    Dałabym chętnie więcej gwiazdek! Świetna obsługa - Pani Magada z niezwykłym profesjonalizmem i kreatywnością pomogła nam wybrać kompletny zestaw na wesele i poprawiny. Gorąco polecamy! Rzadko spotyka się w salonach tak kompetentne i pełne pasji osoby:) No i jest z czego wybierać!

  3. Karol Dzido ★★★★★

    Obsługa to jedno, ale podziękowania za... ludzką uczciwość. Panie z niedzielnej zmiany wiedzą o co chodzi. Dziękuję raz jeszcze!

  1. Tomasz Mankiewicz ★★★★★

    Przyjechałem na chwilę do Polski, wypadlo mi spotkanie w w ciągu 5 minut decyzja o zmianie stroju z krótkich spodenek w cos eleganckiego, wskoczyłem do galerii, do Vistuli i poprosilem o pomoc, popatrzono na mnie dziwny sposób pytam o katalog jakis NIE MA. Drugi sklep to PAWO-wpadam i pytam-mam jutro spotkanie, muszę ładnie się ubrać-odpowiedział pan Michał: Ale oczywiście zapraszam-Za 10 minut otrzymałem poradę od profesjonalisty, najlepszej obsługi i serwisu . Pan Michał dał mi wszystko. PAWO - gratulacje za służbę prywatnego krawca w Witaliju. Spotkanie się powiodło Bardzo dziękuję.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PAWO?

PAWO znajduje się przy Czekoladowa 5, 55-040 Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PAWO?

Można skontaktować się z PAWO pod numerem +48 724 541 632

Jak można dotrzeć do PAWO?

Do PAWO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements