Korzystałem wielokrotnie z usług warsztatu od wymian tarcz i klockow po pełny remont silnika 2.0tfsi więc śmiało mogę polecić.
Opinie
-
jarosław Tomporek ★★★★★
-
G P ★★★★☆
Ta czwarta* to tak trochę na zapas, że może będzie lepiej. U mnie zawsze były to jedynie drobne naprawy eksploatacyjne, więc ciężko ocenić wiedzę i fachowość warsztatu bo wymiana tulei czy klocków to raczej nie są jakieś poważne naprawy. Ale strasznie słabe jest gdy umawiasz się na usługę za określoną kwotę, a przy odbiorze auta słysz, że jednak jest 150 zł drożej, a właściciel ze skruszoną miną mówi, no byłoby taniej ale nie mogliśmy odkręcić śruby. Nie wiem, może wystarczyło ją podgrzać albo użyć odrobinę odrdzewiacza, ale to chyba warsztat powinien mieć wliczone w cenę usługi ale jak widać nie, to jest wina klienta, że wcześniej nie sprawdził czy śruby da się odkręcić. No i na koniec u wulkanizatora okazało się, że mam przeciągnięte gwinty na śrubach do kół. Edit.: Możliwe, że nie doliczył Pan „dosłownie” za odrdzewiacz, a jedynie za dodatkowy czas pracy, jednak niezależnie od tego, wszyscy wiemy, że śruby – zwłaszcza przy kołach – mogą korodować. W związku z tym może warto byłoby uwzględniać takie sytuacje w rzetelnej wycenie usługi już na wstępie? Jeśli chodzi o przeciągnięte gwinty, zostały one zauważone dopiero podczas kolejnego demontażu kół u wulkanizatora, który zwrócił mi na to uwagę. Tak czy inaczej, nie wygląda to dobrze – albo nie zauważyliście Państwo, że coś jest nie tak, albo nieświadomie sami się do tego przyczyniliście.
-
Łukasz Woźniak ★★★★★
Pan zna się na swoim fachu. Moge polecić z czystym sumieniem. Robi błache naprawy ale nie boi się też poważnych rzeczy.
-
PLG Dartanian ★★★★★
Od samego początku pełen profesjonalizm. Dobre podejście i szybka realizacja. Kwota robocizny uważam rozsądna w stosunku do innych. Polecam widać że Pan się zna na robocie
-
Łukasz D ★★★★★
Bardzo dobry warszat. Naprawa ukladu ABS i ESP, wymiana i kodowanie całkowicie uszkodzonej pompy ABS plus rozwiązanie tematu czujnika skretu, do tego przy okazji olej w automatycznej skrzyni i swiece oraz sonda lamdba. Aktualnie auto sprawne, hamulce i ABS działają bez zarzutu. Wcześniej na desce rozdzielczej byla choika i pikały alarmy. Gorąco polecam warsztat. Pozdrawiam.
-
Mariusz Grzelak ★★★★★
Bardzo dobry warsztat . Robiłem hamulce, wymiana tarcz klocków ręczny w Seat cordoba Vario 1.6 benzyna. Zrobione w jeden dzień bo mi się nie spieszyło koszt robocizny wraz z częściami to 860 zł. Hamulce działają bez zarzutu. Miła obsługa i fachowe doradztwo. Na pewno tam wrócę z innymi bolączkami mojego seata. Polecam.
-
Robert Stopiński ★☆☆☆☆
Witam, no ja jestem niezadowolony z wykonanej usługi, a tym bardziej z Ceny. Pokazywałem rachunek 4 osobom, z czego dwie były mechanikami (znajomymi) i każdy powiedział że to jest o ok.400-500zł za dużo. Nie wiem skąd Oni biorą takie ceny, ale np wymienione świece kosztowały mnie 210zł, gdzie w internecie NAJDROŻEJ znalazłem za 155zł. Manetka wycieraczek- w warsztacie policzyli 140zł, w internecie NAJDROŻEJ znalazłem za 80zł. Usterką był wypadający zapłon. Auto stało ponad dwa tygodnie w warsztacie (3 dni wyjęte z powodu brakującej rurki którą sam musiałem zakupić i dostarczyć do warsztatu ponieważ była niedostępna nigdzie). Niby naprawione, cena wysoka, ale po tygodniu jazdy zapłon znowu zaczął wypadać, i auto zaczęło jeździć na 3 cylindrach. :/
-
Tomasz Deląg ★☆☆☆☆
Witam, niewiem skąd tyle dobrych opini moze to znajomi albo poprostu oni nadaja sie tylko do wymiany swiec i klockow hamulcowych, chociaż ja nawet tego bym w tym zakładzie nie zrobił po mojej ostatniej wizycie!!! Panowie udają że się znają i nic poza tym! Zostałem oklamywany przez szefa jak i przez mechanika na co mam dowód w postaci nagranej rozmowy z jednym i drugim panem! Mówiąc krótko jak nie chcesz mieć problemów z autem i wydania masy pieniędzy to omijaj ten warsztat!!!! Nie polecam!!!!!!
-
Marcin Tem ★★★★★
Rzeczowy i spokojny szef, doskonała komunikacja, fachowa obsługa. Miałem poważną awarię w seacie,konieczność wymiany skrzyni biegów, przy okazji sprzęgło,przegub itd.wszystko odbyło się bez jakichkolwiek problemów,o czasie i w rozsądnej cenie. Mam nadzieję na wieloletnie korzystanie z usług,choć naturalnie nie za często :) .Polecam.
-
Adas693 ★☆☆☆☆
Po umówieniu się na wizytę i dostarczeniu samochodu przez tydzień nie podjęli żadnych działań związanych z jego naprawą. Nie oceniam umiejętności bo nawet nie zajęli się moim samochodem, ale umiejętność organizacji swojej pracy i stosunek do klienta oceniam 1/5 Koniecznie bierzcie z warsztatu "Zlecenie wykonania usługi" podpisane przez właściciela. Po wystawieniu negatywa w serwisie dobrymechanik.pl zgłaszają poświadczenie nieprawdy i w efekcie czego opinia jest usuwana. Dlatego mają taką dobrą opinię w serwisie - 87 pozytywnych na 90 wystawionych. Pozdrawiam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres WAGEN?
WAGEN znajduje się przy Wędkarska 6, Górna, 93-458 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do WAGEN?
Można skontaktować się z WAGEN pod numerem +48 608 612 742
Jak można dotrzeć do WAGEN?
Do WAGEN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku