Bardzo mocno nie polecam. W piątek rano podjechałem umyć samochód. Do urządzenia wrzuciłem 15 zł. Urządzienie nie zadziałalo, dołożyłem kolejne 10 o nadal nic. Z uwagi na wczesną porę na stacji nikogo nie było więc nie ma do kogo z pretensjami. Brak jakich kolejek informacji do reklamacji. Wobec powyższego przejechałem na stanowisko obok. Wrzucam kolejną dyszkę i wow zaczyna działać. W trakcie mycia w połowie czasu gaśnie światlo, myślę sobie dam radę na omacka, patrzę na urządzenie mam jeszcze 3 impulsy, i co ...... urządzenie wyłaczylo się jak miałem jeszcze 2 impulsy. Mówię sobie ok, to tylko urządzenie, mogło coś źle policzyć ...... Wrzucam kolejne 5 PLN ,.......nawet się nie obudziła. Niecałkowite umycie samochodu kosztowało mnie 4 dychy, ale kosztów nerwów nikt nie obliczy.
Zdjęcia
Opinie
-
malgos265 ★☆☆☆☆
-
Piotr ★☆☆☆☆
Przyjechałem 6.12.2025 żeby bezpłatnie sprawdzić ustawienie świateł w samochodzie, stacja była zamknięta.
-
Roman Kowalski ★★☆☆☆
Trochę prawdy jest jeżeli chodzi o negatywne opinie. Pracownik stacji co prawda grzecznie zwraca uwagę klientom ale czy słusznie żeby nie parkować przed białą linią. Kierowcy chcący skorzystać z myjni gdzieś muszą ustawić się w kolejce a tam gdzie nie powinno się parkować powinien zostać namalowany znak poziomy ewentualnie pionowy. I tak właśnie traci się klientów. W stacji jest się niemile widzianym jak czytam i na myjni też nie za bardzo.
-
Mi ★★★★★
Byłem dzisiaj. Bardzo dobrze przeprowadzony przegląd. Dokładnie sprawdzone auto, pan diagnosta również na plus dobra obsługa. Pierwszy raz ale na pewno nie ostatni. Polecam
-
Magda Nowak ★☆☆☆☆
Nie polecam. Diagnosta nie robi przeglądów bo zajęty jest naprawami postronnych samochodów. Jest zdziwiony i sfrustrowany faktem,że ktoś przyjechał na przegląd. Taka sytuacja w moim przypadku miała miejsce dwukrotnie. Omijajcie tę stację diagnostyczna widocznie właścicielowi nie zależy na zarobku.
-
Tak, ja Ja ★★★★★
Badanie techniczne samochodu "od ręki". Dla wygody przysyłają smsy przypominające o terminie badania. Szybko,sprawnie. Rzetelnie i fachowo.W bonusie prezent. Jak zwykle,po raz kolejny,jestem zadowolona. Mogę polecić.
-
Paulina Ozimek ★☆☆☆☆
Diagnosta znalazł poważna awarie układu hamulcowego której nie potwierdził mechanik ani inna stacja diagnostyczna.W innym roku było miło i bezproblemowo...Odradzam zdecydowanie, szkoda nerwów na losowy czynnik ludzki. Na pewno tam już nie wrócę.
-
Tomasz Rybak ★☆☆☆☆
Obsługa klienta w stacji diagnostycznej na bardzo niskim poziomie. Totalna ignorancja czasu klienta, a Pan diagnosta zachowuje się jakby był tam za karę.
-
Dariusz Wiśniewski ★☆☆☆☆
Pomimo że byłem na stacji przed piętnastą na przegląd stacja była już zamknięta a godzina zaminięcia widniała 16:00 czekałem pół godziny i nikogo nie było nie polecam kiedy chcą zamykają stacja krzak
-
Mateusz ★☆☆☆☆
Bardzo nie polecam. Diagnosta siedzi jaka za karę. Bardzo nie miły. Od rana w tygodniu obrażony że się przyjedzie. W sobotę o 10 pytając jak wyglada sytuacja i czy się uda zrobić dziś przegląd bo kolejka 5 aut do tego ktoś zajął kolejkę i pojechał to Pan odpowiada że może tak a może nie trzeba czekać… do tego powiedział że kończy robotę o 12 i reszta go nie obchodzi… Zamiast robić przeglądy to naprawia sobie kamerę na budynku w stronę myjni a ludzie muszą stać i czekać na łaskę Pana... Każdy pracuje i ma swoje życie a nie może tak być żeby prosić się o przegląd… Żenada. Zmieniłem stacje kontroli pojazdów i jestem bardzo zadowolony z obsługi. Tutaj nie wrócę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres AUTOJET Stacje Diagnostyczne?
AUTOJET Stacje Diagnostyczne znajduje się przy Łaska 27, 95-200 Pabianice, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do AUTOJET Stacje Diagnostyczne?
Można skontaktować się z AUTOJET Stacje Diagnostyczne pod numerem +48 667 977 065
Jak można dotrzeć do AUTOJET Stacje Diagnostyczne?
Do AUTOJET Stacje Diagnostyczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku