Uczęszczamy do ortodonty i stomatologa od lat, z dwojgiem dzieci. Bardzo,o dobrą jakość usług i świetny kontakt. Polecam :)
Opinie
-
Michu ★★★★★
-
Katarzyna Marciniak ★★★★★
Najlepszy gabinet stomatologiczny do którego trafiłam, na moje i moich zębów szczęście. Każdy - wyleczony przez dr. Piotra Kraskę - ząb ma się dobrze i nie wymaga poprawek. Wcześniej, w innych gabinetach, po wielokroć zdarzały się poprawki, co w sumie bardziej obciążało mój portfel niż wizyta w profesjonalnym gabinecie u bardzo dobrego specjalisty. Od ponad trzech lat korzystam z usług Kamodentu i nie zamierzam tego zmieniać. Ponadto cały personel odnosi się do pacjenta z sympatią, co w dzisiejszym świecie wcale nie jest wszechobecne. Tak trzymać!!!
-
Zbigniew Niedzielski ★☆☆☆☆
No cóż, cena kanałowego leczenia zęba trzonowego w granicach 1400 złotych to naprawdę dużo. Ja zapłaciłem 800 złotych za pół godziny opracowywania jednego kanału i wypełnienie czterech. Pół godziny... Rozumiem, że to mikroskop ale to bardzo dużo
-
Vikaaa Maciejewska ★★★★★
Z usług gabinetu dr Moszury korzystam już dobre kilka lat i nigdy się nie zdarzyło żebym miała jakieś przykre doświadczenia z tym miejscem. Cały personel zawsze jest uśmiechnięty i widać że lubią swój zawód, podchodzą do niego z pasją jak i pełnym profesjonalizmem. Gabinet jest czyściutki co sprawia, że aż chce się tam wracać.ceny poszczególnych zabiegów też nie są za bardzo wygórowane, jak na prywatną opiekę stomatologiczną. Jedyny problem, dla niektórych osób może stanowić czas oczekiwania na termin wizyty, ale moim zdaniem świadczy to o renomie tego miejsca. Pokazuje to również, że nie tylko ja nie zamienię tego gabinetu na żaden inny. Serdecznie polecam
-
ANGELIKA JUSTYNA Kaczmarczyk ★☆☆☆☆
Uzyskanie informacji na temat ceny konkretnego zabiegu graniczy z cudem...zrobiłam 2 podejścia...Pani z łaską przeprowadziła rozmowę...Wnioski ...umów się najpierew na wizytę konsultacyjną..zapłać 100 zł i może się czegoś dowiesz...Wyczuwam w tym miejscu straszne parcie na pieniądze...Takie samo spostrzeżenie miałam podczas pierwszej wizyty z dzieckiem...Nie polecam i już więcej nie skorzystam...
-
Radosław Bola ★★★★★
Wiedza, doświadczenie i ogromne zaangażowanie to cechy lekarzy którzy pracują w gabinecie KAMODENT zarówno dla dorosłych jak również dla tych mniejszych pacjentów. Jestem pacjentem tego gabinetu od kilku lat i zawsze mogłem liczyć na pomoc, jestem bardzo zadowolony z oferowanych usług. Polecam z całego serca i dziękuję.
-
PANIE RAPER ★★★★★
Wielkie podziękowania dla P.Dr Piotra Kraski. Lekarz o wysokiej kulturze i ogromnej cierpliwości dla pacjenta. Wizyta przebiega komfortowo i bezboleśnie. Polecam każdemu pacjentowi ,który ma obawy przed stomatologiem.
-
Guy Fawkes ★☆☆☆☆
Nie polecam usług dentysty Piotra Kraski, który tam pracuje. Miałem robione wypełnienie dwóch zębów i z obu ono wypadło po kilku dniach (z jednego nawet dwukrotnie - po "poprawce"). Nie wiem gdzie pan Kraska uczył się swojego fachu, ale na dentystę to ten człowiek się zupełniej nie nadaje. Musiałem udać się do swojego poprzedniego dentysty i ponieść dodatkowe koszty żeby mieć porządnie zrobione zęby. Omijać szerokim łukiem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Nzoz Kamodent Katarzyna Moszura?
Nzoz Kamodent Katarzyna Moszura znajduje się przy 20 Stycznia 61a, 95-200 Pabianice, Łódzkie, Polska
Jak można dotrzeć do Nzoz Kamodent Katarzyna Moszura?
Do Nzoz Kamodent Katarzyna Moszura można dotrzeć, korzystając z poniższego linku