Opinie

  1. Stanisław Leśniak ★★★★★

    Z usług tego garażu korzystałem już trzykrotnie (Subaru, Infiniti). Naprawy blacharsko-lakiernicze każdorazowo wykonywał pan Filip. I za każdym razem byłem zaskoczony perfekcją wykonanej usługi. Nie uwierzył bym, że uszkodzenie czy wgniotkę blacharską można tak idealnie naprawić. Pan Filip to nie jest tylko mechanik, to artysta w swojej dziedzinie. Bardzo dziękuję i gorąco polecam. Stanisław

  2. Dawid ★★★★★

    Wymiana rozrządu w Audi TT 1.8 Turbo - Pierwszy raz widzę serwis mechaniczny który tak rzetelnie podchodzi do naprawy, jeszcze przed samą wymianą oraz czyszczeniem przylgni uszczelek wysyła szczegółowe zdjęcia podzespołów których zlecana była wymiana. Naprawa została zrealizowana szybciej niż w wcześniej zakładanym terminie. Z czystym sumieniem gorąco polecam ten warsztat za wiedzę techniczną oraz podejście do klienta na dziale mechanicznym.

  3. joanna wk ★☆☆☆☆

    Nie polecam ,przyjechałam na diagnostykę bo na desce rozdzielczej byly komunikaty skontroluj układ wtryskowy, układ wydechowy awaria silnika.Auto paliło jak czołg, bylo mulowate.Pan wymienił świece zarowa chociaż auto odpalało od jednego strzała nawet w mrozy.Zainkasowali 350 zl i po przejechaniu 3 km wyskoczyły znowu bledy.Pojechalam na diagnostykę do innego mechanika i wyszło, ze zapchany jest DPF 30 g popiolu a ja sama zdiagnozowalam ze auto nie jest dogrzane bo zepsuty jest termostat.Poza tym została zdiagnozowana usterka klapy gaszacej silnik. Wystarczylo 20 minut i umiejetnosc czytania wykresow i parametrow na kompie. Nie polecam diagnostyki komputerowej w tym miejscu.Kasa wyrzucona w błoto.Jak mozna zainkasowac pieniądze i wypuścić klienta z błędami i brakiem diagnozy i powiedziec jeździć i obserwować.Prosilam o sprawdzenie przepustnicy i zaworu EGR I Czujnika MAF ,nic nie zostało zrobione ani zdiagnozowane.Przepustnica i EGR byly czarne od nagaru.Po hydrodynamicznym czyszczeniu DPF u innego mechanika wszystjo wrocilo do normy. Wlasciciel gburowaty I małomówny,nie potrafił określić z jakiego powodu wymienił świece.Omijac szerokim łukiem.Dlaczego mechanicy maja tak zle opinie ?A no właśnie dlatego sami sobie na to pracują.

  1. Anna Kaczmarska ★★★★★

    Polecam ten warsztat z pełnym przekonaniem. Wszystko zostało załatwione terminowo, obsługa była naprawdę błyskawiczna, a podejście do klienta – w pełni profesjonalne. Rzadko spotyka się miejsce, w którym od progu czuć, że ktoś naprawdę wie, co robi. Na pewno wrócę, gdy będzie potrzeba.

  2. Konrad ★★☆☆☆

    Jeśli chodzi o lakiernictwo to wszystko jest jak najbardziej ok. W przypadku mechaniki radzę omijać szerokim łukiem - moje auto po naprawach było w dużo gorszym stanie niż przed naprawami. Albo kwestia naciągania na kasę, albo najzwyczajniej w świecie się nie znają - auto kilkukrotnie przyprowadzałem i próbowali wmawiać, że wszytko jest ok.

  3. MrAllievo ★★★★★

    Jakiś czas temu skorzystałem z usług firmy w zakresie lakiernictwa i blacharki samochodowej. Bardzo wysoka jakość wykonanych usług. To naprawdę lakiernictwo na wysokim poziomie.

  1. Krzysztof Wierzbicki ★★★★★

    Zleciłem firmie zlikwidowanie i zabezpieczenie wyprysków rdzy, łącznie 6 elementów do malowania. Naprawa wykonana profesjonalnie i fachowo. Lakier dobrany perfekcyjnie. Polecam.

  2. Witek ★★★★☆

    Moja pierwsza wizyta w tym warsztacie.Przyjechałem w sobotę,bez wcześniejszego umawiania.Zostawiłem samochód do naprawy,a w poniedziałek był gotowy do odbioru z usuniętą usterką.Polecam.

  3. Piotr Kotuła ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony z naprawy w AGM Garage. Pan Filip potrafił naprawić delikatny element błotnika, który spartaczyli w ASO podczas wymiany... Szczerze polecam

  1. Ariel Wojtkowiak ★★★★★

    Firmie AGM Garage zleciłem naprawę karoserii samochodu po poważnym gradobiciu z przełamaniami na elementach konstrukcyjnych i pęknięciach w lakierze. Usługa wykonana profesjonalnie, na wysokim poziomie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Samochód wygląda jak nowy. O wszystkim działaniach byłem informowany na bieżąco. Cena nie mała, ale i tak niższa o około 10-15% w stosunków do konkurencyjnych warsztatów. Szczerze POLECAM.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AGM Garage?

AGM Garage znajduje się przy Aleksandra Puszkina 82, Widzew, 92-516 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do AGM Garage?

Można skontaktować się z AGM Garage pod numerem +48 728 268 677

Jak można dotrzeć do AGM Garage?

Do AGM Garage można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements