W gabinecie istnieje możliwość wykonania pełnej diagnostyki wraz ze zrobieniem wszystkich rentgenów w tym tomografii. Wielkim plusem jest wykorzystanie skanera zamiast robienia wycisków. Pani doktor i jej asystentka były miłe i delikatne. Uzyskałem odpowiedź na wszystkie moje pytania, czekam na efekty.
Zdjęcia
Opinie
-
Konrad Be ★★★★★
-
Budica Budica ★★★★★
Świetny gabinet stomatologiczny! Profesjonalna obsługa, bardzo miła atmosfera i pełne zaangażowanie w pacjenta. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione, a sam zabieg przebiegł szybko i bezboleśnie. Czuć, że pracują tu osoby, które naprawdę znają się na swojej pracy i podchodzą do pacjentów z empatią. Zdecydowanie polecam – na pewno będę wracać
-
Wojtek ★★★★★
Serdecznie polecam Gabinet 193 Dent. Moje dzieci leczą się u dr Jachimowskiej, korzystaliśmy również z czyszczenia u pani higienistki Kasi. Wizyty odbywają się w bardzo miłej, przyjaznej dla dzieci atmosferze. Obydwie panie wszystko bardzo dokładnie tłumaczą i udzielają wyczerpujących odpowiedzi. Dzieci chętnie przychodzą na wizyty a my widzimy pierwsze efekty leczenia.
-
Karolina C ★☆☆☆☆
Ocena dotyczy organizacji przychodni, nie ortodoncji, gdyż nie było mi dane skorzystać z usług. Na wizytę w celu wykonania badań, przed założeniem stałego aparatu, czekałam 2 miesiące, gdyż zależało mi na godzinach popołudniowych. Tuż przed wizytą dostałam informację, że się nie odbędzie i zaproponowano mi godzinę południową, „no bo taka jest wygospodarowana”. Na kolejną wizytę popołudniową, dostałam informację, że nie umówiłabym się nawet przez kolejny miesiąc, więc mój wybór. I właśnie go dokonałam: drodzy Państwo gabinetów ortodontycznych, z bardzo dobrą opieką lekarską, z wyposażeniem na doskonałym poziomie i przede wszystkim wygodnym parkingiem jest w Łodzi dużo, wybór należy do pacjenta, bo płaci za to ogromne pieniądze i należy się mu szacunek! A żeby pójść do ortodonty nie muszę brać urlopu. Dziękuję
-
Iza Myślińska ★★★★★
Polecam. Przygodę z gabinetem zaczęłam od wszczepienia implantu po wcześniejszych niezbyt udanych interwencjach (przy okazji serdeczne podziękowania dla dr Szyszkowskiego), obecnie jestem pod opieką dr Karoliny Machały i to zdecydowanie najlepszy stomatolog, z jakim miałam do czynienia. Wiedza, profesjonalizm, precyzja. Ponadto nowoczesny sprzęt i rozsądne ceny. W pełni zasłużone 5 gwiazdek
-
Ewa Janczak ★★★★★
Wykwalifikowana, bardzo profesjonalna kadra, Pan Doktor kompetentny, bardzo konkretny, wymagający, aczkolwiek rozumiejacy problemy pacjentów . Podsumowując polecam serdecznie. Jezeli priorytetem jest profesjonalne leczenie trudno o lepszy adres.
-
Justyna Bednarek ★★★★★
Leczenie ortodontyczne prowadził dr Machała i jestem bardzo zadowolona z efektów. Miałam okazję skorzystać też z wizyt u innych specjalistów tam pracujących, wszyscy bardzo profesjonalni i cierpliwi. Polecam gabinet :)
-
A Ko ★☆☆☆☆
Z przykrością ocena 1. Leczenie ortodontyczne zastosowane w moim przypadku może i skuteczne, ale błędne decyzje podjęte przez dr Pawła Machałę przed założeniem aparatu rzutują po wielu latach na obecny stan uzębienia. Mimo ostrzeżeń przez innych stomatologów o nieusuwaniu zdrowych zębów, doktor arogancko wyśmiewał dobre rady kolegów po fachu stawiając siebie na piedestale stomatologicznych osiągnięć. Pozostawiono mi do aparatu zęby, które nadawały się jedynie do leczenia, oczywiście w gabinecie 193 Dent. Wydaliśmy mnóstwo pieniędzy na leczenie i aparat, a niestety chore zęby pozostawione, teraz wymagają ponownego leczenia jak i usuwania. Czyli od nowa historia z walką o piękny uśmiech. Na swojej drodze dane mi było konsultować swoje uzębienie z niejednym stomatologiem i każdy mocno krytykował decyzje podjęte przez dr Machałę. Całe szczęście, już teraz jestem pod opieką kompetentnego stomatologa. Szkoda tylko straconych pieniędzy, nerwów i bólu w gabinetach 193 Dent.
-
Dorota Antczak ★★★★★
Zarowno ja jak i dzieci jesteśmy pod opieką dr. Wawryn Machała. Wspaniała pani doktor ze znakomitym podejsciem do dzieci. Dzięki niej wizyty kontrolne jak i potrzebne zabiegi przechodzimy rutynowo i bez zbędnego stresu. Doceniam rownież fakt, że wszyscy pracujacy tu lekarze poszerzają swoją wiedzę żeby być na bieżąco z nowościami, a w gabinecie pojawiają się co rusz nowe urządzenia. Zdecydowanie polecam wszystkim szukającym profesjonalnego podejscia do pacjenta.
-
Mateusz Misiak ★★★★★
Leczę się u dr Pawła Machały od pół roku i jestem bardzo zadowolony. Jak do tej pory najlepszy lekarz na jakiego trafiłem! Jestem trudnym pacjentem, zadaje dużo pytań, a doktor nie patrzy na zegarek, nie pogania, tylko na wszystkie cierpliwie odpowiada, dopóki wszystko nie będzie dla mnie jasne. Na ratunek doktora mogłem też liczyć, gdy w sobotę wieczorem odkleił mi się aparat i błyskawicznie zorganizował mi dodatkową wizytę. No i do tego dr Machała to bardzo sympatyczna osoba, ma genialne angielskie poczucie humoru i każda wizyta w jego gabinecie to mile spędzony czas. Specjalista godny polecenia!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres 193 Dent NZOZ?
193 Dent NZOZ znajduje się przy Batalionów Chłopskich 14, Polesie, 94-058 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do 193 Dent NZOZ?
Można skontaktować się z 193 Dent NZOZ pod numerem +48 426 899 239
Jak można dotrzeć do 193 Dent NZOZ?
Do 193 Dent NZOZ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku