Opinie

  1. Michał Frydenberg ★★★★☆

    Wysłałem syna po lawasz. Przyniósł xxl wypchany po brzegi... gorącą kapustą. Do tej pory brałem średnie i było znośnie, ale stosunek mięso / kapusta w wersji xxl wcale nie wygląda dobrze. Obsługa niezbyt przychylnie wypowiada się na temat pobliskiej konkurencji (też słabej), ale nie ma do zaproponowania nic lepszego.

  2. kornel pryk ★★★★★

    Kebab bardzo dobry, nigdy się jeszcze nie zawiodłem.

  3. Mariusz Tarwid ★★★★★

    Bardzo smaczny kebab, szybka oraz miła obsługa sam lokal jest mały ale na zewnątrz są miejsca aby zjeść posiłek na miejscu. Lokal wsam raz dla osób szukających smacznego jedzonka w kameralnym lokalu bez zbędnej fantazji zawsze to warunki lepsze od tych poruwnywalnych ze zwykłą budą z kebabem

  1. C J (CJ Chris) ★★★★★

    Super Kebab, zwykle tata zamawia dla całej rodziny. Zawsze wszystko jest świeże i bardzo dobre. No i najważniejsze, jadłem go wiele razy i nigdy nie czułem się źle

  2. Kuba Chałada ★★★★★

    Edit: 07/09/2025 Widać, ze ostatnie opinie wzięli sobie do serca, ilość mięska została poprawiona i jest juz tyle ile powinno byc - przynajmniej w mojej opinii. Suroweczki tez ok a jeszcze dorzucił bym troszkę sosiwa. Generalnie jest git i wrzucam fotkę. Dobrze ze wróciłem zajrzeć czy cos sie poprawiło ;) to zawsze byl mój ulubiony kebab. ...... Kiedyś był to dla mnie najlepszy kebab jaki kiedy kokwiek jadłem w Łodzi. Aktualnie jakaś masakra. Mięsa ubyło a w zasadzie to już go tam prawie nie ma, porcje wszystkiego ogólnie mniejsze niż kiedyś. Szkoda bo kiedys jak kebab to tylko tu, teraz to był ostatni.

  3. Roman “TEMPOLEWEJ aka Normartin” Zhurba ★☆☆☆☆

    Zamowilem Fante i kebab w bułce 250 gr, a przywieźli Sprite i mały kebab w bułce, wyglada na 150 gr. Zamawiałem wcześniej z FENIXA kebab w bułce 250gr, to miałem w trzy razy więcej jedzenia niż to co dostałem przed chwila.

  1. Krzysztof Zakrzewski ★★★★☆

    Zamówione rollo na dowóz. Czas oczekiwania 40 minut czyli szybciej niż zakładali. Stosunek mięsa do warzyw pół na pół.W smaku wyczuwalna wpierw marchew potem reszta lecz całość 8/10. Jak na taką ilość kebabowni w okolicy to wypadają ponad normę. Polecam

  2. New One ★★★☆☆

    3 lata temu dałem opinie 5, lecz niestety muszę ją zmienić, ponieważ w mojej opinii kebab się zepsuł. Po pierwsze, porcje są mniejsze. Ostatnio kupując kebab za 20zł po prostu się już nie najadłem, w środku mniej mięsa i warzyw. Dodatkowo za każdym razem biorę sos tylko ostry i proszę żeby go było więcej, powtarzam to kilka razy, ale niestety nastąpiła jakaś dziwna praktyka w tym kebabie, że jeżeli bierzesz mix, to dostajesz każdego sosu 1 linie po całym kebabie, więc razem o ile się nie mylę 3 linie sosu, ale gdy proszę o sam ostry, to nie dostaje tyle samo sosu ile przy mixie, tylko 1 linie sosu ostrego i na tym koniec. Kebab wtedy jest suchy, sos całkowicie niewyczuwalny nie mówiąc już o jakiejkolwiek ostrości. Prosiłem o więcej sosu kilka razy zamawiając kebaba czy to na miejscu czy na wynos i ani razu nie otrzymałem go więcej. Możliwe, że wpływ na to ma próba standaryzacji, przez otwieranie nowych restauracji pod tym szyldem. Kiedyś przychodząc tam czułem taka bardzo miła atmosferę, zostałem nawet kilka razy poczęstowany herbatą, a raz nawet darmową Pepsi, co jest dla mnie gastronomicznym fenomenem i zawsze po zakupie chętnie zostawiałem napiwek, bo za taką obsługę, jak była kiedyś w 100% się należało. Kiedyś podejście do klienta po prostu idealne, zachęcające do powrotu w to miejsce, szkoda, że się zmieniło po otwarciu nowych restauracji. Reasumując, nie jest to niestety ten sam kebab co 3 lata temu i niestety zmuszony jestem do szukania innego miejsca, a wielka szkoda, bo zepsuto ogromny potencjał, więc aktualnie ocena 3, mocno neutralna, nie mogę miejsca polecić. Na pewno za kilka miesięcy dam jeszcze ostatnią szansę i mam nadzieję, że będę mógł zmienić ocenę na wyższą, trzymam kciuki. Dodatkowo minus za brak rękawiczek przy robieniu kebaba, lub chociaż mycie rąk po użytkowaniu sprzętów kuchennych, jak np. frytkownica, nóż do ścinania kebaba itd., bardzo nie higienicznie.

  3. Adrian Psut ★☆☆☆☆

    3 raz zamawiam z serem feta i 3 raz go nie ma … były trzy szanse następnej nie będzie. Fitnes miał być z pełnoziarnistą tortillą, a był z pszenną…

  1. Adrian Zasada ★★★☆☆

    Jedzenie dobre ,ale bez szału surówki świeże mięso też ale jak dla nas za mało przyprawione, na plus to frytki dobrze wysmażone. Cena niestety wysoka za dwa dania i dodatkowe frytki ponad 75 zł

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Smile kebab?

Smile kebab znajduje się przy Zakładowa 64, Widzew, 92-402 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Smile kebab?

Można skontaktować się z Smile kebab pod numerem +48 730 102 525

Jak można dotrzeć do Smile kebab?

Do Smile kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements