Ekipa z niedzieli na najwyższym poziomie. Bardzo dziękuję za fachowe doradztwo. Polecam!!
Zdjęcia
Opinie
-
Daniel Adamczyk ★★★★★
-
Bluetallyn ★★★★★
Z całego serca polecam Panią Magdę z tego sklepu!! Dobrała nam cały zestaw wyjściowy, doradziła i widać było, że zna się na rzeczy :) Mieliśmy też przyjemność poznać kierowniczkę i od razu zauważyliśmy, że przykład obsługi na najwyższym poziomie idzie z góry. Z pewnością wrócimy. Polecam!
-
Agtaaa Agaa ★★★★★
Bardzo udana wizyta, przemiła obsługa i doskonałe doradctwo wizerunkowe. Super dobrana stylizacja. Pani Katarzyna wspaniale nam doradziła. Polecam serdecznie.
-
Wojtek Kuszyński ★★★★★
Pani Katarzyna i jej profesjonalizm to coś już niestety niespotykanego. Polecamy z czystym sumieniem. Po prostu warto odwiedzać miejsce, gdzie pracuje osoba z taką pasją ♥️
-
Nicola Poprawska ★★★★★
Z miłą chęcią wracam do PAWO. Świetny sklep z garniturami, duży wybór, wysoka jakość i bardzo profesjonalna obsługa. A szczególnie Pani Karolina, to wspaniała osoba, która potrafi doradzić i idealnie dopasować garnitur do okazji. Polecam każdemu! Wrócę tam nie raz!
-
Oktu ST ★★★★★
Profesjonalne doradztwo, pasja i wiedza Pani Katarzyny Majek sprawiły, że zakupy stylizacji na weselę stały się przyjemnością. Polecam w 100%.
-
Joanna P ★☆☆☆☆
Byliśmy tam kupić koszulę dla męża. Panie bardzo miłe i profesjonalnie doradzały, jednak...ciągłe wciskanie innych produktów było wręcz męczące. Rozumiem, że Panie muszą proponować inne rzeczy ale po którymś razie człowiek już jest po prostu zirytowany. No i niestety koszule okazały się też niewypałem a za takie pieniądze to nie przyjęcia.
-
justyna banas ★★★★★
Dałabym chętnie więcej gwiazdek! Świetna obsługa - Pani Magada z niezwykłym profesjonalizmem i kreatywnością pomogła nam wybrać kompletny zestaw na wesele i poprawiny. Gorąco polecamy! Rzadko spotyka się w salonach tak kompetentne i pełne pasji osoby:) No i jest z czego wybierać!
-
Karol Dzido ★★★★★
Obsługa to jedno, ale podziękowania za... ludzką uczciwość. Panie z niedzielnej zmiany wiedzą o co chodzi. Dziękuję raz jeszcze!
-
Tomasz Mankiewicz ★★★★★
Przyjechałem na chwilę do Polski, wypadlo mi spotkanie w w ciągu 5 minut decyzja o zmianie stroju z krótkich spodenek w cos eleganckiego, wskoczyłem do galerii, do Vistuli i poprosilem o pomoc, popatrzono na mnie dziwny sposób pytam o katalog jakis NIE MA. Drugi sklep to PAWO-wpadam i pytam-mam jutro spotkanie, muszę ładnie się ubrać-odpowiedział pan Michał: Ale oczywiście zapraszam-Za 10 minut otrzymałem poradę od profesjonalisty, najlepszej obsługi i serwisu . Pan Michał dał mi wszystko. PAWO - gratulacje za służbę prywatnego krawca w Witaliju. Spotkanie się powiodło Bardzo dziękuję.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres PAWO?
PAWO znajduje się przy Czekoladowa 5, 55-040 Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do PAWO?
Można skontaktować się z PAWO pod numerem +48 724 541 632
Jak można dotrzeć do PAWO?
Do PAWO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku