Opinie

  1. Łu kasz ★☆☆☆☆

    Porcja na talerzu wraz z napojem jest bardzo mała. Ogólnie ceny w porządku, obsługa również ale samo jedzenie mega słabe, frytki tragiczne, twarde i suche, ogólnie typowo " poimprezowy" kebab, ogromne uczucie ciężkości po zjedzeniu.

  2. Widzewiak 1910 ★☆☆☆☆

    Jedzenie to totalna porażka zamówiłem bułkę z mięsem mieszanym i sosami również mieszanymi , a co dostalem bułkę zalaną sosami tak ze mięsa nie czułem kazdy kęs to były warzywa w sosie , ogarnijcie się i lejcie tyle sosów bo tego się nie da jeść niestety bułka poszła do śmieci najgorzej wydane 30 zł

  3. D Incognito ★☆☆☆☆

    Uważajcie na mega rollo samo ciasto, mięsa prawie wcale a i kebab nie ma 50 cm tylko 40. Jak za cenę 50 zł to jawnie zostałem oszukany.

  1. Zuzia Brożyńska ★☆☆☆☆

    Już po wejściu do lokalu bardzo dziwna atmosfera. Obsługa od początku nie miła. Zamówiłam Super mega rollo na wynos niestety przy pierwszym gryzie sosu w nim nie było po otworzeniu również go tam nie znalazłam. Po telefonie do "restauracji" usłyszałam tylko że postaramy sie następnym razem zrobić to lepiej. Fatalna obsługa przychodziłam tu od 12 lat nigdy z tym miejscem nie miałam problemu i zawsze z uśmiechem wracałam w to miejsce. Niestety na dzień dzisiejszy odradzam.

  2. Sebastian Bednarek ★☆☆☆☆

    Przepraszam, że dopiero dziś zamieszczam tą opinie. Mam nadzieję ,że ktoś się wczoraj nie naciął na wołowego kebaba. Zamówiłem go 25 marca i do 26 marca do godziny 6 rano wymiotowałem dalej niż widziałem cieszę się że zjadłem tylko pół mega ,a resztę wyrzuciłem do kosza. Pewnie to mięso dalej tam wisi ,więc przestrzegam.

  3. K XXX ★☆☆☆☆

    Dzwoniąc do lokalu odbiera średnio miła Pani. Zapytałam o zamówienie z odbiorem własnym. Nie wysłuchała mnie, powiedziała ze mam sobie zamówić na Glovo!! Chciałam zamówić z odbiorem na miejscu, wystarczyło kulturalnie powiedzieć ze tak owej opcji odbioru nie ma w lokalu a nie rzucać słuchawką!! Jedzenie pyszne, ale obsługa zdecydowanie do wymiany!

  1. Bartosz Balasiński ★☆☆☆☆

    Na samym początku jedzenie było smaczne. Z biegiem czasu niestety jakość posiłków spadała . Obecnie bym powiedział że jest to najgorsza sieciówka w Polsce. Najczęściej zamawiam tortille z serem. Tortilla zimna za każdym razem co biorę, ser twardy nie zdązy się rozpuścić i do tego chamskie sosy.

  2. renata chojnacka ★★★★★

    Bardzo smaczne jedzonko, duży wybór i kombinacji. Możemy dostać nawet baraninę do kebabów. Jest czysto i szybko można się najeść i usiąść, albo zabrac ze sobą. Ceny tak jak wszędzie. Czysta toaleta.

  3. Krzysztof Czarnecki ★☆☆☆☆

    Kiedyś stosunek mięso - surówka 50:50. Dziś to 90% surówka, 10% mięso. A cena za mega rollo 28 zł. Do tego zimny w środku.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zahir Kebab?

Zahir Kebab znajduje się przy ks. Zdzisława Wujaka 4, Widzew, 92-551 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zahir Kebab?

Można skontaktować się z Zahir Kebab pod numerem +48 690 806 928

Jak można dotrzeć do Zahir Kebab?

Do Zahir Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements