Super obsługa. Serwis na najwyższym poziomie.
Zdjęcia
Opinie
-
Andrzej Becker ★★★★★
-
Darek Cieślak ★☆☆☆☆
Nie polecam!!! Omijaj bo stracisz dużo czasu i nerwów. Likwidacja szkody w trybie bezgotówkowym zajęła ponad 3 miesiące, co uważam za zdecydowanie zbyt długi czas przy tak nieskomplikowanej naprawie blacharsko–lakierniczej. Niestety, najbardziej irytujący nie był sam czas realizacji, ale sposób prowadzenia sprawy i podejście właściciela. Rozmowy były trudne i często miałem wrażenie, że robi z ludzi lekko mówiąc naiwnych – na podstawowe pytania (np. czy części są nowe czy używane, jak zostało naprawione itp.) nikt nie potrafił udzielić konkretnej odpowiedzi. Dostęp do dokumentów tylko do wglądu, takich jak wycena ubezpieczyciela, opinia rzeczoznawcy czy faktury za części był praktycznie niemożliwy. Żadnych dokumentów nie zabierzesz ze sobą, nawet ksero papierów nie jest możliwe. Fakturę za usługę udało mi się uzyskać dopiero po kilku wizytach i nieprzyjemnych rozmowach. Co więcej, przy naprawie „bezgotówkowej” właściciel próbował wymuszać dopłaty – co jest absurdem. Twierdził, że brakło pieniędzy na wykonanie napraw. Żart?? Kto się na takie praktyki nabiera? Brak transparentności co do tego, jakie części faktycznie zamontowano i w jaki sposób przeprowadzono naprawę. Na fakturze widnieje np. zabezpieczenie antykorozyjne, którego w rzeczywistości nie wykonano. Tekst właściciela, że auto ma „nowe używane” części, tylko potwierdził moje złe odczucia. W kosztorysie były przewidziane nowe elementy (np. oświetlenie), a tymczasem założono tańsze nieoryginalne używki. Każdy, kto choć trochę zna się na motoryzacji, szybko zauważy wiele nieprawidłowości w jakości usług. Niestety, z własnego doświadczenia mogę potwierdzić, że negatywne opinie krążące o tej firmie ale nie w internecie są w pełni uzasadnione. Opisane zdarzenie miało miejsce dokładnie w tym warsztacie. Uprzedzając ewentualną odpowiedź właściciela – nie pomyliłem firmy. Przestroga dla innych:(
-
Robert Rusiecki (RR) ★★★★★
Serdeczne podziękowania dla Pana Marka Wasiaka, Pana Adama i Pana Łukasza za empatię, poświęconą ilość czasu na doprowadzenie auta do stanu jak z salonu. Ponadto niespotykana dbałość o szczegóły auta i "oprawę" przy jego odbiorze. Właścicielka oczarowana:-). Polecam!
-
Joanna Grabowska ★★★★★
Bardzo dziękujemy Panu Wasiakowi oraz całej ekipie która zajęła się profesjonalnie moim autem, które po naprawie szkody parkingowej wyjechało jak z salonu ,oraz pięknie zrobionym car detailingiem.Pan Wasiak dba o szczegóły i wie jak zadbac o auto aby klient był zadowolony. Serdecznie dziękuję, Panu. Polecam wszystkim.
-
Piotr S ★★★★★
Kiedy nikt nie chce się podjąć jakiegoś skomplikowanego lakierowania, to tylko Pan Wasiak przychodzi na ratunek. Nigdy się nie zawiodłem i robota wykonana zawsze perfekcyjnie i mega fachowo. Należy się cieszyć, że taka firma jest, bo partaczy jest całe mnóstwo na rynku. Gorąco polecam!
-
Michał Glinkowski ★★★★★
Faktycznie zaklad z polecania spełnił moje oczekiwania na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam
-
wiesia pisarek ★★★★★
Profesjonalne usługi bardzo miła obsługa . Moim zdaniem najlepszy warsztat samochodowy w województwie łódzkim.
-
Maria Dzieniakowska ★★★★★
Usługa na najwyższym poziomie. Pierwszy raz spotykałam się z taką obsługą. Wszyscy w warsztacie są kulturalni, uprzejmi i przede wszystkim PROFESJONALI. Wszystko zawsze zostaje wytłumaczone bardzo dokładnie, dzięki czemu klient wie za co płaci. Myślę, że nie ma lepszego warsztatu niż warsztat Pana Wasiaka. Cieszę się, że na niego trafiłam.
-
Natalia Wasilewska ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z usługi. Auto wyjechało tak piękne jak z salonu . Pan Właściciel , Pan z biura i cała obsługa profesjonalnie podchodzą do klienta. Polecam z całego serca. Natalia Wasilewska
-
Kacper Wróblewski ★★☆☆☆
Panowie wykonują świetną robotę blacharsko lakierniczą. Moje auto wygląda wręcz cudownie. Nie mam się do czego przyczepić, a wręcz mogę pochwalić za tę część prac. Mam jednak sporą uwagę do kwestii rozliczeń. Umówiłem się z Panami na określoną kwotę, po czym przy oddaniu auta dowiaduję się, że jest to kwota Netto, a nie Brutto tak jak wcześniej ustaliłem. Finalnie otrzymałem fakturę na rozstanie kończy się słowami, że 'Nasza współpraca już się zakończyła'. Miałem nadzieję że trafiłem do zakładu w którym takie rzeczy nie mają miejsca, natomiast takie zagranie jest na miarę "Pana Jurka", który szuka optymalizacji wszędzie gdzie się da, a nie profesjonalnego zakładu z renomą. Szkoda. Nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Wasiak. Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe?
Wasiak. Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe znajduje się przy plac Wolności 58, 95-050 Konstantynów Łódzki, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Wasiak. Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe?
Można skontaktować się z Wasiak. Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe pod numerem +48 422 111 200
Jak można dotrzeć do Wasiak. Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe?
Do Wasiak. Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku