Opinie

  1. Adam Sutowicz ★☆☆☆☆

    Totalna MASAKRA! Zamówiłem hot doga francuskiego oraz klasycznego i jestem bardzo zawiedziony tym zakupem. Jedzenie było nie smaczne i strasznie sztuczne. Parówki typowo z marketu, najtańsze i miękkie, a co do bułki to co prawda lepsza niż parówki ale i tak się nie broni. Panie z obsługi na pierwszy rzut oka zimne i nie miłe. Po jedzeniu brzuch bolał jak nie wiem co... Nie polecam szczerze

  2. Тетяна ★☆☆☆☆

    Byliśmy w Brzezinach na otwarciu nowego centrum handlowego, kobieta obsługująca jest bardzo nieprzyjemna, porcje różnią się od zdjęcia, (również przed nami zamawiał chłopak i odmówiła mu zamówienia, bo u niego 10 złotych było sklejonych) piszę tutaj, bo tam jeszcze nie pojawiło się na mapie.

  3. Pepsi Cola ★★★★☆

    Jak to w fast foodzie, szybko i na temat. Nad smakiem nie ma co się rozwodzić, ważne że nie ma się do czego przyczepić. Płacisz i od razy dostajesz bułę czyli tak jak powinno być.

  1. Bartek Jeziorski ★☆☆☆☆

    Dnia 30.08 odwiedziłem lokal New York Hot Dog w manufakturze. Masakra, tyle mogę powiedzieć. Hot dog niby ładnie wygląda na zdjęciu, ale to jedyne co można uznać za plus. Zamówiłem Hot Doga z kabanosem, czekaj na odbiór Pan robiący bo dotknął obracającego się kabanosa i ewidentnie stwierdził, że jest on zimny. Na moich oczach postanowił więc wziąć go do ręki i włożyć do piecyka w celu podgrzania. Kabanos wyszedł popękany i wciąż zimny o czym przekonałem się jedząc. Była godzina 20, dwie godziny do zamknięcia, jeśli produkt jest zimny można powiedzieć, zamówił bym coś innego, a nie sprzedawać byle się pozbyć. Koniec końców wylądował w śmietniku. Sos dodatkowo nalany jak od łaski. Często jestem w tej sieci i zazwyczaj dostaje również sos pod spód dodatków - dziś go nie było. Serwetek obsługa też coś żałuje, bo ich nie dostałem. Liczmy na to, że nie dostanę problemów z żołądkiem po zjedzeniu zimnego (może i wciąż surowego) kabanosa. Nie polecam lokalu tej siedzi w Manufakturze.

  2. Łukasz Skomiał ★★★★★

    Będąc na szybkich zakupach w Manufakturze napotkaliśmy całkiem fajne gastro przy samym wyjściu. Przemiła obsługa!!! Jedzenie smaczne, mogę polecić hot-doga z kiełbaską i zapiekanki wege i włoską. Hot-dog bardzo smaczny i fajnie skomponowane dodatki szczególnie ta przepyszna cebulka i pikle. Na plus zasługuje bardzo krótki czas oczekiwania na zamówienie bo około 5 minut.

  3. P D ★★☆☆☆

    Kiedyś te hot dogi były zdecydowanie lepsze, najbardziej jednak boli zjazd poziomu obsługi z ogarniętego do pretensjonalnego. Po takiej obsłudze aż się jeść odechciewa. Więcej nie dam im zarobić.

  1. Natalia Fibich ★☆☆☆☆

    Pani Martyna.P razem z koleżanka na zmianie były bardzo aroganckie, hot dogi były robione od niechcenia, po zwróceniu uwagi na to w jaki sposób zostaje on przygotowany, Pani wybuchła i powiedziała ze sos który ładuje na spod hot doga jest z dobrej woli, a ona takiej nie ma, drugi hot dog został przygotowany jeszcze gorzej, bułki twarde, sos rozlany dookoła bułki, jem tam prawie ze codziennie i takie sytuacje nie powinny mieć miejsca bo traci się klientów

  2. Klaudia ★☆☆☆☆

    Pani Martyna - tak mam na paragonie. Kłóciła się z koleżanka podczas obsługi klienta. Gdy została jej zwrócona uwaga o to w jaki sposób przygotowuje jedzenie (bardzo niestarannie, wszystko się wylało z hot doga) to zaczęła również krzyczeć na klienta i kazała brać tak jak jest. Ogólnie brak profesjonalizmu i sprzedawczyni jest arogancka dla klientów.

  3. Jacek Z. ★☆☆☆☆

    Całkiem dobre hot dogi w nienajgorszej cenie, ale zawsze bardzo ponura obsługa. Niestety, odjąłem dwie gwiazdki za nieświeżego kabanosa, którym podczas ostatniej wizyty sie strułem. Brzydki zapach powinien był mnie wtedy ostrzec.

  1. Szymon Stempka ★☆☆☆☆

    Najgorszy burger jaki jadłem w życiu jeżeli można to burgerem nazwać. Dwie "ekspedientki" są tam chyba za karę. Jedna jadła loda podczas podczas przygotowywania mojego "burgera" druga stwierdziła że nie ma ochoty mnie obsługiwać i sobie poszła. 20 zł lepiej przeznaczyć na fundację kota Kaczyńskiego. Nie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres New York Hot Dog?

New York Hot Dog znajduje się przy Jana Karskiego 5, Bałuty, 91-071 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do New York Hot Dog?

Można skontaktować się z New York Hot Dog pod numerem +48 601 645 050

Jak można dotrzeć do New York Hot Dog?

Do New York Hot Dog można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements