Absolutny dramat!!! Raz zamówiłem kuriera na odbiór paczki OLX z Liscistej 21 w Łodzi w przedziale 9-11 to przyjechał chyba o 15 bo wcześniej miał pełny samochód i nie mógł odebrać przesyłki do nadania. Więc kolejną przesyłkę zamówiłem na przedział 15-17 to właśnie zadzwonił że pracuje do 15 tak jak wszyscy kurierzy i przesyłki nie odbierze. Za każdym raz wszystko co zaplanowane trzeba rzucić na bok i warować w domu poza zamówionymi godzinami bo kurier nie może lub nie pracuje w zamówionych przedziałach czasu. Na cholerę te przedziały. Powinien być jeden przedział nazwany odbierze jak przyjedzie może rano może popołudniu a może wcale. I to by rozwiązało kłopot bo przynajmniej od razu mozna by szukać innej firmy. Masakra!
Zdjęcia
Opinie
-
Tomek Tomczyk ★☆☆☆☆
-
Karina Mazurek ★☆☆☆☆
Mam dosyć DPD. Powtarzający się notorycznie schemat: czekam w domu na przesyłkę, kuriera nie ma, adnotacja w historii przesyłki, że nie zastano odbiorcy. I brak kontaktu z kurierem. Są bezkarni - żadne telefony na infolinię, skargi pisemne nic nie dają, oprócz straconych nerw. Unikam DPD jak tylko mogę ale niestety w niektórych sklepach to jedyny dostawca. Chyba rozwiązaniem będzie nie robienie zakupów tam, gdzie dostawcą jest tylko DPD.
-
Adam Mikołajczyk ★☆☆☆☆
Z przykrością 1 gwiazdka, bo mniej Google nie przyznaje. DPD wychodzi z założenia że większość ludzi są bezrobotnymi i mają czas czekać łaskawie na księciunia kuriera, w moim przypadku Mateusz którego oczywiście nie polecam. Sporo korzystam z usług kurierskich, na moje szczęście INPOST I ALLEGRO, które potrafią zadeklarować czas przybycia przesyłki. Numer telefonu do kuriera to tylko chwyt marketingowy, próba połączenia się z Panem Mateuszem pozostaje w sferze marzeń. Kontakt na infolini również utrzymuje standard firmy godny 1 gwiazdki, można pogadać z bootem Ewa, który i tak nic nie wnosi. Na prośbę o rozmowę z konsultantem, otrzymałem informację że nie może tego zrobić. Beznadziejna firma mająca w du... klienta.
-
Robert ★☆☆☆☆
Niestety kolejny raz DPD wielką porażka.w dniu 21.05 O godz 8:30 dzwoni kurier, że będzie między 9 a 10. Niestety nie dojechał , telefon milczał. Po wykonaniu kilku telefonów do kuriera w końcu udało mi się dodzwonić. Na dzień dobry dostałem opieprz, że skoro nie odbiera to znak że jest zajęty. Potwierdził że w ciągu godziny będzie. Oczywiście nie było go i zero kontaktu. Mimo wielu kolejnych telefonów, nie odbierał , a potem odrzucał moje telefony.Zadzwonilem na infolinię aby dowiedzieć się kiedy będzie dostawa . Pani na infolinii próbowała dodzwonić się do kuriera, ale nie udało się. Zapewniła mnie, że zgłosiła to do przełożonych kuriera i oddzwoniła do mnie kiedy będzie dostawa.nikt jednak nie oddzwonił, kurier nie odpowiadał na sms, telefony- zero kontaktu Na infolinii status przesyłki - w doręczeniu. Po 17 na infolinii działa już tylko bot, a po 17:30 po sprawdzeniu status paczki zmienił się na ZWROT do dostawcy. Kurtyna . Masakra , jakoś DHL, GLs mogą normalnie , może bez fajerwerków ale jednak . Jeśli ktoś wysyła mi paczkę DPD to już wiem że będą problemy.To jest opisana tylko jedna dzisiejsza sytuacja. Było ich jednak dużo więcej. Nie chce opisywać wszystkich kurierów DPD , jednak Ci działający na terenie Widzewa są opryskliwi i chamscy.
-
Donat Wiśniewski ★☆☆☆☆
Kolejny już raz. Kuriera nie było, mam to wszystko zarejestrowane na monitoringu i videofomfonie. Padał w nocy śnieg nie ma ani śladu, że ktoś próbował dostać się do mnie, a na poczcie informacja, że przesyłka została zwrócona. DPD to najgorsza firma w kraju. Ciągle takie samo oszustwo. Niby kurier był u mnie 6:55, a 7:16 przesyłka została zwrócona do nadawcy. Kurier by musiał fruwać helikopterem, aby z Żakowic dojrchać na Jędrzejowską w Łodzi. Przy ekstra pogodzie jadąc bardzo nieostriżnie to minimum pół godziny. Oszustwo tak grubymi nićmi szyte.
-
Noctis Umbria ★☆☆☆☆
Nie dość że paczki mają zasięg co najwyżej 3 min piechotą od lokacji bo auta jak widać nie można użyć to 2 dostawców pije na w trakcie pracy
-
Krzysztof M ★☆☆☆☆
Kpina z klienta, brak dostarczenia na czas (łącznie będzie 4 dni później niż powinna), infolinia podaje że oddział wyda na popołudnie, wydanie na popoludnie (jak się potem dowiaduje) skreślone. Jak będę miał kiedykolwiek wybór, na pewno nie padnie on na DPD. Ja rozumiem, różne sytuacje się zdarzają, ale żeby nie przekazać żadnej informacji? Tego nie rozumiem.
-
Rafał Prencel ★★★★★
Wszystko ok Pani pomogła odnaleźć kuriera który jeszcze nie zdał przesyłki mimo że już chwilę po godzinach pracy punktu Uwaga na nawigację czasem kieruje w ślepy zaułek w lasku
-
Paweł Miro ★☆☆☆☆
Witam, drodzy Państwo po dzisiejszym dniu jestem bardzo rozczarowany obsługą jako firmy kurierskiej oraz pracowników których zatrudniacie. Paczka dostarczona w tragicznym stanie, opakowanie rozdarte pogniecione a zawartość zniszczona wręcz zdewastowana do takiego stopnia iż uniemożliwi korzystanie z zakupionego sprzętu. Państwo powinniście na etapie doręczenia jeżeli ja uszkodziliście bądź kurier ja zniszczył na sortowni nie powinniście jej dostarczyć a wręcz ponieść całą odpowiedzialność za szkodę. Kurier dostarcza paczkę pod wskazany adres i nic go nie interesuje że jest ona totalnie zmasakrowana po czym wręcza mi ją i oświadcza że to już nie jego problem cytuję "proszę zgłaszać reklamacje" odchodząc bez słowa mając wszystko w głębokim poważaniu i nie reagując na rezygnację z odbioru. Pierwszy raz spotkałem się z taką ignorancją wręcz zachowaniem godzącym w dobre imię Państwa Firmy bo to na ostaniom etapie pracownicy - kurierzy jak można tak ich nazwać dają świadectwo dobrej i rzetelnej obsługi klientów. Jeżeli tak świadczona usługa i ich praca jaką dzisiaj zostałem zaskoczony ze strony kuriera ww. firmy to myślę godzi w dobre imię DPD i należało by przemyśleć czy kurier powinien wraz z odbiorem otrzymywać ocenę za wykonana pracę bo dzisiaj moja ocena dla Państwa to nie jeden nie zero ale jak można by było wystawić mnie niż zero to taka opinie bym wystawił. Podsumowując jest to ostatni definitywnie raz jak skorzystałem z usług firmy DPD .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres DPD Polska - Oddział?
DPD Polska - Oddział znajduje się przy Jędrzejowska 47, Górna, 93-636 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do DPD Polska - Oddział?
Można skontaktować się z DPD Polska - Oddział pod numerem +48 225 775 555
Jak można dotrzeć do DPD Polska - Oddział?
Do DPD Polska - Oddział można dotrzeć, korzystając z poniższego linku